Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingW ten weekend Perfect Dating po raz kolejny zawitało w stolicy aby poprowadzić szkolenie Mistrz Uwodzenia. Jak wyglądało? Co sądzą o nim jego uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia i opiniami jego uczestników!

 


Mistrz Uwodzenia w Warszawie Wrzesień – opinie kursantów


Z racji finału Mistrzostw Świata w Siatkówce było trochę mało ludzi na mieście, co czyniło część praktyczną naszego szkolenia nieco większym wyzwaniem niż zwykle, ale oprócz tego jak zawsze szkolenie z czystym sumieniem możemy zaliczyć do udanych.


Zresztą nie wierz nam na słowo, przeczytaj co tych dwóch dniach sądzą nasi kursanci:

Perfect Dating


„Cześć,


Dziękuję za szkolenie. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Szczególnie zauważalne było bardzo duże zaangażowanie oraz doświadczenie trenera. Nawet w momentach, gdy wydawałoby się że jest przerwa, zawsze można było uzyskać pomoc trenera i to w kwestiach mocno szczegółowych i indywidualnych. Wcześniej byłem na podobnym szkoleniu, jednak w tym przypadku nie było "masówki" i widoczne było zainteresowanie trenera problemami każdej osoby z oddzielna, jeżeli tylko dana osoba chciała na ten temat porozmawiać.


Również forma szkolenia zasługuje na pochwałę. Najpierw aspekty teoretyczne, zawsze poparte opowieściami z praktyki. Potem ćwiczenia komunikowania się z zaproszoną dziewczyną - myślałem, że to banał, jednak jak się okazało banalne były moje błędy w takiej interakcji, o czym sam raczej bym się nie dowiedział... Również wyjście do galerii i na miasto, gdzie wyjaśniło się (w moim przypadku), że zagadywanie do dziewczyn nie jest poważnym wydarzeniem, a bardziej po prostu dobrą zabawą.


Dodatkowo całe szkolenie przebiegało w koleżeńskiej atmosferze, bez zbędnego dystansu pomiędzy trenerem a kursantami. Merytorycznie także ok, również pod względem zakresu tematycznego. Polecam wszystkim, którzy zauważyli u siebie, że w tym kierunku trzeba coś działać... Jeżeli chodzi o obawy typu "czy warto" itp. to już po szkoleniu mogę powiedzieć, że w ogóle nie ma co się nad tym zastanawiać.


Dziękuję i pozdrawiam,
Tomek, Warszawa”

 

Perfect Dating


„Długo się zastanawiałem czy iść to szkolenie i teraz mogę z ręką na sercu powiedzieć, że było warto, dowiedziałem się mnóstwo rzeczy na temat kobiet, ale przede wszystkim pracowałem nad swoją nieśmiałością i wiem że jestem na dobrej drodze aby ją pokonać. Co do trenera?  Naprawdę przesympatyczny facet, sporo się od niego nauczyłem i nadal będę się uczyć.


Jedyną rzeczą do jakiej sie mogę doczepić to to iż było bardzo mało Kobiet na których mogliśmy ćwiczyć praktykę, tak poza tym było super, i polecam to każdemu kto ma problemy nie z kobietami ale sami ze sobą.

A.N”


Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin