Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingJak poderwać dziewczynę? Jak pokonać swoją nieśmiałość? Czego pragną kobiety? Jak uwodzić? Jak stać się atrakcyjnym mężczyzną? – To tylko kilka z wielu pytań na które odpowiedzieliśmy podczas naszego szkolenia Mistrz Uwodzenia, które odbyło się w mijający weekend w Warszawie. Chcesz wiedzieć co sądzą o nim jego uczestnicy? W takim razie zapraszamy Cię do zapoznania się z relacją ze szkolenia!

 


Opinie kursantów o szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Warszawie. Listopad


To były naprawdę intensywne dwa dni. Nasz trener dołożył wszelkich starań aby przekazać kursantom niezbędną wiedzę, ale przede wszystkim dzięki części praktycznej naszego szkolenia nabyli nowych umiejętności, które umożliwią im swobodne poruszanie się po obszarze relacji damsko – męskich. Dzięki temu strach przed podejściem do nieznajomej kobiety czy palący brak poczucia pewności siebie stały się tylko wyblakłymi wspomnieniami z dalekiej przeszłości.


Jak wyglądało szkolenie? Jaka jest opinia kursantów o Perfect Dating? Co udało się im osiągnąć przez te dwa dni? Czy poleciliby nasze szkolenie innym? Czy są zadowoleni z efektów szkolenia? Jeśli zastanawiasz się nad takimi kwestiami, to zobacz co sami uczestnicy piszą o tych dwóch dniach:

 

Perfect Dating


"Uważam, że szkolenie Mistrz Uwodzenia to było niesamowite przeżycie. Teoria łączyła się z praktyką, dzięki czemu w końcu doświadczyłem jak to jest podchodzić do obcej kobiety.  Wiem teraz, że wiedza książkowa, filmy itd. nie dadzą Ci nic póki nie zaczniesz praktykować! Warto jest wziąć w szkoleniu udział, gdyż przełamujesz swoje ograniczenia, zmienia się Twoje postrzeganie. Trener jest niesamowity, robi to z pasją dzięki czemu masz pewność że wiedza którą otrzymujesz nie jest naciągana.

Igor”

Perfect Dating


p

„Witam wszystkich ,w miniony weekend wziąłem udział w szkoleniu weekendowym Perfect Dating w Warszawie.
Decyzję o wzięciu udziału w szkoleniu uważam za bardzo dobrą ,jestem zadowolony w 100%, wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam! Już na części teoretycznej przeżyłem wewnętrzną przemianę, dowiedziałem się jak powinien wyglądać zdrowy model relacji damko-męskich, jak przyciągać kobiety oraz jakie błędy popełniamy w relacjach z kobietami. Część praktyczna była fantastyczna, nie wierzyłem, że w ciągu tak krótkiego czasu można zminimalizować stres przed podejściem do kobiet do minimum!  Wszystko dzięki podejściu trenera, który zapewnił nam świetną atmosferę przez cały czas trwania kursu.


Swój postęp oceniam na bardzo duży. Dzięki ! Świetny kurs !
Paweł 21 lat”


Perfect Dating

Perfect Dating


"Miałem przyjemność być w Listopadzie 2014 na szkoleniu Mistrz Uwodzenia. Jestem pewien, że mogę to szkolenie polecić każdej osobie chętnej i gotowej na samorozwój i zmieniana się na lepsze. Z całą pewnością do plusów szkolenia należy zaliczyć połączenie teorii i praktyki w zrozumiałej formie popartej ciekawymi przykładami. Sam szkoleniowiec jest profesjonalistą i wie o czym mówi.

Maciej"


Perfect Dating

Perfect Dating


„Po tym szkoleniu i odrobinie pracy nad samym sobą można stać się naprawdę szczęśliwym człowiekiem. Dowiedziałem się tam naprawdę mnóstwo ciekawych rzeczy o których nie miałem wcześniej pojęcia. Trener potrafi dotrzeć do każdego indywidualnie i pokazać drogę.


Szczerze polecam każdemu:)
Damian”

Perfect Dating
Perfect Dating

 

"Bardzo dobry prowadzący, przemyślana formuła, spora dawka teorii i praktyki.
Po prostu warto. 

Konrad"

Perfect Dating

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin