Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

mistrz uwodzeniaPo raz kolejny nasze flagowe szkolenie odbyło się w Poznaniu i po raz kolejny odnieśliśmy sukces! Kolejna grupa mężczyzn całkowicie zmieniła jakość swoich relacji z kobietami dzięki naszemu kursowi. Co sądzą o spotkaniu z nami jego uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o Perfect Dating!

 


Szkolenie Mistrz Uwodzenia w Poznaniu – opinie kursantów.


Bardzo cieszymy się z faktu, że w ten weekend mieliśmy okazję pomóc kolejnej grupie mężczyzn w pokonaniu swoich wewnętrznych ograniczeń i nauczeniu się swobodnego poruszania się po obszarze relacji damsko- męskich. Było naprawdę sporo zabawy i ciekawych momentów, które z pewnością zarówno nam jak i uczestnikom naszego szkolenia zapadną na długo w pamięć. Zresztą nie wierz nam na słowo! Zobacz co o naszym szkoleniu „Mistrz Uwodzenia” sądzą jego uczestnicy!

mistrz uwodzenia


„Cześć,


Dzięki jeszcze raz za ostatni weekend.


Poniżej opinia ze szkolenia, którą po kilku godzinach intensywnego myślenia udało mi się w końcu napisać :)
W kursie najbardziej zależało mi na części praktycznej, dzięki której mogłem przekonać się, że podejście do nieznajomej kobiety to nic trudnego.


Konstrukcja szkolenia, która opiera się na metodzie małych kroków sprawia, że każdy uczestnik po kilku godzinach jest w stanie zauważyć zmianę swojego nastawienia i zachowania w rozmowie z nieznajomymi kobietami.


Na uwagę zasługuje również bardzo otwarte podejście trenera do prezentowanych technik.


Dzięki temu masz pewność, że nie musisz stosować narzuconych z góry schematów lecz raczej dopasować je do twojego charakteru. 


Pozdrawiam i do zobaczenia,


Piotr”

 

mistrz uwodzenia

mistrz uwodzenia„Dzięki temu kursowi przeżyłem najlepsze dwa dni w moim życiu. Dzięki Grzegorzowi i jego wiedzy, doświadczeniu i podejściu do kursantów mistrzostwo w uwodzeniu może osiągnąć nawet najbardziej skryta i zamknięta osoba. Na tym kursie nie dostałem tego czego oczekiwałem, dostałem wiele, wiele, wiele więcej.


Polecam ten kurs każdemu.


Niestety nie potrafię opisać słowami tego co tam doświadczyłem, to trzeba przeżyć
Dziękuję, że mogłem w tym kursie uczestniczyć


pozdrawiam,  
Kamil”

mistrz uwodzenia

mistrz uwodzenia

 

"Bardzo dobre szkolenie, które polecam każdemu.Bezcenna wiedza i wspaniały trener, wszystko jasno wyjaśnione,  niesamowicie nas zmotywował, zainspirował, za co serdecznie dziękuję za wszystko.


Miki"

mistrz uwodzenia

 

mistrz uwodzenia

 

mistrz uwodzenia

 

mistrz uwodzenia

 

mistrz uwodzenia

 

mistrz uwodzenia

 

mistrz uwodzenia

 

mistrz uwodzenia

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin