Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect DatingW miniony weekend po raz pierwszy odwiedziliśmy Warszawę aby przeprowadzić nasze szkolenie z zakresu flirtu i relacji damsko – męskich „Mistrz Uwodzenia”. Czy udało nam się pomóc jego uczestnikom zmienić jakość ich interakcji z kobietami. Co o weekendzie spędzonym z nami sądzą uczestnicy szkolenia? Czy spełniło ich oczekiwania? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz recenzjami kursantów!

 


Szkolenie Mistrz Uwodzenia w Warszawie – opinie kursantów


Na początku szkolenia było trochę stresu i niepewności uczestników odnośnie tego czego mogą się spodziewać po tych dwóch dniach szkolenia weekendowego, ale bardzo szybko udało się nam  rozładować atmosferę i ruszyliśmy mocno do przodu. Część praktyczna na sali z hostessą pomogła naszym kursantom dostrzec swoje błędy i przygotowała ich na wyjście w miasto gdzie mieli okazję przetestować zdobytą wcześniej wiedzę. Było naprawdę sporo zabawy!


Jak oceniają te dwa dni uczestniczy szkolenie? Czy spełniło ono ich oczekiwania? Czy uważają, że warto je polecić innym? Zapraszamy do zapoznania się z ich recenzjami!

Perfect Dating


„Część teoretyczna świetna merytorycznie. Trener zagłębiał się w każdy temat i szczegółowo odpowiadał na nasze pytania. Wielkim plusem była 100% szczerość od samego początku - nie ma cudów i w 2 dni nie da się zmienić swojego życia o 180 stopni. Można natomiast, właśnie dzięki dobremu szkoleniu, zostać odpowiednio ukierunkowanym, nabrać motywacji i chęci do działania, a przede wszystkim zrozumieć dlaczego taka zmiana jest niezbędna i korzystna w naszym życiu. Trener  genialnie rozwala utrwalone negatywne schematy i zastępuje je pozytywnymi wzorcami.


Część praktyczna bardzo konkretna i zabawna. Każdy z kursantów przećwiczył podejścia z hostessą, dzięki czemu, jeszcze przed wyjściem do galerii mogliśmy zaobserwować i poprawić swoje błędy. Wielkim plusem było to, że trener nie podawał gotowych tekstów, których mielibyśmy uczyć się na pamięć. Każdy podchodził ze swoją historią, dzięki czemu każdy był sobą a nie kopią Grześka, Krzyśka, Janka czy kogokolwiek innego. Podejścia na żywo były mega pozytywne. Chyba nikt nie spodziewał się, że będzie to aż tak fajne, zabawne i naprawdę nie tak stresujące jak by się mogło wydawać! Każdy z kursantów pokazał coś fajnego podczas podejść i każdy starał się czerpać z doświadczenia i rad tyle ile się da.


Podsumowując, wielki pozytyw za całość szkolenia jak i sposób przekazywania wiedzy przez trenera. Genialne jest to, że wszystko było ukierunkowane na praktykę, każde z podejść było krócej bądź dłużej omówione i dostaliśmy odpowiedni feedback. Co najlepsze, trener potrafił nam wszystkim uświadomić, że z tego wszystkiego można czerpać niezły fun, bawić się tym i cieszyć całą sytuacją, dzięki czemu stres związany z podejściem zamieniany był w dreszczyk emocji - coś w rodzaju "ciekawe co fajnego tym razem się stanie?". Gorąco polecam każdemu!


Bartosz G.”

Perfect Dating

Perfect Dating


"Witam

Kurs w którym uczestniczyłem minionego weekendu, dał mi więcej niż się spodziewałem. Sposób przekazu informacji w części teoretycznej był bardzo energetyczny, a praca z hostessą pokazała mi, że tak naprawdę kobiety to zwykli ludzie, co na części praktycznej przełożyło się na obniżenie poziomu stresu podczas podchodzenia do obcych kobiet. To bardzo zaskakujące, gdy kurs do którego podchodzisz sceptycznie, do ostatniej chwili wahasz się przed zapisaniem, okazuje się jednym z najlepiej spędzonych weekendów w Twoim życiu!!

pozdrawiam
Marcin”

 

Perfect Dating
Perfect Dating


„Byłem na szkoleniu weekendowym Mistrz uwodzenia w Warszawie i z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie. Jeśli masz problemy z kobietami i jak chcesz nauczyć się jak postępować z kobietami, jak czuć się swobodnie to szkolenie umożliwi Ci to.

Na szkoleniu miałem okazje potrenować oprócz wiedzy teoretycznej także wiedzę praktyczną. Trener jest świetnym mówca i potrafi świetnie zmotywować do działania. Widać, że uwielbia pracę z 2 człowiekiem i świetnie się w tym odnajduje. Jeśli chcesz polepszyć relacje z kobietami, zminimalizować stres, zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną to szkolenie jest dla Ciebie.

L.”

 

Perfect Dating

Perfect Dating

 


"Hej, bardzo efektywne szkolenie pod okiem jednego z lepszych polskich trenerów rozwoju. Pod okiem trenera bardzo szybko nabrałem motywacji do pokonywania własnych lęków przed kobietami i do nieustannego rozwoju. Wiele pytań , które zadałem rozwiązało większość moich problemem z podejściem do tematu i sprawo , że patrzę na interakcje z kobietami z dobrym nastawieniem i wskazaniem na dobrą zabawę, a nie jakąś dużą pracę , którą muszę zrobić. Myślę , że szkolenie zasługiwało na te pieniądze, a nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest warte dużo, dużo więcej .

XXX:)”

 

Perfect Dating

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin