Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingW ten weekend odwiedziliśmy Wrocław aby przeprowadzić kolejną edycję naszego szkolenia uwodzenia oraz relacji damsko – męskich „Mistrz Uwodzenia”. Jak wyglądało szkolenie i przede wszystkim co sądzą o nim sami jego uczestnicy? Zapraszamy do lektury!

 


Opinie o szkoleniu Mistrz Uwodzenia we Wrocławiu


„Jak podejść do nieznajomej kobiety?”, „o czym rozmawiać z dziewczynami?”, „jak zbudować prawdziwą pewność siebie?”, „czego pragną kobiety”, „jak wziąć numer telefonu”, „jak umówić się na kolejną randkę?”, „jak pocałować dziewczynę?”, „jak pokonać własny lęk?” – to tylko niektóre z wielu pytań na które odpowiedzi poznała piątka mężczyzn w trakcie tego weekendu.

Bardzo ważną częścią naszego szkolenia jest praktyka, zarówno ta na sali gdzie kursanci mają możliwość ćwiczenia z hostessą jak i ta na mieście, gdzie podchodzą do nieznajomych kobiet pokonując przy tym własne ograniczenia oraz lęki. Jak to wygląda? Co o samym szkoleniu sądzą jego uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia: 

Perfect Dating


„Szkolenie w którym uczestniczyłem zmieniło znacznie moje myślenie o kobietach. Teraz już wiem gdzie popełniałem błędy nawiązując relacje z kobietami. Duży zasób wiedzy jaki został mi przekazany przed właściwym szkoleniem oraz dobra, luźna atmosfera stworzona przy prowadzącego sprawiły, że podczas ćwiczeń poczułem większą pewność siebie i swoich możliwości.


Ważnym elementem było to że szkolenie odbywało się w małej grupie przez co każdy uczestnik miał możliwość praktycznego sprawdzenia wiedzy nabytej z dostarczonych wcześniej materiałów.


 Tomek"


Perfect Dating

Perfect Dating


"Na szkoleniu nauczyłem się między innymi jak rozpocząć rozmowę i utrzymać ją w fajnej energii, jak mówić o sobie w bardziej atrakcyjny sposób, czy też jak podejść do nieznanej kobiety. Miałem też okazję sprawdzić nowo zdobytą wiedzę w praktyce w kilku miejscach i kontekstach.


Mariusz"

Perfect Dating

Perfect Dating"Hej,


Jeśli chodzi o szkolenie weekendowe, to odebrałem je jak najbardziej pozytywnie. Grzegorz okazał się trenerem potrafiącym dobrze zmotywować i zwięźle wypowiadał się na tematy szkoleniowe i nie czułem presji maksymalnej ,interesujące i pomagające przełamać pewne blokujące schematy na pewno jeszcze skorzystam z tego typu szkolenia jeden z lepszych weekendów w moim życiu! 


pozdrowienia dla trenera i Perfect Dating,
Tomek "


Perfect Dating

Perfect Dating

 

"Na szkoleniu mieliśmy możliwość wykorzystani zdobytej wiedzy w praktyce. Trener używał na nas metafor, kotwiczył pozytywne zmiany i emocje, do tego zmieniał w nas schematy myślenia mające nam pomóc w dalszych kontaktach z kobietami. Super było wyjście do galerii, czy na rynek we Wrocławiu, ale wisienką na szczycie tortu był pobyt w night clubie. Największym minusem całego szkolenia był za krótki czas - było tyle do nauki, a tam mało czasu na jej zdobycie.


Arek”

Perfect Dating

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin