Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

jakpoznaczemezczyznajestzakochanyCzy zakochany mężczyzna wysyła jakieś sygnały kobiecie i zachowuje się w  specyficzny sposób? Oczywiście, że tak! Mężczyznę bardzo trudno przekonać, by wyznał swe uczucia, dlatego najlepiej sprawdzić, jak postępuje i przekonać się, czy nie trafiła go przypadkiem strzała Amora.

 

 

Poznaj 8 oznak, po których poznasz, że jesteś dla niego kimś więcej niż tylko koleżanką… 

Poznałaś niedawno pewnego mężczyznę, spędziłaś z nim trochę czasu i zdałaś sobie właśnie sprawę, że go pokochałaś, ale masz wątpliwości, czy on odwzajemnia twoje uczucia? Cóż, nigdy się nie dowiesz, dopóki sam ci tego nie wyzna. Dlatego musisz o to zapytać. Jeśli jednak zbytnio boisz się odrzucenia i/lub jesteś nieśmiała, aby zapytać go o to wprost, mamy dla ciebie proste wskazówki, dzięki którym przekonasz się, czy też cię kocha. Przeczytaj artykuł i sprawdź czy jego zachowanie pasuje do niżej pisanych sytuacji.

jakpoznaczemezczyznajestzakochany

 

1. Zwykle zakochany mężczyzna chce wiedzieć wszystko o kobiecie, będzie starał się dowiedzieć, z kim spędzasz czas, co lubisz jeść i co sprawia, że się śmiejesz. Zatroszczy się również o twoje uczucia, jeśli będziesz szczęśliwa, on także poczuje się szczęśliwy, jeśli będziesz przygnębiona, jego uśmiech od razu zniknie z twarzy. Poza tym zauważysz, że on nie będzie robił tego z przymusu ale z czystych chęci.


2. Nigdy nie będzie próbował zagadać ani zrobić jakiegokolwiek wrażenie na nowej dziewczynie, która będzie w jego pobliżu, nie ważne jak bardzo byłaby piękna i atrakcyjna, ponieważ jego serce należy do ciebie.
 
jakpoznaczemezczyznajestzakochany


Chcesz dowiedzieć się więcej o mężczyznach, związkach i podrywaniu? Skorzystaj z naszych szkoleń! 

 

Perfect Dating
 

 


3. Na wszystkie imprezy planuje wyjść z tobą. Nie zaprasza na nie znajomych czy kolegów z pracy.

4. Nie opowiada już żadnych historii z przeszłości o swojej byłej dziewczynie, ponieważ dla niego, teraz jest czas, aby mówić tylko o was.

5. W większej grupie osób, on skupia swoją uwagę wyłącznie na tobie! Nawet jeśli będzie czymś zajęty będzie zerkał na ciebie co jakiś czas.
 
jakpoznaczemezczyznajestzakochany

6. Gdy potrzebuje jakiejś rzeczy, zawsze przychodzi z tym do ciebie. Szuka każdej okazji i wynajduje preteksty, by spędzić z tobą jak najwięcej czasu. Prosi cię, byś pomogła wybrać mu prezent dla matki, byś pomogła urządzić mu pokój, byś pożyczyła mu książkę itp.

7. Jest strasznie niezadowolony, gdy inni mężczyźni kręcą się wokół ciebie. Nie może znieść, gdy cię bawią i gdy z nimi flirtujesz.
 
 
jakpoznaczemezczyznajestzakochany
 
8. Jeśli nadal nie masz pewności, zawsze możesz zrobić eksperyment. Wyjdź ze swoją koleżanką na imprezę, i zadzwoń do niego w środku nocy, że koleżanka cię zostawiła i że kręci się wokół ciebie podejrzany typ i boisz się, że czegoś ci dosypał. Zobaczysz, jeśli cię kocha, zjawi się od razu! 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o mężczyznach, związkach i podrywaniu? Skorzystaj z naszych szkoleń! 

Perfect Dating
 
 

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 

 

 

Komentarze   

-17 # piłeczka 2011-08-09 10:04
sprawdzę w przyszłości:) :*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-16 # stokrotka 2011-09-25 22:58
noo bd musiała przetestowac:D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+85 # klakier 2011-10-20 15:12
przykro mi, ale nie testujcie faceta w taki sposób.

jakakolwiek koleżanka bliższa/dalsza zadzwoniłaby z takim tekstem do mnie, to bym się zjawił. każdy mężczyzna by tak zrobił...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Patrycja 2013-01-30 22:59
a jeśli by nie zrobił, to nawet na miano znajomego niestety dziewczyny nie zasługuje;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+35 # Raido_Lato 2012-06-05 08:40
8 punkt to niezłe pogrywanie na czyichś uczuciach, masakra.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+29 # krzysiek28 2012-06-10 12:13
masakra jakas z takimi poradami, wszystkie rodem z bravo girl i innych równi ckliwych pozycji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Paulina 2012-10-30 18:37
Co do 8. oznaki mam wątpliwości. Każda osoba, do której zadzwonię w takiej sytuacji (ktoś z bliskich znajomych) udzieli mi pomocy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # Johanna 2013-02-07 14:36
dzwonić do kolesia w środku nocy i budzić go bez powodu? to zwyczajna głupota i chamstwo, poza tym w moim przypadku każdy, kto mnie zna, wiedziałby, że to ściema...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-13 # Wiktoria 2013-02-22 16:31
Hmm...Zgadzam sie z tymi poradami od 1 do 8!!! To jest czysta prawda!!! Kiedyś to przetestuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # ewa 2013-06-09 10:15
Gdy chłopak który ci się podoba to zerka na ciebie często i uśmiecha się do ciebie ale jeśli chcesz żeby on coraz bardziej na ciebie zwracał uwagę to musisz okazywać to samo ja też tak miałam ze on się na mnie patrzał a ja nie ale zaczęłam się na niego patrzeć to zaczą mi pokazywać serce z rak pamiętaj okazywaj, uczucie mu !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-4 # siwa 2013-09-22 20:31
Ja tez sie z tym zgadzam jak poczytalam to wszystko to moj narzeczony zachowywal sie tak samo jak jest tu opisane
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # o ja jebie 2013-11-11 22:16
ja pierdole co za chlam...to na koncu to juz wogole jakas masakra
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Chyba zakochany 2013-12-02 15:36
Ja zabujałem się po uszy w dziewczynie z którą chodzę do klasy, ale nie wiem i boję się zapytać czy ona to odwzajemnia. Zanim przeczytałem ten artykuł myślałem czy nie pożyczyć od niej zeszytu ponieważ brakuje mi kilku tematów (oczywiście celowo od niej). Pomyślałem, że może poczuje że w jakiś sposób wyjątkowa i będę miał przy okazji z nią porozmawiać. Jak widać niewiele różnie się od standardowego mężczyzny.

A tak przy okazji jak myślicie poprosić ją o ten zeszyt czy nie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Magda 2014-11-12 14:21
Jak ci się podoba warto spróbować niż później żałować że tego nie zrobiłeś:) Powodzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # Julia 2014-03-07 17:33
Wiadomo że kazdy chłopak by tak zareagował i nie zostawił by tak kobiety chyba ze jakiś chamski typ -.- więc te porady są do dupy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # michalina 2014-12-18 20:24
tez bym chciala przetestowac ale on nie ma telefonu :( yyhh.....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Laura 2015-06-02 14:32
weź długopis i kartkę ;p
1. Napisz imię osoby płci przeciwnej.
2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty?
3. Pierwsza litera twojego imienia?
4. Miesiąc urodzenia?
5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały?
6. Imię osoby tej samej płci.
7. Ulubiony numer?
8. Wolisz jezioro czy morze?
9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!).
Skończone.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin