Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingPo raz kolejny odbyło się nasze szkolenie Mistrz Uwodzenia w Krakowie. Piątka mężczyzn postanowiła zmienić swoje życie i nareszcie zacząć w pełni cieszyć się relacjami damsko-męskimi o których zawsze marzyli. Jakie są ich wrażenia po tych dwóch intensywnych dniach? Zapraszamy do lektury!

 


Opinie o szkoleniu Perfect Dating „Mistrz Uwodzenia” – Kraków


Jak pokonać strach przed podejściem do nieznajomej kobiety? O czym rozmawiać w trakcie flirtu? Jak wziąć numer od dziewczyny? Jak umówić się na pierwszą randkę? Jak stać się atrakcyjnym mężczyzną? Jak doprowadzić do pocałunku? Czy wygląd ma znaczenie? Jak opowiadać o sobie w ciekawy sposób? To tylko niektóre z wielu pytań na które nasi kursanci usłyszeli odpowiedź w ten weekend.


Co sądzą o szkoleniu i czy udało im się w te dwa dni osiągnąć zamierzone cele? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia:

Perfect Dating


„Witam:)


Bardzo udany weekend z wielu powodów. Teoria minęła bardzo szybko, nawet nie zwróciłem uwagi, że już 4 godziny uciekły, oczywiście nie na marne:) Byłem świadkiem ciekawej i interesującej rozmowy. Otrzymałem odpowiedzi na wiele pytań. Ćwiczenia z hostessa nauczyły mnie wielu praktycznych umiejętności, które się przydały jak już wyszliśmy na miasto. Praktyka bardzo udana, zabawa i improwizacja. Rozmawiałem na luzie z wieloma kobietami i to właśnie było moim celem. Ogólnie warto takie szkolenie odbyć, poznać ciekawych ludzi i rozwinąć się. Ile odwagi, tyle szans.


Tomek”

Perfect Dating

Perfect Dating


„To było dla mnie ciekawe, że na szkoleniu byli uczestnicy, których relacje z kobietami były na bardzo różnym poziomie. Jestem zadowolony z tego, że byliśmy w 'terenie' i podchodziłem do kobiet - podobało mi się to, jak również to, że zbliżyłem się do pewnych swoich emocji, które mogą grać kluczową rolę w moim otwarciu się.


Kamil”

Perfect Dating

Perfect Dating


„Cześć,


Za pierwszym razem chciałem odblokować się na podchodzenie do kobiet i się to udało, ale jeszcze czegoś brakowało... Szkolenie po raz drugi pozwoliło sięgnąć głębiej otworzyć umysł i zacząć się samemu wydostawać z utartych schematów i nie tylko w relacji damsko - -męskiej, ale ogólnie, bo skupianie się tylko na uwodzenie to płytki temat.


Zacząć podążać za swoją intuicją co naprawdę chcę robić i kim jestem ... wiem to jest proces który się zaczął ... zaczynam inaczej to wszystko widzieć ... słuchaj, nawet nie wiesz jak mi wartość i zarazem pewność siebie rośnie.


Ten cały potencjał, ta energia to jest to. Powiem tak błądziłem od dłuższego czasu ale ... konsultacje są bezcenne.


Tomek”

Perfect Dating

Perfect Dating

 

"Na szkolenie wybrałem się z założeniem przełamania bariery przed podejściem do obcej kobiety. Już na samym mieście podchodziłem do 3 pięknych kobiet bez większego lęku gdzie wcześniej 1 była czymś nie do osiągnięcia.  Co najważniejsze, z kursu wyszedłem z czymś więcej niż się spodziewałem, a to wszystko dzięki trenerowi. Podczas tego szkolenia dostrzegłem niesamowitą transformacje kolegi który dostał przydomek Houdini.


Jak zobaczyłem go przy pierwszych podejściach pomyślałem, ten gość nie ma szans.  Pod koniec wieczoru nagle Houdini od 0 zmienił się w bohatera i skończył z dwiema panienkami w domu.  Tego nie da się opisać.


Przemo”

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

"Na szkolenie przyszedłem z nastawieniem, że jestem beznadziejny i jeśli znajdę jakąkolwiek dziewczynę to powinienem trzymać się jej kurczowo. Nie wzbudzam zainteresowania dziewczyn, więc nie mogę być wybredny. Muszę brać co się trafi.


Trener wytłumaczył mi, że z takim nastawieniem nic nie osiągnę. Wielu ludzi mówi, że kobiety nie da się zrozumieć. Dosłownie w ciągu kilku pierwszych minut szkolenia zrozumiałem, że takie myślenie jest wielkim błędem.


Sposób działania kobiet da się zrozumieć i poznanie podstaw ich myślenia jest kluczem do sukcesu. Najważniejszą rzeczą szkolenie nie było podanie na tacy tekstów czy zachowań którymi podbijesz serce dziewczyny, ale pokazanie pewnych mechanizmów, analiza ich i przedstawienie prostych działań, dzięki którym możesz dosłownie wszystko.


Zajęcia na wysokim poziomie. W sieci znajdziecie wiele filmików 'jak wyrywać laski'. Większość z nich to ściema, a sytuacje pokazane w nich to ustawione scenki.


Jeśli chcesz znaleźć wartościową dziewczynę dla siebie musisz ją zrozumieć. Trener na bazie swoich doświadczeń i obserwacji poprowadził szkolenie, dzięki któremu przede wszystkim zyskałem dużą pewność siebie i narzędzia do poznawania kobiet.
Nie podał mi ryby na talerzu, dał mi wędkę i pokazał jak łowić. Zmienił moje podejście do relacji damsko-męskich. Dał mi nie to czego chciałem, ale to czego potrzebowałem.


Houdini"

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin