Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

pdW ten weekend jak co miesiąc w Krakowie odbyło się nasze flagowe dwudniowe szkolenie relacji damsko-męskich „Mistrz Uwodzenia”. Kolejna grupa mężczyzn uznała, że sukces z kobietami to nie przypadek i postanowiła dzięki nam zmienić swoje życie. Czy udało się im to osiągnąć? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia.

 


Szkolenie „Mistrz Uwodzenia” Kraków kwiecień – relacja oraz opinie kursantów


Dzięki kameralnej atmosferze szkolenia, które było zorganizowane w jednym z apartamentów w ścisłym centrum miasta oraz ogromnemu doświadczeniu naszego trenera kursanci uczestniczący w szkoleniu bardzo szybko zaczęli przyswajać nową wiedzę. Część praktyczna na sali w trakcie której każdy uczestnik testował zdobytą wiedzę w trakcie rozmowy z hostessą jak zawsze była bardzo ciekawa i pełna wrażeń.


Prawdziwa zabawa zaczęła się na mieście gdzie nasi kursanci wraz z trenerem zaczęli nawiązywać interakcje z nieznajomymi kobietami. Bardzo szybko zaczęły się pojawiać nowe numery w telefonach komórkowych, a początkowy stres coraz bardziej ustępował miejsca dobrej zabawie i poczucia dumy z pokonywania kolejnych własnych ograniczeń.


Co o naszym szkoleniu sądzą jego uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami.


Jeśli masz jakiś pytania odnośnie naszego szkolenia to pisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Postaramy się odpowiedzieć Ci najszybciej jak to możliwe.

pd


„Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie - mała grupa, pozwoliła na zrealizowanie materiału zarówno teoretycznego jak również praktyki. Liczebność grupy - 4 osoby, bardzo optymalna - pozwoliła na uwidocznienie popełnianych błędów przez uczestników.
Trener - człowiek naprawdę na poziomie, praktyk dysponujący naprawdę dużą wiedzą.
Hostessa - piękna dziewczyna, ale przede wszystkim zupełnie normalna osoba, która uzupełniała kwestie poruszane przez trenera.
Uczestnicy - fajni ludzie,
Warunki lokalowe bardzo dobre,
Jedyny minus - brak cateringu typu serwis kawowy (kawa, herbata, ciastka) + obiadu


Pozdrawiam
R.C.”

pd

pd

 

"Stres jaki mi towarzyszył pierwszego dnia szkolenia jest nie do opisania. Jednak była to najlepsza decyzja jaką podjąłem w ostatnim czasie. Czuje że moje życie się zmieni. Z pomocą trenera pokonałem strach i  przełamałem bariery, które przez tyle lat sam sobie stworzyłem w głowie. A satysfakcja jaka temu towarzyszy jest ogromna! Początkowo bałem się że nie dam rady, że stchórzę, albo wyjdę na idiotę gdy nie będę potrafił wydusić z siebie słowa do obcej dziewczyny. A teraz z czystym sumieniem i wielką satysfakcją mogę rozsiąść się w fotelu i powiedzieć sobie "zrobiłeś to, stary! Coś, co wydawało się nie do osiągnięcia - zrobiłeś to. To, na co większość facetów nigdy nie będzie miało odwagi". Moje poczucie własnej wartości poszybowało do góry.
 
Szkolenie oceniam celująco. Nie ma się czego bać - pierwsza część teoretyczna połączona z ćwiczeniami na ślicznej hostessie przygotuje Was bardzo dobrze do praktyki na mieście. Ponadto, dowiedziałem się masy rzeczy na temat relacji damsko-męskich, o których wcześniej nie miałem pojęcia lub których nie dostrzegałem. Uświadomiłem sobie jakie błędy popełniałem w związku i wiem, że już ich nie popełnię. Polecam każdemu.
 
Pozdrawiam,
Hubert"

pd

 

pd

 

"Cześć !


Prosiłeś żeby po wróceniu do domu podesłać do Ciebie opinie na temat szkolenia wczoraj już byłem tak wykończony, że nie miałem do tego głowy ale dzisiaj zebrałem się i przesyłam kilka zdań.

Jestem w pełni zadowolony z przebytego szkolenia. Podczas części teoretycznej zostały poruszone wszystkie tematy wpisane w plan szkolenia,a nawet dużo więcej. W ciągu kilku godzin uświadomiłem sobie że nie jest to typowe szkolenie,ale prawdziwa szkoła życia, trener przekazał nam całkowitą wiedzę potrzebną do nawiązywania relacji z kobietami. Przychodząc na szkolenie miałem problem z kontaktami z kobietami,bałem się podejścia,rozpoczęcia rozmowy z kobietą,brakowało mi przysłowiowego języka w gębie. Jednak już na sali uświadomiłem sobie,że to tylko strach i moje błędne przekonania i tak naprawdę wszystko siedzi w mojej głowie. Trener pokazał nam że poznawanie kobiet może być prostsze niż mogłoby się nam wydawać i nie warto się zbyt długo zastanawiać nad tym co powiemy dużo ważniejsze jest JAK to powiemy,pracowaliśmy nad naszą mową ciała która wiadomo że jest kluczem do sukcesu przy poznawaniu kobiet. Chociaż zadanie muszę powiedzieć że nie było proste bo trener zadbał o to,aby kobieta obecna na szkoleniu była najwyższych lotów.


Następnie całą grupą udaliśmy się na miasto do galerii handlowej gdzie pod okiem trenera każdy z nas podchodził do kobiet i wiedzę teoretyczną musiał zastosować w praktyce. Początki były trudne jednak każde następne podejście było łatwiejsze i przy którymś z kolei podejściu nie było problemu żeby pociągnąć chwilę rozmowę z kobietą.


Kolejny etap szkolenia to już praktyka na rynku podczas której pojawiły się pierwsze sukcesy w postaci nawiązania głębszych relacji z dziewczynami i tak naprawdę to już tylko od nas zależało w którą stronę poprowadzimy tą znajomość czy skończy się na wzięciu numeru telefonu,a może na spotkaniu przy kawie tego samego wieczoru lub wspólnej zabawie na jednej z krakowskich imprez.


Ostatnia część szkolenia w dniu pierwszym to już impreza w klubie,gdzie pomimo obecnego zmęczenia tutaj były największe sukcesy już nie było żadnych oporów aby podejść nawet do grupy dziewczyn i rozpocząć rozmowę. Bawiliśmy się tak dobrze że nawet nie zauważyliśmy że jest już godzina 4;30,a przed nami był jeszcze dzień 2 szkolenia który rozpoczęliśmy o godzinie 9.


W drugim dniu miała miejsce analiza naszych podejść,prób nawiązania rozmowy z dziewczynami oraz poruszenie kolejnych ważnych tematów z relacji damsko-męskich m.in tematy związków,w jaki sposób budować własną wartość nie brakło też czasu na tematy związane z seksem.


Jeśli czujesz że masz problemy z kontaktami z kobietami to szkolenie jest właśnie dla ciebie na własnym przykładzie mogę powiedzieć że żadne szkolenie online,materiały nie da ci tego co 2 dni spędzone w gronie niesamowitych ludzi,wybór należy tylko do ciebie jeżeli chcesz zmienić swoje życie zapisz się na szkolenie już teraz!

Mateusz"

pd

 

pd

 

„Witam


Ocena szkolenia:


Wysoki poziom metodologii prowadzonych wykładów oraz ćwiczeń praktycznych.
Personalne podejście do potrzeb i możliwości każdego z uczestników.
Prawidłowo dobrana liczba uczestników pod względem sprawdzenia i kontroli przyswojonej wiedzy i praktyki.
Znacznie pozytywniejszy i zgodny z przekonaniem uczestników przekaz w stosunku do zdezaktualizowanego, częściowo negatywnego oraz z brakiem autorytetu ( w moim przypadku zniechęcającemu do uczestnictwa ) materiałem z płyt
Dynamiczny, energetyczny oraz emanujący pewnością siebie prowadzący.
Efekt szkolenia widoczny kolejnego dnia po zakończeniu szkolenia - zwiększona pewność siebie oraz poczucie własnej wartości.
Prawidłowo dobrana asystentka pod względem osobowości i podejścia do pełnionej roli .
Brak napojów ( np. woda) podczas szkolenia oraz organizacji posiłków.


Pozdrawiam
Wojciech”

pd

 

pd

 

pd

 

pd

 

pd

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin