Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJak przełamać strach przed podejściem? Jak szybko i skutecznie zwiększyć swoją atrakcyjność? Czego pragną kobiety? Jak nauczyć się uwodzenia? Jak wziąć numer telefonu i umówić się na randkę? O czym rozmawiać z kobietami? Jak stać się dobrym kochankiem? To tylko niektóre z wielu pytań na które odpowiedzieliśmy na naszym kursantom w trakcie tego intensywnego weekendu. Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami.

 


Jak nauczyć się uwodzenia? Opinie kursantów po szkoleniu w Krakowie


W ten weekend nasz trener miał przyjemność pracować na naszym legendarnym szkoleniu Mistrz Uwodzenia z piątką mężczyzn którzy postanowili przestać na łut szczęścia w kwestiach relacji damsko-męskich  i nauczyć się skutecznie uwodzić.
Czy udało im się osiągnąć zamierzone cele? Jak oceniają nasze szkolenie? Czy poleciliby je innym? Co zmieniło się w ich życiu? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami po szkoleniu Mistrz Uwodzenia Perfect Dating:

Perfect Dating


„Cześć,


Uważam, że taki kurs dobry jest dla każdego, kto ma problemy z poznawaniem ludzi i oczywiście kobiet. Trener w sposób przyjazny i ciekawy (co najważniejsze) wyłożył najważniejsze aspekty, które są potrzebne, żeby zacząć układać swoje życie w sposób jaki chcemy. Pokazał jak przełamać swoje obawy i jednocześnie wytłumaczył jak wiele jest iluzji w naszych głowach, które nas do tej pory powstrzymywały przed różnymi sytuacjami. Wszystko ubiera w takie słowa by poznawanie kobiet w różnych sytuacjach było dobrą zabawą. W takim kontekście stres zaczyna zmniejszać swoją przewagę nad nami:)


Oczywiście to dopiero początek, jednak wskazówki i lekcje jakie otrzymujemy są dobrym drogowskazem aby zacząć iść dobrą drogą.


Pozdrawiam
Arek”

 

Perfect Dating

Perfect Dating


„Hej,


Na początku miałem małe obawy co do szkolenia, które okazały się zupełnie niesłuszne. Szkolenie było rewelacyjne! W części teoretycznej żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi i dowiedziałem się mnóstwa przydatnych rzeczy ;) Najbardziej czekałem na część praktyczną w której najpierw próbowaliśmy podejść na "sucho", a następnie wyszliśmy na miasto i do klubu.


Z podrywania zrobiła się naprawdę fajna zabawa. Nie sądziłem, że jest to takie proste :D Do każdego kursanta było podejście indywidualne, co bardzo mi się podobało. Wiem, że bez dalszej samodzielnej pracy nad sobą nic z tego nie będzie ;) Dostaliśmy świetne narzędzia teraz trzeba je tylko wykorzystać! Gorąco polecam każdemu kto się nad tym szkoleniem zastanawia! Nie ma na co czekać, bierzcie telefony i rezerwujcie miejsca, a uwierzcie, że to będzie jedna z najlepszych inwestycji w waszym życiu ;)

Krystian”

 

Perfect Dating


Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin