Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

cojestodpychajacewkobietachIstnieje szereg powodów, dla których jedne kobiety mają powodzenie u mężczyzn, a inne nie. Te które je mają, doskonale zdają sobie sprawę z tego, co sprawia, że mężczyźni chcą patrzeć na kobietę i z nią rozmawiać. Jesteś pewna, że także posiadasz taką wiedzę? Sprawdź!

 

Co odstrasza mężczyzn od kobiet, czyli 60 rzeczy, które są najbardziej odpychające w kobietach...

 

Nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które są zaniedbane... no i może takie, które same siebie krzywdzą...  Z krótkiej ankiety ustaliliśmy, co najbardziej odstrasza mężczyzn w kobietach. Oto 60 powodów, dla których panowie stronią od pań.

1. przeklinanie i wulgarność


2. palenie - „odpychające i obrzydliwe”

cojestodpychajacewkobietach

 

3. zbyt mocny makijaż - „tapeta”

4. zbyt mocne perfumy - „duszące perfumy”

5. nadużywanie solarium - ”spalona gęba na solarium”

 

cojestodpychajacewkobietach

6. plotkarstwo - "każdy lubi poplotkować, faceci tez - ale bez przesady"


7. wąsy


8. eksponowanie nadwagi - ”wylewający się tłuszcz ze spodni”

cojestodpychajacewkobietach

 

9. zapach potu

10. tłuste włosy - „jak łój z nich spływa”
 
11. przechwalanie się

12. świecąca się twarz

13. bardzo długie włosy - „takie wstrętny koński ogon”
 
14. żółte zęby - „jak jej zęby przypominają płot po męskiej zabawie”

 

cojestodpychajacewkobietach

 

15. niewyregulowane brwi

16. pryszcze  - „wulkany”
 
17. długie tipsy - "szpony jak u Joli Rutowicz"

18. ogryzione paznokcie lub skórki

19. brak brwi - "mają kreski namalowane zamiast brwi"
 
20. piercing w wielu miejscach - "w brwi i nosie jeszcze przejdzie, ale reszta jest wstrętna”

 

cojestodpychajacewkobietach

 

21. nieprzyjemny oddech


22. brak gustu - „noszenie spódnicy do adidasów i skarpetek”

23. wielki pan bóbr


24. tatuaże, zwłaszcza te duże i kolorowe


25. tlenione włosy i odrosty

cojestodpychajacewkobietach

 

26. wystające stringi zza spodni

27. zarozumialstwo

28. mlaskanie

29. wydawanie głupich pisków

30. silikon
 
cojestodpychajacewkobietach
 
 
Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat tego, co przyciąga mężczyzn i jak budować z nimi wspaniałe relacje, zapisz się na nasze szkolenie.
Perfect Dating
 
 

 

31. odpryśnięty lakier na paznokciach

32. zapach czosnku i cebuli

33. nieumiejętne chodzenie w szpilkach

34. zbyt niska waga -„szkielet”
 
cojestodpychajacewkobietach

 

35. kompleksy i niskie mniemanie o sobie - „taka sierotka Marysia”
 
36. kłótliwość

37. suchy język - „raz całowałem się z papierem ściernym”
 
38. manipulowanie

39. sucha skóra

40. nieogolone pachy bądź nogi
 
cojestodpychajacewkobietach

 

41. plucie

42. narzekanie na swoją figurę

43. histeryzowanie

44. infantylność - "zdziecinniałe panny"

45. głośne żucie gumy - „chamskie żucie gumy”

46. agresywność
 
cojestodpychajacewkobietach

 

47. rzucanie fochami - "Fochy i obrażalstwo i odmowa normalnej komunikacji międzyludzkiej na rzecz "sygnałów" i "dawania
subtelnie do zrozumienia"

48. gadatliwość - „jak jej się japa nie zamyka”

49. ciało kulturystki -„ jak wygląda jak Schwarzenegger”

cojestodpychajacewkobietach

 

50. babciny styl ubierania


51. niepełne uzębienie - „dziewczyna bez zęba na przedzie”


52. zbyt ekstrawagancka fryzura  - „te co sobie na łyso pół głowy golą, a drugie farbują na czerwono”

 

cojestodpychajacewkobietach

 

53. nadużywanie alkoholu - „jak zalicza zgona”
 
cojestodpychajacewkobietach

 

54. styl bikejki - "białe kozaczki, mini i te sprawy"

55. wielkie, obwisłe piersi

 

cojestodpychajacewkobietach
 
56. zaborczość i chęć spędzania wspólnie czasu 24 h na dobę - "Kobiety bluszcze"
 
 57. materialistyczne podejście - "blachary"
 
58. włosy na plecach- "poważnie"
 
59. brak klasy - "publiczne dłubanie w zębach, drapanie się po dupie i dłubanie w nosie"
 
60. traktowanie mężczyzny, jak lokaja
 

 

 

Na szczęście z każdą tą rzeczą dotyczącą wyglądu da się coś  zrobić. W końcu dobrze znamy przykład z Brzyduli Betty. Ale pierwszym krokiem jest zdanie sobie sprawy z czym mamy problem. Później wystarczy dobranie odpowiednich środków, by to zmienić. Wygląd jednak to nie wszystko, dobrze jest też popracować nad swoim charakterem i zachowaniem! Jeśli masz z tym problemy zapisz się na nasze szkolenie!

Perfect Dating

 

 

cojestodpychajacewkobietach
 

 Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

Facebook: https://facebook.com/PerfectDatingPL

Twitter: https://twitter.com/perfectdatingpl

Youtube: https://www.youtube.com/user/PerfectDatingPL

 

Komentarze   

+24 # :P 2011-08-09 09:50
Nie ma takiej dziewczyny, która by wymienione punkty spełniała.... Nie oszukujmy się, nie ma również idealnych facetów....// W każdym coś znajdziemy nie "chcianego"...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # angel888888888 2012-09-01 12:36
1/2 to bzdury bo widziałam,że to co tu niby odpycha faceta w realu jakos było przeciwnie.I np.zobaczył tylko dekolt to wzroku oderwać nie może,to co dopiero stringi zza spodni czy coś w podobie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Twoje lekarstwo 2015-02-23 13:21
Masz dziwny tok myślenia, bo ja nie widzę nic wspólnego z dekoltem w wystających stringach spod spodni. Nie próbujcie zrozumieć mężczyzn na swój tok myślenia, bo czasami to może działać na odwrót. Najlepiej zapytać kolegę lub przyjaciela co o tym sądzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Olkaa 2013-05-14 17:11
Są dziewczyny które nie mają wymienionych "wad". Dla mnie to głupota, a nie wady. Ja przynajmniej, może nie jestem ideałem, ale żadne z powyższych punktów mnie nie dotyczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # helenka 2013-05-25 20:42
Ojtam ojtam! Kolesie, którzy dawali te opinie musieli chyba być na maksa pechowcami, bo to aż strach pomyśleć, że takie istnieją. Te wszystkie wady to chyba jakiś margines polskich dziewczyn/kobie t, bo ciężko uwierzyć!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin