Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

mistrz uwodzeniaW ten weekend nasz trener Perfect Dating pojechał aż do Gdańska aby spotkać się z 5 mężczyznami i nauczyć ich skutecznego uwodzenia oraz swobodnego poruszania się po obszarze relacji damsko- męskich. Czy udało mu się to osiągnąć? Czy nasi kursanci są zadowoleni z tego weekendu? Czy poleciliby nasze szkolenie innym?

 


Szkolenie Perfect Dating w Gdańsku - opinie kursantów oraz zdjęcia ze szkolenia.


Ten weekend był naprawdę pełen wrażeń: walka z nieśmiałością, pokonywanie własnych ograniczeń, testowanie nowych umiejętności, pierwsze numery telefonów od nieznajomych dziewczyn – tego wszystkiego i wiele więcej mieli okazję doświadczyć nasi kursanci.


Pogoda nam dopisała dzięki czemu nasi kursanci mieli okazję poznać naprawdę sporą ilość kobiet i przetestować umiejętności zdobyte w trakcie części teoretycznej szkolenia w praktyce. Nie minęło sporo czasu zanim zaczęli odnosić pierwsze sukcesy, a stare przekonania i strach przed podejściem do nieznajomych kobiet odeszły w niepamięć…


Nasz trener Grzesiek dał z siebie wszystko i dołożył wszelkich starań, aby szkolenie spełniło oczekiwania pokładane w nim przez naszych kursantów. Jakie są ich opinie o szkoleniu Perfect Dating? Zapraszamy do relacji!

opinie o perfect dating


„Szkolenie w Gdańsku, było pierwszym na jakim uczestniczyłem. Jestem z niego na prawdę zadowolony. Było prowadzone profesjonalnie, trener wyjaśnił wiele rzeczy, o których wcześniej nie miałem pojęcia bądź ich nie rozumiałem. Szkolenie mogę polecić każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z kobietami. Ale niestety muszę powiedzieć, że jeśli oczekujesz cudów lub natychmiastowej przemiany po szkoleniu, to muszę Ciebie zdziwić. Jest to dopiero początek, potrzeba kilku miesięcy ciężkiej pracy. Trzeba ćwiczyć każdego dnia. Tak jak Grzegorz powiedział, każdego dnia układasz cegiełkę po cegiełce, a po kilku miesiącach możesz tylko podziwiać swoje efekty.


Pozdrawiam,
Michał”

 

mistrz uwodzenia

opinie o perfect dating


„Szkolenie mogę śmiało polecić każdemu kto ma problemy z podchodzeniem do obcych kobiet, uwodzeniem, podrywaniem lub jakiekolwiek inne problemy w szeroko rozumianych relacjach z kobietami. Ogromną zaletą jest "ćwiczenie na sucho" w miejscu szkolenia z hostessą, dzięki czemu praktyka na mieście naturalnie staje się o wiele łatwiejsza. Jest to też dobry sposób na rozpoczęcie przygody z rozwojem osobistym, co i tak jest niezbędne, aby mieć powodzenie u kobiet.


Kacper”

 

 

mistrz uwodzenia

opinie o perfect dating


„Uczestniczyłem w weekendowym szkoleniu PD z Grzegorzem Cieślikiem, Zapisałem się na nie głównie z chęci dowiedzenia się czegoś na temat siebie i własnych słabości w relacjach damsko-męskich oraz z chęci zmiany tego co jest nie tak.


Szkolenie bardzo mi się podobało bo było nastawione na poznanie mechanizmów które toczą się w naszych głowach, a nie na wyuczeniu mechanicznych regułek. Chwila po chwili zrozumiałem że człowiek zmieniając poglądy o których mówił Grzegorz, jest w stanie zrobić wszystko co chce i osiągnąć sukces z niemal każdą kobietą. To jest wspaniałe uczucie i polecam każdemu aby tego doświadczył:)


Grzegorz nauczył mnie że poznawanie kobiet to naturalna rzecz, której każdy może się nauczyć.


pozdr
Wojtek”

mistrz uwodzenia

opinie o perfect dating

 

opinie o perfect dating

 

opinie o perfect dating

 

opinie o perfect dating

 

opinie o perfect dating

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin