Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingW ten weekend po raz kolejny zorganizowaliśmy szkolenie weekendowe „Mistrz Uwodzenia” w naszym rodzinnym Krakowie podczas którego pomogliśmy kolejnej grupie mężczyzn opanować arkana relacji damsko- męskich. Co sądzą o tych dwóch dniach uczestnicy szkolenia? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!

 


Opinie kursantów po szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Krakowie


Jak przełamać strach przed podejściem do nieznajomej kobiety? Jak nauczyć się flirtować z kobietami? Jak zbudować prawdziwą i solidną pewność siebie? Jak wziąć numer telefonu od dziewczyny i jak umówić się z nią na randkę? Jak budować kontakt fizyczny z kobietą? – To tylko ułamek pytań na które odpowiedzieliśmy w ten weekend.


Nasi kursanci przeszli niesamowitą przemianę, które pomogła im pokonać własne ograniczenia oraz lęki i nareszcie zacząć cieszyć się towarzystwem kobiet o jakich zawsze marzyli. Nie było łatwo, ale dzięki przemyślanej części teoretycznej szkolenia oraz przede wszystkim części praktycznej naszego szkolenia przekonali się, że to co wydawało się być jedynie odległym marzeniem stało się rzeczywistością!


Nie wierz nam na słowo, przeczytaj poniżej co o szkoleniu sądzą sami jego uczestnicy:

 

 


"Witam,


Moja opinia o szkoleniu jest pozytywna. Trener przekazał nam wiedzę w sposób profesjonalny i ciekawy. Wprowadzał fajną atmosferę i dopingował nas do wysiłku.


Pozdrawiam Adam"

 

Perfect Dating

Perfect Dating

 


"Jestem pozytywnie zaskoczony, w zaledwie dwa dni trener dokonał rzeczy prawie niemożliwych.


Zmienił całkowicie moje podejście do kobiet. Mimo tego, że jeszcze odczuwam strach przed podchodzeniem, to jest on dużo mniejszy. Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, indywidualne podejście do kursanta i zadania możliwe do wykonania.

Polecam wszystkim niezdecydowanym i serdecznie pozdrawiam.

Grzegorz z Krakowa "

 

Perfect Dating

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin