Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Mistrz UwodzeniaW ten weekend Perfect Dating odwiedziło Wrocław aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie flirtu, uwodzenia oraz poprawnych relacji damsko-męskich. Jak wyglądało szkolenie? Co sądzą o nim jego uczestnicy? Jakie są opinie o Perfect Dating? Zapraszamy do lektury!

 


Szkolenie Mistrz Uwodzenia Wrocław – opinie kursantów.


Lekko deszczowa pogoda nie przeszkodziła nam w przeprowadzeniu części teoretycznej naszego szkolenia. Na początku było oczywiście trochę stresu oraz niepewności, ale nie minęło wiele czasu jak nasi kursanci dzięki wskazówkom oraz wsparciu trenera zaczęli zdobywać pierwsze numery telefonu od poznanych kobiet. Obowiązek podchodzenia do nieznajomych kobiet bardzo szybko przerodził się w dobrą zabawę i prawdziwą przyjemność, która przeciągnęła się do późnych godzin nocnych.


Co sądzą uczestniczy szkolenia o Perfect Dating? Czy udało się im zmienić swoje życie? Zapraszamy do lektury!

Perfect Dating

 

"Jakiś czas temu przeczytałem w kilku niezwiązanych z sobą książkach, że jeśli wiesz co i jak masz zmienić w swoim życiu oraz starasz się to wprowadzić, ale wciąż to Tobie nie wychodzi potrzebujesz trenera. Wkrótce po tym podjąłem decyzję o zapisaniu się na szkolenie "Mistrz Uwodzenia".

Na szkoleniu zebrała się grupka ambitnych i odważnych facetów ukierunkowanych nie tylko na poprawę samego siebie, ale i wsparcie i pomoc pozostałym (były akcje w dwójkach oraz doping przed i po podejściach). Trener najpierw wprowadził nas fachowo w temat oraz pokazał najważniejsze techniki "na modelu". Sami mieliśmy okazje również to przećwiczyć przy pomocy atrakcyjnej hostessy. A później poszliśmy ćwiczyć w realu do galerii (niestety, nie było wielu kupujących),  na miasto oraz do klubu. Najwięcej było świetnej zabawy-podrywania na wrocławskim rynku. Trener oprócz posyłania nas z misjami, pokazał jak on rozmawia, wspierał nas i podał przykładowe rozwiązania pewnych sytuacji, które pojawiły się podczas naszych akcji.

Małyalewariat"

 

Mistrz Uwodzenia

mistrz uwodzenia


"Szkolenie było świetne. Indywidualne podejście trenera do każdego z kursantów. Dużo praktycznej wiedzy i spora dawka motywacji. Polecam.


Robi "

Mistrz Uwodzenia

mistrz uwodzenia

 

"Byłem na wielu szkoleniach z różnych dziedzin szeroko rozumianego rozwoju osobistego, gdzie miałem możliwość poznania różnorakich sposobów przekazywania wiedzy przez trenerów. Dlatego z pełnym przekonaniem polecam kompetentnego trenera z olbrzymim wyczuciem, cierpliwością i jednocześnie dużą pozytywną energią oraz prowadzone przez  Niego szkolenie z ulepszania relacji damsko-męskich.          

                                
Artur."

Mistrz Uwodzenia

mi

 

„Jestem właśnie świeżo po weekendowym szkoleniu Perfect Dating. Mogę powiedzieć krótko: rezultat jest!


Wszystko, czego tak naprawdę potrzebuję na drodze do swoich celów jest już we mnie, a to, że tego wcześniej nie dostrzegałem, było przez to, że dałem nad sobą panować swoim przekonaniom i tym, co myśleć o mnie mogą inni.
Trening rozwala w kawałki taki sposób myślenia. Pokazuje, że po prostu jestem, mam wszystko, teraz tylko obrać cel i cisnąć!


Czyli coś co niby się "wie", ale ja teraz faktycznie to rozumiem.


Dzięki!
Jan”

Mistrz Uwodzenia

mistrz uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin