Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Mistrz UwodzeniaW weekend po raz kolejny odwiedziliśmy Łódź aby zorganizować szkolenie Mistrz Uwodzenia i wnieść nową jakość uwodzenia w życie kilku mężczyzn. Czy udało się nam to osiągnąć? Co o szkoleniu sądzą sami zainteresowani? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!

 


Perfect Dating „Mistrz Uwodzenia” w Łodzi – opinie kursantów


Tym razem szkolenie odbyło się w bardzo kameralnej atmosferze, ponieważ mieliśmy przyjemność pracować z czwórką kursantów. Część teoretyczna była prowadzona jak zawsze w formie interaktywnego wykładu – padało wiele pytań dzięki czemu było naprawdę ciekawie.


Prawdziwa zabawa zaczęła się podczas części praktycznej – pierwszy stres pojawił się już w trakcie pracy z hostessą na sali, ale dopiero podejście do nieznajomej kobiety na ulicy i zaczęcie z nią rozmowy podniosło adrenalinę do niesamowitego poziomu… aby po krótkim czasie przerodzić się w świetną zabawę i poczucie sukcesu wynikające z pokonywania swoich kolejnych barier.


Co sądzą o tych dwóch dniach uczestnicy naszego szkolenia Mistrz Uwodzenia? Jaka jest ich opinia o szkoleniu weekendowym Perfect Dating? Zapraszamy do zapoznania się z relacją!

Mistrz Uwodzenia


„Jeśli chodzi o szkolenie, to jestem mile zaskoczony. Pewne jest, że pokonałem strach przed podejściem. Wiem, że teraz muszę ćwiczyć aby ta wiedza się utrwaliła. Trener był świetny!


Rafał”


Mistrz Uwodzenia


„Hej,


 Dzięki bardzo za szkolenie, było mega dobrze, uzyskałem ponownie wiele cennych informacji na temat relacji z kobietami.


Wiedza ta na pewno przełoży się na praktykę :)


Pozdrawiam
Tomek”


Mistrz Uwodzenia

 


„Przed szkoleniem na podstawie filmów z Perfect Dating nastawienie było spoko, ale gdy zboczyłem, że to Grzegorz prowadzi, to pomyślałem od razu "mega energia życiowa to jest zaraźliwe wręcz". Początek szkolenia spoko rozluźnienie troszkę, potem znów spięcie, bo kontakt z hostessą w pierwszych momentach był wyzwaniem.


Wyjście było spoko, bez większej spiny, nie było takiej mega presji, jednak „zmuszonym” się było do podejścia i pogadania:D Atmosferę rozwalał tylko ten straszy facet będąc ciągle w opozycji. Rozumiem, że nie w wszystko można wierzyć i słusznie, bo to byłoby również chore, ale jeżeli negujesz ciągle nauczyciela, bo mu nie wierzysz w prawie nic, to rozbija atmosferę:/ Nie twoja wina, ale mnie irytowało ale nie powiem, można było i coś z tego wziąć dla siebie:)”

 Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

Mistrz Uwodzenia

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin