Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

mistrz uwodzeniaNasi trenerzy po raz kolejny odwiedzili stolicę Dolnego Śląska aby pomóc kilku mężczyznom na zawsze zmienić jakość ich relacji z kobietami. Czy im się to udało? Co o szkoleniu sądzą jego uczestnicy? Jak wyglądało szkolenie? Zapraszamy do lektury!

 


Szkolenie Mistrz Uwodzenia Wrocław Maj– relacja oraz opinie o szkoleniu


Z racji padającego przez cały weekend deszczu pogoda była raczej niesprzyjająca, ale nie przeszkodziło to naszym kursantom w zdobywaniu kolejnych numerów telefonów od nieznajomych kobiet, które mieli okazję poznać w trakcie części praktycznej naszego szkolenia zarówno w galerii handlowej jak i wrocławskich klubach.


Nie zabrakło oczywiście bardzo rozbudowanej oraz interaktywnej części teoretycznej szkolenia, w trakcie której nasi trenerzy przekazali uczestnikom niezbędne informacje, które rzuciły nowe światło na świat relacji damsko- męskich.
Czy kursanci osiągnęli swoje cele dzięki naszemu szkoleniu? Jak im się ono podobało? Czy byliby w stanie z czystym sumieniem polecić je innym mężczyznom? Zapraszam do zapoznania się z ich recenzjami!

Perfect Dating


"Cześć, Przesyłam Ci tę opinię:


Szkolenie weekendowe okazało się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu moje relacje z kobietami poprawiły się znacząco. Coach, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z kursantów, poprawił błędy, które popełniałem. Teraz czeka mnie już tylko utrwalenie.


Polecam każdemu Filip"

Perfect Dating


Perfect Dating


"Witaj, tutaj Łukasz ze szkolenia we Wrocławiu moja opinia Szkolenie było super powiedziałeś mi jakie błędy popełniałem i wiem jak mam myśleć i działać w kontaktach z kobietami na przyszłość jesteś najlepszym trenerem jakiego znam.


Dzięki
Łukasz."


Perfect Dating

Perfect Dating

„Otrzymana tutaj wiedza, błyskawicznie wskazała błędy, jakie popełniałem w relacjach z kobietami, oraz sposoby ich naprawy.


Gorąco polecam ! Janusz”


Perfect Dating


Perfect Dating


„Witam,


Chciałem przekazać bardzo pozytywną opinię na temat szkolenia i samego. Szkolenie umożliwiło mi poznanie szczegółowego i głębokiego procesu nawiązania znajomości i emocji z kobietami. Otrzymałem dużo praktycznej wiedzy na temat związków z kobietami oraz wartościowego stylu życia.


Pozdrawiam Tomek W”


Perfect Dating


Perfect Dating

 

"Szkolenie we Wrocławiu oceniam bardzo pozytywnie, trener przekazał nam niezbędna wiedzę podczas szkolenie teoretycznego jak i podczas praktyki, korygował i dawał podpowiedzi podczas zajęć w terenie. Kurs oceniam na 5. Pozdrawiam ;)

Hubert"

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin