Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Mistrz UwodzeniaW ten weekend nasi trenerzy przyjechali do Lublina, aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Jak wyglądało szkolenie? Czy nasi kursanci nauczyli się uwodzenia? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia!

 


Perfect Dating w Lublinie – Sierpień


Grupa była bardzo aktywna, ponieważ w trakcie szkolenia padało wiele pytań, co niezmiernie nas cieszy. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali z hostessami.


Część praktyczna jak zawsze była pełna dobrej zabawy! Na początku było oczywiście trochę stresu przy podchodzeniu do nieznajomych kobiet, ale bardzo szybko zaczęły pojawiać się pierwsze numery telefonów, a strach przemienił się w ekscytację…


Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.

Perfect Dating


„Na szkoleniu pojawiłem się z głowa pełną domysłów i obaw jak ono będzie przebiegało, o co jednak niepotrzebnie się martwiłem.


Cześć teoretyczna przebiegła sprawnie i konkretnie bez zbędnego owijania w bawełnę. Nie mając żadnej wiedzy przed szkoleniem udało mi się uzyskać wielu bardzo wartościowych informacji. Poprzez formułę szkolenia mogłem je  wdrożyć  na "sucho”,  dzięki obecności na miejscu  hostessy.


Przed szkoleniem miałem wątpliwości czy sobie poradzę z wyjściem w "teren", jednak na części teoretycznej zostałem naładowany tak pozytywną energią, że ku mojemu zaskoczeniu poradziłem sobie bez najmniejszego problemu.


Reasumując nie taki diabeł straszny jak go malują. Miałem spore obawy co do szkolenia, jednak z każdą minutą utwierdzałem się w przekonaniu, że były to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w moim życiu. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić to szkolenie, bo naprawdę daje ono solidnego kopa i nie jest w żaden sposób przereklamowane.


Łukasz”

Mistrz Uwodzenia


„Witam


Zgodnie z ustaleniami przesyłam moją wersję - Wbrew moim przypuszczeniom to szkolenie nie działa niczym "cudowna pigułka" na kobiety, bardziej jak zwrotnica. Wskazuje nowe kierunki myślenia, głównie na temat pracy nad sobą i komunikacji z płcią przeciwną. Zależało mi na ograniczeniu umysłowego ping-ponga przed podejściem i bodźcu do dalszej pracy. Udało się + dobra zabawa. Dzięki za udany weekend!


Pozdrawiam
Krzysiek”

Mistrz Uwodzenia

 

„Szkolenie odbyło się w gorącej atmosferze, zarówno tej za oknem, jak i w miejscu, w którym odbywało się spotkanie. Najpierw trochę teorii, potem przećwiczenie podejść z hostessą, później galeria, w której każdy staną na wysokości zadania, wycieczka po rynku, kilka podejść i powrót. Ogólnie rzecz biorąc polecam zastąpić kilka ton pościąganych informacji z Internetu na poczet szkolenia w realu. Bo ściągnięcie nawet kolejnych encyklopedii ebook’owych nikomu nie pomoże. Uwierzcie mi.


Pozdro.
XYZ.”

Mistrz Uwodzenia

 

"To były zdecydowanie najlepiej wydane pieniądze w moim zyciu. Co moge doradzić wszystkim osobom, które się wybierają na szkolenie mistrz uwodzenia ? By nie zapomnieli powiedzieć najbliższym ,,jadę chłopcem ,a wrócę mężczyzną" . Tak właśnie było w moim przypadku. Szkolenie to zmieniło całkowicie moje podejście do relacji damsko-męskich i wreszcie mogę szczerze powiedzieć, że wziąłem mój los we własne ręce. Do tej pory bałem się podchodzić do kobiet na ulicy etc. Teraz jednak wiem, że tym co jest najfajniejsze w interakcjach damsko męskich jest właśnie ta niepewność, to że nie wiesz czym zaskoczy Cię kobieta. Jeżeli zaś chodzi o naszego trenera ,to nie był on jedynie kolejnym belfrem, ktory wprowadzał nas w meandry jakiejś dziedziny. Grzesiek na szkoleniu był przede wszystkim dobrym kumplem na którego można było zawsze liczyć. Nie zostawił nas z żadnym nurtującym nas pytaniem.


Gorąco polecam Perfect Dating oraz Grzegorza Cieślika, trenera z którym miałem zaszczyt pracować.


Pozdrawiam Piotrek"

 

Mistrz Uwodzenia

 

"Witam
Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Wszytko zostało przedstawione w przystępnej formie, praktyka z kolei dała mi solidnego kopa :). Ogólnie pełen profesjonalizm i jestem na 100% usatysfakcjonowany.

pozdrawiam

Łukasz"


 

 

Komentarze   

0 # Marcin 2014-09-18 19:23
- Świetna energia i dużo zabawy, wspaniałe doświadczenie, coś nowego, wartościowa wiedza! - Na szkoleniu, od Grzegorza Cieślika, nauczyłem się, że nie jest ważna co wydarzy się potem. Samo rozpoczęcie interakcji jest już sukcesem a jej wynik zależy już od dziewczyny. Im stajesz się lepszy tym jest szansa, że więcej dziewczyn będzie reagowało pozytywnie. Nie jest to jednak regułą. Warto poznawać nowe osoby i cieszyć się tym procesem, gdyż wnosi on w nasze życie nowe doświadczenia. Marcin [w pomarańczowych spodniach na zdjęciu ;) ] POLECAM GRZEGORZA CIEŚLIK I ENERGETYCZNE UWODZENIE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin