Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

randkowezasadydlakobietPoznałaś właśnie fajnego chłopaka i zaczęłaś umawiać się z nim na randki? Boisz się jednak, że możesz coś zepsuć i stracić szansę na fantastyczny związek? A może nie masz pewności czy to odpowiedni facet? Nie martw się, oto 5 randkowych zasad, które dadzą ci odpowiedź na te pytania...

 

5 randkowych zasad, których nie możesz przeoczyć!

 

1. Nie ma wątpliwości, że będziesz żałowała pozostawienia wiadomości na jego poczcie po pierwszej randce. Więc powstrzymaj się, nawet gdyby miał to być najsłodszy i najfajniejszy facet jakiego kiedykolwiek spotkałaś! Nie wysyłaj żadnych pytań by upewnić się, jak spędził czas, czy było mu miło i czy spotkacie się na następnej randce... Daj mu czas, nie bądź napastliwa.
 
randowezasadydlakobiet

 

2. Jeśli jesteś w początkowej fazie związku nie zmieniaj od razu na Facebooku czy innym portalu statusu z "wolna" na "w związku", chyba że twój facet zrobi to pierwszy...
 
3.  Zapamiętaj, że nie istnieją nagłe zerwania. Jeśli facet cię chce cię porzucić, zwykle pojawia się wiele znaków świadczących o tych zamiarach, więc powinnaś się tego spodziewać.
 
randowezasadydlakobiet
 
Chcesz dowiedzieć się więcej o randkowaniu, by zdobyć wymarzonego chłopaka? Skorzystaj z naszych szkoleń!
Perfect Dating
 
 
4. Jeśli w ciągu pierwszych dwóch miesięcy włożyłaś ogromną ilość pracy w budowanie związku a on nie zrobił nic - nie licz na to, że później będzie łatwiej. Marnujesz tylko swój czas i energię, bo z każdym miesiącem będzie coraz gorzej.

5. Gdy facet, z którym się umawiasz opowiadając o swojej byłej używa określeń typu "wariatka", "idiotka", "dziwka" lub tym podobne powinnaś głośno zaprotestować. Jest wysoce prawdopodobne, że pewnego dnia będzie używał tych określeń opowiadając o tobie.

 
randowezasadydlakobiet 
 
Chcesz dowiedzieć się więcej o randkowaniu, by zdobyć wymarzonego chłopaka? Skorzystaj z naszych szkoleń!
Perfect Dating

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin