Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

mistrz uwodzeniaKolejne Szkolenie Mistrz Uwodzenia w Krakowie za nami. Pomimo naprawdę niesprzyjającej pogodzie szkolenie możemy zdecydowanie zaliczyć do udanych. Co sądzą o nim nasi kursanci? Czy pomogliśmy im zmienić relacje z kobietami na lepsze? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!

 


Szkolenie „Mistrz Uwodzenia” Kraków maj – relacja oraz opinie kursantów


Jak zawsze szkolenie prowadzone było w małej, pięcioosobowej grupie aby uzyskać jak najbardziej indywidualne podejście do każdego z kursantów, co potem oczywiście przełożyło się na dokonania uczestników w części praktycznej prowadzonej zarówno w galerii handlowej (niestety z powodu nieustającego deszczu tym razem musieliśmy sobie odpuścić Rynek Główny) oraz w krakowskich klubach.


Drugi dzień jak zawsze poświęciliśmy głównie tematyce związanej z rozwojem osobistym oraz pewnością siebie dzięki czemu uczestnicy naszego szkolenia zostali wyposażeni w wiedzę, która przyda się im w wielu aspektach ich życia.


Nie chcemy ich pozostawiać samym sobie dlatego każdy z nich ma teraz darmowo dożywotnie konsultacje ze wszystkimi trenerami naszej szkoły aby móc skutecznie kontynuować swoją przemianę ku lepszemu życiu.


Jeśli masz jakiś pytania odnośnie naszego szkolenia to pisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Postaramy się odpowiedzieć Ci najszybciej jak to możliwe.


Co o naszym szkoleniu sądzą jego uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami.

 

mistrz uwodzenia


 „Witaj


Szkolenie uważam za udane, pomimo fatalnych warunków pogodowych udało mi się przeprowadzić kilka ciekawych konwersacji z przypadkowo spotkanymi kobietami. Najważniejszym jednak dla mnie elementem szkolenia była rozmowa o sposobie w jaki kobiety komunikują się ze światem, przyznam że ta wiedza znacząco poprawiła moje umiejętności interpersonalne. Sama praca z Grześkiem była niezwykle ekscytująca, jest on nie tylko świetnym trenerem z powołaniem, ale także bardzo wartościowym człowiekiem.


 Krzysztof”

mistrz uwodzenia

 

mistrz uwodzenia
„Rewelacyjne szkolenie z uwodzenia. Polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek problemy w relacjach lub tym którzy chcą coś zmienić w swoim życiu . Gwarantuję wam, że na tym szkoleniu rozwalicie wszystkie swoje lęki, obawy, opanujecie strach oraz  dowiecie się wielu ciekawych informacji, nie tylko tych, które są w programie, ale także  z rozwoju osobistego. A na koniec dostaniecie mocnego kopa motywacyjnego do dalszego działania. Szkolenie w 100 procentach  spełniło moje oczekiwania i jestem  z niego bardzo  zadowolony. Polecam!!!


Pozdrawiam


Karol”


mistrz uwodzenia

mistrz uwodzenia
„Cześć!


Jeśli chodzi o szkolenie to wrażenia mam pozytywne. Dobrze poprowadziłeś część teoretyczną koncentrując się na kluczowych elementach i ich krótkiej praktyce (sposób mówienia) chociaż momentami trochę odbiegaliśmy od głównego wątku. Ćwiczenia z hostessą bardzo przydatne, dobrze poprowadzone i wyjaśnione.


Myślę, ze nastawienie jakie próbowałeś w nas zbudować podczas pierwszej części szkolenia przełożyło się na to, że udało nam się przełamać pewne obawy przed podejściem już będąc na mieście co jest dużym pozytywem.
Pozdrawiam,


Grzesiek”

mistrz uwodzenia

mistrz uwodzenia

 

"Cześć!  

Szkolenie uważam, że było bardzo dobre. Po szkoleniu postanowiłem zdecydowanie zmienić swoje życie. Po szkoleniu mam bardzo miłe wspomnienia także szczerze i z ręką na sercu polecam!

Mirek"


mistrz uwodzenia

 

mistrz uwodzenia

mistrz uwodzenia

mistrz uwodzenia

mistrz uwodzenia

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin