Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW miniony weekend jeden z trenerów Perfect Dating po raz kolejny pojawił się w Warszawie aby poprowadzić kolejną edycję naszego flagowego szkolenia Mistrz Uwodzenia. Jak ono wyglądało? Co sądzą o nim jego uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia.

 


Szkolenie Mistrz Uwodzenia w Warszawie – opinie kursantów.


Najpierw jak zawsze zaczęliśmy od części teoretycznej gdzie nasz trener przekazał kursantom sporo konkretnej i sprawdzonej wiedzy z zakresu uwodzenia oraz relacji damsko-męskich. Następnie uczestnicy od razu mogli sprawdzić ile z tego zapamiętali podczas treningu z hostessą na sali szkoleniowej.


Potem oczywiście wyprawa do galerii handlowej oraz klubów gdzie zaczęła się prawdziwa zabawa. Początkowy strach i niepewność bardzo szybko przemieniły się w fantastyczną zabawę! Bawiliśmy się tak dobrze, że część praktyczna zakończyła się nieco później niż początkowo zakładaliśmy… Drugi dzień szkolenia to praca nad własnymi przekonaniami oraz charakterem czyli krótko mówiąc najskuteczniejsze elementy rozwoju osobistego.


Co o samym szkoleniu sądzą jego uczestnicy? Jakie są opinie kursantów po szkoleniu Mistrz Uwodzenia? Czy poleciliby je innym? Zapraszamy do lektury!

Perfect Dating


„Uważam, że warto było dla mnie przyjść na szkolenie, gdyż teraz podchodzenie do kobiet traktuje jako coś normalnego, przekonałem się, że to nic strasznego. Zauważyłem, że to wspaniale polepsza mój stan. Dobre było to, że trener zajmuje się rozwojem osobistym, gdyż uważam, że w uwodzeniu osobowość ma bardzo duże znaczenie, to zdecydowanie była jedna z najlepszych osób jaką spotkałem w swoim życiu.


 Krystian”

Perfect Dating


"Szkolenie było bardzo budujące i dowiedziałem się wielu nowych rzeczy! Dobrze przygotowany trener któremu zależy na przekazywaniu wiedzy i dobrze dobrana do tego zadania hostessa. Generalnie to szkolenie zasłużyło na wielkiego plusa!


Pozdrawiam
M.”

 

 

Perfect Dating

„Witam
Szkolenie było pouczające, zwracało uwagę na pewne niedociągnięcia mojej postawy w trakcie konwersacji. Trener był zajebisty.


Pozdrawiam
Tomasz”

 

 

Perfect Dating

"Kurs PD doskonale tłumaczy jak należy zmienić własną postawę i nastawienie w relacjach z kobietami. Po części dotyczącej zmiany wewnętrznej, jest część o tym jak i o czym rozmawiać z kobietami, a potem część praktyczna na sali i w warunkach terenowych.


Pozdrawiam,
ML”

 


Perfect Dating

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin