Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW miniony weekend odbyło się ostatnie w tym roku szkolenie Perfect Dating „Mistrz Uwodzenia” w Warszawie. Jak ono wyglądało? Co sądzą o nim jego uczestnicy? Jakie są ich wrażenia po tych dwóch dniach przepełnionych wiedzą zarówno teoretyczną jak i przede wszystkim praktyczną? Zapraszamy do lektury!

 


Opinie kursantów po szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Warszawie


To były naprawdę intensywne dwa dni. W sobotę najpierw oczywiście część zapoznawcza, następnie bardzo interaktywny wykład, a potem to na co wszyscy czekali – praktyka! Najpierw z hostessą na sali (początkowo napięta atmosfera tej części jak i wszechogarniający kursantów stres bardzo szybko przerodziły się w świetną zabawę!) a potem na mieście aż do późnych godzin nocnych.


Drugi dzień był równie pasjonujący! Zresztą to nie my powinniśmy opowiadać o przebiegu tych dwóch dni, dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z opiniami kursantów o szkoleniu Mistrz Uwodzenia Perfect Dating:

Perfect Dating


„Witam,


Moja opinia jest taka, że ten kurs to była  prawdziwa "bomba". Z Grześkiem podczas części praktycznej w galerii oraz w klubie mimo to, że było bardzo mało ludzi na parkiecie, mały wybór kobiet. Wykonaliśmy kilka takich sytuacji podczas których tego wieczoru na imprezie nastąpiła prawdziwa rewolucja.


Teraz to co napiszę jest bardzo ważne dla przyszłych kursantów. Jeżeli chcecie mieć po kursie takie odczucie jak ja, to oprócz wskazówek i rad trenera musicie sami poważnie się zaangażować.


Pozdrawiam
Br”


mistrz uwodzenia

Perfect Dating

„Witam,


Wczoraj brałem udział w szkoleniu weekendowym w Warszawie, niestety nie mogłem dziś uczestniczyć w zajęciach. Sobotnie szkolenie było bardzo fajne, szczególnie podobała mi się część praktyczna. Fajnie, że nowo zdobytą wiedzę mogliśmy od razu sprawdzić w praktyce.


P.C”mistrz uwodzenia

Perfect Dating

 

 „Wybierając się na szkolenie PD, miałem wiele wątpliwości, jak się później okazało niesłusznie. Grzesiek już na teorii wszystko szczegółowo objaśnił, a 'trening' na hostessie ułatwił mi późniejsze poznawanie dziewczyn w galerii i poprawił pewność siebie. W samej galerii było tłoczno i można było spotkać wiele pięknych dziewczyn z którymi rozmowa tylko na początku sprawiała jak się później okazało wyimaginowane trudności... Ogólnie polecam każdemu kto ma problemy w relacjach damsko męskich, ale również trzeba pamiętać o tym, że to jest początek drogi. Cieszę się, że się tam wybrałem i fajnie, że jest darmowa możliwość powtórzenia szkolenia, przyda się w razie spadku motywacji na jakimś etapie.


Szakal”

mistrz uwodzenia

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin