Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Mistrz UwodzeniaW Krakowie mamy swoją siedzibę, więc nie mogło obyć się bez szkolenia Mistrz Uwodzenia w tym mieście w sierpniu! Kolejna grupa mężczyzn powierzyła nam zadanie poprawy swoich relacji z kobietami. Czy udało nam się im pomóc? Jakie są ich opinie o szkoleniu Perfect Dating? Zapraszamy do relacji!

 


Opinie kursantów o szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Krakowie – sierpień


Szkolenie odbyło się jak zawsze praktycznie w samym centrum Krakowa dzięki czemu mieliśmy bardzo blisko na Rynek Główny oraz do klubów i tym samym  nie traciliśmy cennego czasu na dojazdy. Część teoretyczna szkolenia przebiegła w luźnej atmosferze. Pierwszy stres u chłopaków pojawił się podczas części praktycznej na sali z hostessą, ale wszystkobardzo szybko przerodziło się w dobrą zabawę i pokonywanie kolejnych własnych ograniczeń.


Co sądzą o tych dwóch dniach uczestnicy kursu? Jaka jest ich opinia o szkoleniu Perfect Dating? Zapraszamy do lektury!

Mistrz Uwodzenia


„Cześć


Zgodnie z prośba przesyłam ocenę szkolenia:


Uczestnictwo w tym szkoleniu uważam za jedną jeśli nie najważniejszą decyzję, jaką podjąłem w swoim życiu. Teraz przechodząc przez miasto, będąc w klubie, czy gdziekolwiek indziej pytaniem nie jest już jak zagadać, lecz do której chce podejść i zacząć rozmowę. Praktyka której uczymy się z trenerem pozwala na poznanie właściwych zachowań, kolejnych kroków dających pewien ogólny schemat, natomiast podejścia w galerii i na rynku wręcz natychmiast uwidaczniają dobre zachowania kursanta jak również błędy, które są otwarcie omawiane z prowadzącym, dzięki czemu szybko można wyciągnąć wnioski. Jednak najważniejsze w mojej ocenie jest to czego nie dadzą same płyty czyli pokonanie wewnętrznego strachu, przełamanie się przed podejściem do kobiet jaki był przed szkoleniem. Sposób poprowadzenia części teoretycznej, zagadnienia w niej zawarte, oraz właściwie uzmysłowienie tematyki sprawiło, iż wszystkie "nie" które były w mojej głowie znikały jeden za drugim. Trudno to opisać, ale wychodząc ze szkolenia człowiek jest zupełnie inny po szkoleniu niż przed. Każde kolejne podejście było coraz łatwiejsze i stawało się radością, a nie wyzwaniem i jest to genialne uczucie. Polecam wszystkim, którzy chcą zmienić siebie, swoje życie i poczuć się ludźmi wartościowymi.


Damian 29 lat


Pozdrawiam i dziękuję za wszystko.=”

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia"Dzięki szkoleniu nabyłem nową oraz uzupełniłem już posiadaną wiedzę na temat uwodzenia. Bardzo fajna była część praktyczna, która pozwoliła chyba wszystkim przełamać strach. Cenne były uwagi trenera podczas podejść w galerii i na rynku -dzięki temu każdy mógł korygować swoje błędy. Ogólnie polecam!


Pozdrawiam
TK”

 

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia


"Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Trener bardzo ciekawie przedstawiał prezentowane treści, często posługując się również przykładami. Szkolenie oceniam jako bardzo godne polecenia.


Luki”

 

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia


„Wrażenia po kursie są oszałamiające!! Fajna atmosfera, profesjonalny coaching, pełno fajnych dziewczyn i przede wszystkim super zabawa. Naprawdę dostałem kopa energii, którego potrzebowałem, przełamałem wszystkie opory i zacząłem dostrzegać jak łatwo i przyjemnie można zmienić nastawienie do kobiet.


Oscar”

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

„ Takie szkolenie było świetnym rozwiązaniem na moje problemy. Gdy przyszedłem na szkolenie byłem wystraszoną, nieśmiałą i zamkniętą w sobie osobą. Rozmowy były prowadzone w sposób ciekawy i bez problemu docierały do każdego. Sporo się nauczyłem na temat relacji i nabrałem cennego doświadczenia.


Teraz nie jestem już osobą o niskiej samoocenie. Wiem ile jestem wart i odważnie podchodzę do swoim następnych celów .


Krzysiek”

Mistrz Uwodzenia

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin