Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Idealna kobietaMasz powodzenie u mężczyzn? Doskonale sobie radzisz w świecie flirtu? Chciałabyś znaleźć uniwersalny klucz do zdobywania męskich serc? Chcesz, aby faceci śnili o Tobie? Chcesz być dla nich ideałem? Myślę, że trzeba Ci uświadomić kilka podstawowych rzeczy...

 

Kobieta atrakcyjna = (nie) idealna!

Nie musisz być chodzącym ideałem, by być atrakcyjną, przekonaj się dlaczego!

Bycie chodzącym ideałem jest przereklamowane. Uwierz mi…  Mężczyzna nie musi widzieć w kobiecie nieskazitelnej piękności, by była dla niego atrakcyjna.

Po latach rozmów z kobietami w czasie mojej prywatnej praktyki mogę stwierdzić, że bardzo wielu paniom wydaje się, że mężczyźni oczekują od swojej wybranki całkowitej perfekcji. Ich tok myślenia opiera się na założeniu, że jeśli kobieta nie jest zarówno szalenie atrakcyjna, jak i niezwykle miła, to mężczyźni nie będą się nią interesowali.
Idealna kobieta

Nie jest tak dokładnie. A przynajmniej nie w sposób w jaki mogłabyś to sobie o tym pomyśleć.

Często uświadamiam to kobietom zadając im to pytanie:

„Gdybyś miała wybór pomiędzy dwoma mężczyznami, którzy różniliby się między sobą wyłącznie tym, że jeden byłby milionerem a drugi biedakiem, na kogo byś się zdecydowała? Wybrałabyś tego bogatego czy tego bez pokaźnego majątku?”

Odpowiedź: „W przypadku, gdy mężczyzn nie różni żadna cecha poza tym jednym aspektem, większość kobiet stwierdza, że wybrałoby zamożnego mężczyznę. Jest to rozsądne, dlaczego miałyby wybierać inaczej, skoro to jedyna cecha która ich odróżnia?
Idealna kobieta

 

Gdy mężczyźni słyszą taką odpowiedź część z nich zwykle stwierdza: „To prawda, wszystkie kobiety są zainteresowane facetami, którzy zarabiają duże pieniądze”. W  rzeczywistości ta konkluzja jest niewłaściwa. Mężczyźni wychodzą z błędnego założenia, że kobiety uwielbiają „dzianych” facetów, dlatego nie pokochają takiego, który nie ma pokaźnej fortuny. W rzeczywistości większość kobiet z którymi rozmawiałem, tak formułowała swoje odpowiedzi: „ To nie chodzi o to, że on ma za mało pieniędzy, ale chciałabym wiedzieć , że ma w sobie potencjał, by zarobić odpowiednio dużo by zapewnić mi komfort”. Tak naprawdę większość kobiet była chętna i/lub gotowa, by pomagać od strony finansowej.

Te same standardy da się zastosować w stosunku do mężczyzn. Jeśli da im się wybór pomiędzy kobietą, która według ich uznania jest bardzo atrakcyjna i taką, która niezbyt odpowiada ich gustom, wybiorą tą atrakcyjniejszą. Co nie oznacza, że rozważają przy swoich wyborach tylko te kobiety, które swoją aparycją zapierają dech w piersiach. Patrząc na większość żonatych mężczyzn widać, że ogromna ilość kobiet, które trudno raczej określić mianem ideału, mają męża!

Idealna kobieta
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, w sferze uczuć bycie szczerym i autentycznym ma dużo większą moc niż bycie perfekcyjnym. To bycie sobą, świadomość swoich  słabości i zalet powoduje, że potrafimy czarować swoją osobą i przyciągać parterów. Dlatego mężczyźni poszukują kobiet, które kierują się potrzebami własnego serca i potrafią znaleźć równowagę między swoim życiem a wygórowanymi wymaganiami odnośnie kariery i wyglądu i nie skupiają się na tym, by udowodnić wszystkim jakie są doskonałe.

Idealna kobieta

 
Oto zadanie do wykonania, dzięki któremu przekonasz się, że mam rację. Następnym razem, kiedy znajdziesz się w zatłoczonym miejscu np. w autobusie, popatrz na zachowania mężczyzn. Wystarczy tylko 5 minut, by przekonać się, że patrzą oni na wszystkie kobiety. Dokładnie tak, wszystkie kobiety! Będą patrzeć na te wysokie i niskie, szczupłe, i te z krzywymi nogami etc. Nie wierz mi na słowo. Spróbuj i przekonaj się sama! Odkryjesz, że jako kobieta, masz dokładnie to, czego mężczyźni szukają i potrzebują...

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
 
Perfect Dating
 

 

Komentarze   

+1 # Beata 2010-12-07 09:28
Ciekawy artykuł...lecz adresowany do określonej grupy kobiet. Dla mnie w stosunkach mesko- damskich zawsze się liczyła raczej więź emocjonalna niż udowadnianie ze jest się ideałem. Wydaje mi się że byłoby to sztuczne, nienaturalne a w przyjaźni, koleżeństwie w miłości w ogóle w relacjach międzyludzkich ważna jest szczerość i naturalność to zawsze wzbudza pozytywne emocje :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin