Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingCzego pragną kobiety? Jak przełamać strach podejściem? Jak wziąć numer telefonu od dziewczyny i umówić się z nią na randkę? Jak stać się atrakcyjnym mężczyzną? Jak odnaleźć się w relacjach damsko-męskich? Kim tak naprawdę jest prawdziwy uwodziciel? – na te i wiele więcej pytań odpowiedzieliśmy w trakcie tego weekendu w Krakowie gdzie odbyła się kolejna edycja naszego niesamowitego szkolenia – Mistrz Uwodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z relacją!

 


Jak nauczyć  się uwodzenia? Opinie kursantów z Krakowa o Perfect Dating


Po raz kolejny mieliśmy przyjemność podzielić się naszą wiedzą z grupą kursantów w Krakowie gdzie jak co miesiąc zorganizowaliśmy nasze flagowe szkolenie – Mistrz Uwodzenia. W kameralnej grupie 5 uczestników działaliśmy już od 10 rano w sobotę. Praktyka, zarówno ta na sali z hostessą jak i ta na mieście oraz w klubie pełna była niezapomnianych wrażeń. Kursanci skutecznie stawiali czoła własnym lękom i skutecznie rozmawiali z napotkanymi kobietami


Zresztą to nie my powinniśmy opowiadać o tym wydarzeniu – zapraszamy do zapoznania się z opiniami jego uczestników:

Perfect Dating


"Szkolenie nastawione na umiejętność komunikowania się z kobietami także poprzez poznanie w jaki sposób one funkcjonują, ale głównie w jaki sposób funkcjonujemy MY sami. Prowadzone w sposób ciekawy, energiczny, zabawny przez osobę, której kompetencję wychodzą daleko poza relacje damsko-męskie.


 W trakcie szkolenia pokazano, że każde podejście do kobiety stanowi jakiś sukces, daje informację zwrotną, nie ma porażek.


 Szkolenie weekendowe to jest jednak tylko początek drogi, której długość, krętość zależy tylko od dalszej samodyscypliny, motywacji oraz pracy kursantów nad samym sobą!


 Kuba”

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin