Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingJak przełamać strach przed podejściem? Jak rozmawiać z kobietami? Jak wyrobić w sobie pewność siebie i asertywność? Jak stać się prawdziwym mężczyzną? Czego pragną kobiety? Jak umówić się na randkę? – To tylko niektóre z pytań na które odpowiedzieliśmy w trakcie naszego szkolenia w Katowicach. Co sądzą o tym wydarzeniu jego uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!

 

Mistrz Uwodzenia Katowice 2015 – Opinie uczestników szkolenia.Na początku stycznia odbyło się pierwsze w tym roku szkolenie relacji damsko-męskich oraz uwodzenia „Mistrz Uwodzenia” organizowane przez Perfect Dating. Nasi trenerzy odwiedzili stolicę województwa Śląskiego – Katowice.

Kolejna grupa mężczyzn postanowiła przestać liczyć na cud i sprawić aby ich umiejętności interakcji z kobietami stały się bardziej świadome i wysublimowane. Czy udało im się osiągnąć zamierzony cel? Czy przez te dwa dni nauczyli się uwodzenia? Zapraszamy do zapoznania się z ich relacją ze szkolenia!

Perfect Dating


„Na takim szkoleniu  jeszcze nie byłem. Miałem styczność z trenerami uwodzenia pua, ponieważ byłem na indywidualnych szkoleniach u nich, ale niewiele to dało. To co trener powiedział i pokazał różniło się znacznie od tego co dowiedziałem się wcześniej. Ważne jest to, że to działa a to wcześniejsze nie. Praktyka z hostessami była mi bardzo potrzebna, bo trener tłumaczył od podstaw wszystko i odpowiadał na każde zadane przez nas pytanie bardzo trafnie i konkretnie. Praktyka w galerii i na imprezie również była pełna nauki i wiedzy przekazywanej przez trenera. Jestem zadowolony z uczestniczenia w tym szkoleniu.

Wini”

Perfect Dating

Perfect Dating


„Wysyłam  opinię o  którą prosiłeś dziś na szkoleniu.

Jestem bardzo zadowolony z szkolenia ,które oceniam pozytywnie. Jestem zadowolona, że trafiłem właśnie na  szkolenie organizowane przez Perfect Dating. Ciekawe praktyczne ćwiczenia, jak i bardzo przydatna wiedza.

Pozdrawiam,
Sebastian”

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

 

 

 

Komentarze   

-1 # kamilek kaczmarek 2015-03-08 15:26
szkolenie jak najbardziej zadowolony wkoncu udalo mi sie przelamac ta niesmialosc :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin