Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Mistrz UwodzeniaW ten weekend odbyło się kolejne szkolenie Mistrz Uwodzenia w Katowicach. Nasz trener pomógł kolejnej grupie mężczyzn przełamać swoje wewnętrzne blokady i nauczył ich uwodzenia. Jak wyglądało nasze szkolenie? Co sądzą o nim jego uczestnicy? Zapraszamy do lektury!

 


Opinie o Szkoleniu Weekendowym Perfect Dating – Katowice Sierpień


Szkolenie odbyło się w nad wyraz kameralnym gronie. Już na sali grupa wykazała się sporą aktywnością zadając wiele pytań (co osobiście bardzo nas cieszy), ale dopiero na mieście w trakcie części praktycznej rozpoczęła się prawdziwa zabawa. Oczywiście na początku wszyscy byli całkiem zestresowani, ale dzięki wsparciu naszych trenerów stres powoli zaczął mijać i kursanci coraz lepiej radzili sobie w kontaktach z napotkanymi kobietami.


Jak uczestniczy szkolenia oceniają nasze szkolenie? Jakie są ich opinie o szkoleniu weekendowym Mistrz Uwodzenia Perefct Dating? Zapraszamy do lektury!

Mistrz Uwodzenia„Witam,


Przeszedłem szkolenie i jestem z niego bardzo zadowolony, to szkolenie odbyło sie w teorii i w praktyce co zapoczątkowało u mnie szereg różnych przemian i metamorfoz, dzięki którym stałem się pewniejszy siebie i bardziej otwarty na kobiety i ich rozumowanie... Szkolenie odbyło się w fajnym i humorystycznym klimacie,  Wszystkim polecam to szkolenie...


Pozdrawiam American Roko...”

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia


„Przed szkoleniem posiadałem strach przed podejściem i co bardziej zagadaniem do przypadkowej dziewczyny. Serce mi biło jak szalone oraz wymyślałem sobie wymówki, na szkoleniu i opowiedzeniu o tym jak to robić, a czego nie robić oraz treningowi z hostessą oraz uświadomieniu tak naprawdę mojego strachu pozwoliło mi zacząć nowy etap w życiu, którego bym się nie spodziewał. Polecam osobiście szkolenie, jeden weekend, a pozwoliło mi zrozumieć i pokonać barierę do kobiet, a wręcz brać z tego radość.


Paweł z Dąbrowy”

 

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin