Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJak poderwać dziewczynę? Kolejna grupa mężczyzn szukała odpowiedzi na to pytanie w trakcie naszego szkolenia Mistrz Uwodzenia, które odbyło się w ten weekend w Warszawie. Czy ją uzyskali i czy była ona dla nich satysfakcjonująca? Zapraszamy do lektury!

 


Szkolenie Mistrz Uwodzenia w Warszawie – opinie kursantów


Kolejny intensywny weekend za nami. Przez dwa dni pomagaliśmy naszym kursantom pokonać własne ograniczenia, odkryć swój potencjał i przede wszystkim  pokazać im, że uwodzenie kobiet to sztuka, którą również są w stanie opanować.


Zarówno część teoretyczna jak i część praktyczna naszego szkolenia Mistrz Uwodzenia, pomogły spojrzeć kursantom na temat relacji damsko-męskich pod zupełnie innym kątem. Oczywiście na początku było trochę strachu przed podchodzeniem do nieznajomych kobiet, ale nie minęło wiele czasu jak zaczęły pojawiać się pierwsze numeru telefonów, a przykry obowiązek coraz szybciej zaczął przeradzać się w prawdziwą zabawę, która trwała do późnych godzin nocnych.


Co o szkoleniu Mistrz Uwodzenia sądzą jego uczestnicy? Jakie są ich opinie o szkoleniu? Czy poleciliby je innym? Zapraszamy do lektury!

 

Perfect Dating


„Szkolenie przebiegało bardzo ciekawie, skupiało się na wszystkich interesujących mnie kwestiach, pozwoliło krok po kroku przeprowadzić każdego z nie do końca odważnego chłopca w mężczyznę zdolnego podchodzić do obcych i interesujących kobiet. Grzesiek spełnił wszystkie pokładane w nim nadzieje i wytworzył świetną atmosferę do pracy nad sobą.


Pozdrawiam, Andrzej”
 

Perfect Dating

Perfect Dating


„Cześć,

Musiałem się przespać z całością wiedzy jaką od Ciebie otrzymałem, żeby napisać tą opinię poniżej. Pomimo że zapisałem się na szkolenie z uwodzenia cieszę się że rozszerzyłeś je o rozwój osobisty bo to było elementem którego najbardziej brakowało mi w układance. Sprawiłeś, że "wysiadłem z pociągu i zobaczyłem istotę zagadnienia". Grześka poznałem na szkoleniu w Warszawie i jest on niesamowicie charyzmatyczną osobą. Jego szkolenie przeszło moje najśmielsze oczekiwania i sprawiło, że lepiej zrozumiałem samego siebie na wielu płaszczyznach. Otrzymałem dużo więcej niż się spodziewałem i przyznaje że muszę poukładać w głowie całą tą wiedzę żeby ją dobrze zrozumieć. Najważniejszy jest fakt że wszystkie rady Grześka działają w praktyce, a on sam doskonale wyczuwa co dzieje się w głowie drugiej osoby. Doradza na bieżąco, a jego rady są nieocenione.

Sebastian”


Perfect Dating

Perfect Dating

 

„Hey


Moja opinia na temat kursu:


Nie warto czytać książek na ten temat. Przed przyjściem myślałem ,że będzie to coś co minie i nic nie zmieni. Miłym zaskoczeniem było to ,że Grzesiek to co mówił popierał dowodami, najpierw przy hostessach ,a później na ulicy. Te dwa dni zmieniły nie tylko moje nastawienie z kobietami ,ale rzuciły zupełnie nowe światło na inne aspekty mojego życia. Odkryłem siebie, a nie tekst z książki.


Adam”

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin