Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Mistrz UwodzeniaW ten weekend nasza ekipa po raz pierwszy w historii Perfect Dating odwiedziła Białystok aby zorganizować nasze szkolenie weekendowe Mistrz Uwodzenia i pomóc kolejnej grupie mężczyzn zmienić jakość ich relacji z kobietami. Czy udało się nam to osiągnąć? Zapraszamy do lektury!

 


Relacja oraz opinie kursantów ze szkolenia Mistrz Uwodzenia w Białymstoku.


Ponad 13 godzin podróży pociągiem w każdą stronę to całkiem długa podróż, ale jako, że otrzymaliśmy sporo maili z prośbą o zorganizowanie szkolenia w tym mieście, to nie mogliśmy odmówić. W końcu Perfect Dating to projekt, który tworzymy dla was.


Jak zawsze była masa zabawy poprzedzona lekkim stresem i niepewnością ze strony kursantów – w końcu każdy z nich miał swoje wyobrażenie na temat szkolenia i nie był do końca pewny jak to wszystko będzie wyglądać. Część praktyczna była nieco utrudniona z racji małej ilości osób w galerii handlowej oraz centrum miasta, ale i tak daliśmy radę!


Zresztą nie wierz nam na słowo – zobacz co o samym szkoleniu sądzą jego uczestnicy!

 

Mistrz Uwodzenia


„Witam.


Chciałem napisać coś o ostatnim szkoleniu w Białymstoku. Idąc tam nie wiedziałem do końca czego się spodziewać znając własne bariery. Ale metoda małych kroków i motywacja z ze strony trenera sprawiła że podchodziłem do dziewczyn, co przed szkoleniem wydawało mi się jakimś kosmosem. Nie będę pisał, że to szkolenie zmieniło moje życie, ale dało pozytywnego kopniaka i pokazało, że jeżeli chce się zmienić, to zależy to tylko ode mnie i od mojego samozaparcia. Trener powiedział, że jeżeli przyszliście na szkolenie, a po szkoleniu nic nie zamierzacie z tym zrobić to tracicie czas. Dlatego teraz 21-dniowy plan do wykonania, który jest absolutnie kluczowy.


 ps. To nie była tylko nauka podrywu czy uwodzenia, to była nauka życia.


Dzięki, T.”

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia


„Szkolenie poprowadzone w interesujący sposób. Kilka ciekawych informacji oraz poszerzenie granic patrzenia poza swoje "ja" obfitowało w plony już pierwszego dnia. Część praktyczna z hostessą dodaje wiary w siebie i swoje możliwości. Kolejnie wyjście na galerię i już mniejszy stres. Podchodzenie do obcych Kobiet nie stanowiło już tak wielkiego mankamentu.


Polecam,
Szkieletor”

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia


„Cześć


Szkolenie bardzo miło mnie zaskoczyło. Wiedza o przełamywaniu schematów-bomba. Trener wie jak przekazywać wiedzę, do każdego z kursantów podchodził indywidualnie. Zajęcia z hostessą dały przełamanie tego wewnętrznego strachu przed podejściami w galerii.


 Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie i warte swojej ceny. Ćwiczenia praktyczne dały mi poczucie rozwoju i mobilizację do dalszej pracy.


pozdrawiam
Paweł”

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia
„Cześć!


Podsyłam Ci te kilka zdań na temat szkolenia :


Najlepiej wydane 500 złotych w moim życiu. Profesjonalne podejście trenera, wraz z idealnym sposobem przekazu informacji pozwalają na zmianę nastawienia i budowę nowych schematów. Z całą pewnością i odpowiedzialnością mogę polecić każdemu kto pragnie się rozwijać i dąży do osiągnięcia nowych możliwości obcowania z kobietami.


Pozdrawiam
Daniel”

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin