Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Mistrz UwodzeniaW ten weekend jak co miesiąc w Krakowie odbyło się nasze szkolenie Mistrz Uwodzenia. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu udało nam się pomóc kolejnej grupie mężczyzn w zmianie jakości ich relacji z kobietami. Jak wyglądało nasze szkolenie? Co sądzą o nim jego uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!

 


Jak poderwać dziewczynę? Szkolenie w Krakowie – zdjęcia oraz opinie kursantów


Czy można zmienić swoje życia w radykalny sposób jakość swoich relacji z kobietami w przeciągu niecałych 48 godzin? Opinie naszych kursantów wyraźnie świadczą o tym, że jest to możliwe. Jeśli również chciałbyś przeżyć największą przygodę swojego życia i spotkać się z nami na szkoleniu weekendowym, to możesz tego dokonać poprzez formularz zapisu znajdujący się w zakładce „Szkolenia” w górnej części naszej strony.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności oraz organizowanych przez nas szkoleń to zapraszamy Cię bardzo serdecznie do kontaktu z nami mailowo oraz telefonicznie.


Perfect Dating, to projekt, który tworzymy dla Ciebie!

Mistrz Uwodzenia


"Cześć


 Szkolenie w którym uczestniczyłem dało mi dużo do myślenia, nie było to owijanie w bawełnę, ale konfrontacja wiedzy teoretycznej oraz moich własnych wyobrażeń z rzeczywistością. Poznałem świetnych ludzi i przekonałem się, że nie jestem osamotniony w samorozwoju, spotkanie z drugim człowiekiem, który nadaje na podobnych falach daje niezłego kopa, polecam.

Piotr"

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia


"Cześć,


Twoje szkolenie pozwoliło uwolnić się od iluzji na temat relacji damsko - męskich, zobaczyć jak jest naprawdę, przejrzeć na oczy.


Wiedza, która została zasiana w Moim umyśle podczas trwania szkolenia zaczyna pęczkować w sposób pozytywnych myśli i emocji. Widzę to przy kontaktach z kobietami "rozwalam schematy" - to jest niesamowite uczucie.
Powiem tak od trenera bije pozytywna energia - wiedza, NIESAMOWITY CZŁOWIEK !!!!!


Pozdrawiam
Tomek”

 

Mistrz Uwodzenia


Mistrz Uwodzenia


"Hej,


Byłem na szkoleniu u Grześka i muszę przyznać że tak wspaniałego człowieka jeszcze nigdy nie spotkałem. Naprawdę gościu mówi jak jest, nie owija w bawełnę. Na relacjach damsko męskich bardzo dobrze się zna, ponieważ On  wszystko to co mówi doświadczył. Szkolenie u niego to jest coś niesamowitego. Samo przeczytanie teorii czy oglądnięcie filmów to jest nic w porównaniu z tym co można przeżyć na żywo na szkoleniu. Ćwiczenia z hostessą, później praktyka, wszystko w wesołej atmosferze w gronie kilku ludzi.


Radek"

Mistrz UwodzeniaMistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin