Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingCzy uwodzenia można się nauczyć? W miniony weekend piątka mężczyzn postanowiła uczestniczyć w naszym bestsellerowym szkoleniu Mistrz Uwodzenia, który tym razem odbyło się w stolicy naszego kraju – Warszawie. Jaka jest ich opinia o Perfect Dating po tych dwóch intensywnych dniach? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!

 


Opinie kursantów o szkoleniu Mistrz Uwodzenia w Warszawie – Luty


To było niezapomniane szkolenie pod naprawdę wieloma względami. Grupa okazała się być bardzo zgrana, praktyka z hostessą na sali dała wszystkim uczestnikom ogrom zabawy, a poznawanie dziewczyn w klubie tak absorbujące, że ciężko było się rozejść w sobotnią noc. Co sądzą sami uczestnicy o tych dwóch dniach? Zapraszamy do zapoznania się z ich opiniami:

Perfect Dating„Szkolenie rewelacyjne. Przez dwa lata czytałem książki, uczyłem się teorii. W rezultacie nic mi to nie dało. Poszedłem na szkolenie, Spotkałem świetnego trenera. Konkretnie i na temat wytłumaczył nam co mamy robić. Rozmowa na żywo, z trenerem, ćwiczenia z hostessą, w galerii handlowej, na mieście przez dwa dni dały mi więcej niżeli dwa lata samodzielnej nauki. Rezultaty: Przez dwa dni podszedłem do większej liczby kobiet niż przez dwa lata przed szkoleniem. Zebrałem 5 numerów, w wyniku czego umówiłem się na jedną randkę. Rewelacja. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Polecam każdemu kto chce polepszyć swoje relacje z kobietami.


Mariusz.”


Perfect Dating

Perfect Dating„Cześć,


Szkolenie naprawdę przeszło moje oczekiwania - super atmosfera, konkretne porady i okazja aby zadać wszystkie te pytania dotyczące relacji z kobietami, które dręczą chyba każdego z nas, facetów.  Warto skorzystać i zmienić swoje nastawienie do związków i do życia jako takiego - naprawdę szczerze polecam!


JR”


Perfect Dating

Perfect Dating


„Szkolenie - bomba z opóźnionym zapłonem. Trener - charyzma, charyzma, charyzma. Informacje - zmieniające życie. "Praktyka w terenie" - przełamująca bariery. Numer do ślicznej dziewczyny, do której podszedłem w metrze - bezcenne. Są rzeczy, których kupić nie można...

Andrzej U.”


Perfect Dating

Perfect Dating

 


„Trener to wulkan pozytywnej energii i ocean głębokich inspiracji. Warto wskoczyć;-)


MM”Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin