Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

tematyjakichnieporuszacnarandceJeśli marzysz o tym, by Twoja randka była udana, musisz dobrze zastanowić się nad tym, co mówisz, by twój potencjalny partner wyrobił sobie o tobie dobre zdanie i by jakaś gafa i niezręczność, nie zepsuła wam wieczoru. Przeczytaj, jakie tematy są prawdziwymi zabójcami randek!

 

O czym nie rozmawiać na pierwszej randce?

Pierwszego randka z nowo poznanym mężczyzną czy chłopakiem, może być stresującym wydarzeniem. Jeśli jednak zastosujesz się do kliku zasad, na pewno nie dasz plamy. Pamiętaj jednak, że nie powinnaś skupiać się wyłącznie na tym, co powiesz, bo przestaniesz uważnie słuchać partnera, a to zaburzy komunikację między wami. Zasada jest taka, że to facet powinien zabawiać cię rozmową, a nie ty jego, więc podejdź do tego na luzie. Jeśli sama będziesz chciała narzucić tok rozmowy, uważaj na pewne śliskie tematy, które mogą popsuć wam randkę. Oto niektóre z nich:

 

1. Religia, Polityka, Tolerancja.

Staraj się nie wnikać w tematy, które związane są z wartościami danego człowieka. Jeśli popierasz gejów i lesbijki zachowaj to dla siebie, bo uwierz mi, w społeczeństwie polskim ilość mężczyzn akceptujących homoseksualistów jest druzgocząco niska. To samo dotyczy religii czy polityki. Może okazać się, że trafisz na zagorzałego katolika o skrajnie prawicowych poglądach politycznych lub ateistę, który będzie zagorzałym fanem Jerzego Urbana. Konfrontacja słowna z jednym i drugim może okazać się dla Ciebie nieszczególnie przyjemna.

czegoniemowicnapierwszejrandce

 

2. Praca.

Praca jest jednym z tematów, którego nie należy zgłębiać. Po pierwsze może okazać się to krępujące dla samego chłopaka, bo co jeśli jest sprzedawcą w Mc Donaldzie? Nie byłoby nic w tym wstydliwego, ale po pojawieniu się pewnej reklamy, wszyscy reagują w pewien specyficzny sposób na informację o tym, że ktoś pracuje w Mc-u. Tobie pewnie też w tym momencie przyszedł do głowy tekst: „A może frytki do tego?”.  
Po drugie wielu mężczyzn uważa, że jeśli dziewczyna zbytnio dopytuje się o pracę, to znaczy, że chce sprawdzić czy wiele zarabia, a to w ich mniemaniu świadczy o tym, że leci tylko na kasę. Więc jeśli nie chcesz wyjść na zbytnią materialistkę, zapytaj raczej o jego pasje, a nie o zawód i pracę.

3. Dziwne przypadłości i choroby.

Jeśli cierpisz na dziwne przypadłości, jakieś nerwice natręctw, nie masz jednego palca u lewej stopy, lunatykujesz, nie trzymasz moczu, dostajesz spazmów, gdy się zdenerwujesz lub cokolwiek innego, to nie poruszaj tego tematu na randce! Nawet o tym nie wspominaj! W zasadzie nie powinnaś mówić o żadnych swoich chorobach niezależnie od ich podłoża, przebiegu czy wpływu na twoje codzienne samopoczucie. Gdy zaczniesz zwierzać się ze swoich problemów psychicznych bądź zdrowotnych gwarantuję ci, że chłopak, z którymi się umówiłaś zacznie cię kojarzyć z przychodnią zdrowia i moherowymi beretami i nie będzie skory, by umówić się na kolejną randkę.

czegoniemowicnapierwszejrandce
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

4. Byli faceci.

Ten temat również może się okazać samobójem, zwłaszcza, jeśli będziesz wnikać w szczegóły. Żaden facet nie lubi słuchać o byłych swojej dziewczyny (nawet tej potencjalnej!), bo jest zwyczajnie o nich zazdrosny i obawia się, że okaże się gorszy.

5. Problemy.

Mężczyźni poznając kobietę, bardzo często oczekują, że otworzy się ona przed nimi. Daje im to poczucie, że kobieta ufa im i czuje się przy nich bezpiecznie. Jednak pragnąc takiego otwarcia nie oczekują, że będziesz im się wypłakiwać ze swoich problemów z rodziną, konfliktów z przyjaciółkami czy brakiem pracy i pieniędzy. Chodzi raczej im o twoje najskrytsze marzenia, osobowość i przeżycia. Z takimi wynurzeniami warto jednak też poczekać, bo przecież nie masz pewności czy to ten właściwy facet.

6. Seks.

Generalnie nie ma nic złego w rozmowie o seksie, wręcz jest to wskazane, jeśli macie tworzyć parę, ale należy z tym poczekać na odpowiedni moment! Poruszenie tego tematu na wstępie znajomości może łatwo rozbudzić wyobraźnię faceta i uaktywnić jego kosmate myśli. W efekcie przestanie się skupiać na tym, co mówisz i zacznie postrzegać cię jak mięso, a jego głowę zaczną zaprzątać jedynie sposoby, by zaciągnąć cię do łóżka.
Z rozmową o seksie związane jest też inne niebezpieczeństwo, możesz zdradzić zbyt wiele szczegółów ze swojego intymnego życia. To nie wygląda dobrze, gdy prawie nieznajomemu facetowi wyjawiasz swoje sekrety czy łóżkowe preferencje!

czegoniemowicnapierwszejrandce

 

7. Zakupy, moda, kosmetyki.

Zapamiętaj, że facet to nie twoja najlepsza psiapsiółka i nie specjalnie zna się na zabiegach pielęgnacyjnych, modzie i kosmetykach. Daruj mu więc opowieści o swoich magicznych kremach, które super zmniejszają pory, likwidują cellulit czy wągry. Dla niego to zupełnie abstrakcyjne tematy.To tak jakby on zaczął opowiadać ci o technicznej specyfikacji swoich ulubionych samochodów. Uwierz, nie chciałabyś znać tych szczegółów.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin