Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

seksnapierwszejrandcePierwsza, druga, trzecia randka, a może po miesiącu? Wiele was zastanawia się kiedy jest odpowiedni moment, by pójść z chłopakiem do łóżka. Każda kobieta ma indywidualne podejście, jedne podejmują decyzje na podstawie kalkulacji i rad, inne działają spontanicznie. Kiedy w takim razie jest odpowieni czas? Sprawdźmy!

Kiedy jest odpowiedni moment, aby pójść z nowopoznanym chłopakiem do łóżka?

Seks w stosunkach między kobietą i mężczyzną wiele zmienia. Może nas zbliżyć do siebie lub zakończyć relację miedzy nami. Dlatego decyzja odnośnie rozpoczęcia współżycia jest bardzo istotna. Jednak zależna od każdej pary. To wy decydujecie, kiedy jest odpowiedni moment.

seksnapierwszejrandce
Seks na pierwszej randce?


Zdarza się, że dziewczyny decydują się na seks na pierwszej randce. Wszystko w porządku, jeżeli tego faceta nie traktujemy poważnie, ponieważ ciężko jest zbudować coś trwałego na nieistniejących fundamentach. Czasem seks na pierwszej randce wszystko niszczy, ponieważ prawie każdy facet traci zainteresowanie kobietą, gdy ta mu się odda. Jest pewna reguła, która mówi, iż kobiety, które są od razu gotowe na seks stają się bardzo atrakcyjne. Niestety na krótko, bo po pierwszym stosunku, ich atrakcyjność spada. Oczywiście są przypadki, że ludzie robią to na pierwszej randce i kończy się to wielką miłością i małżeństwem, ale nie jest to dominujący model. 

Kiedy podjąć ryzyko?


Można czasami zaryzykować np. jeśli jesteś singlem i nie szukasz sobie nikogo na stałe, a facet cię pociąga fizycznie. Jednak należy pamiętać, żeby podchodzić do tego z dystansem, ponieważ może pojawić się problem, jeśli jedna ze stron zaangażuje się.

Łatka puszczalskiej...

W Polsce, często dziewczyny, które się decydują szybko na seks są uznane za puszczalskie. Dlatego też spora grupa kobiet się przed tym powstrzymuje. Sami faceci używają sformułowania:  „taka w sam raz na jeden raz”. Jest to pewnego rodzaju stereotyp. Seks na pierwszej randce powinien być traktowany normalnie. Jest to zawsze  świadoma decyzja dwojga ludzi i nic nam do tego.

seksnapierwszejrandce


Konsekwencje.


Jednak należy mieć na uwadze, że taki przygodny seks może za 9 miesięcy mieć swoje konsekwencje i wtedy nie wiadomo czy tatuś będzie jeszcze z nami. Gdy jesteś dłużej z facetem w pewnym stopniu możesz przewidzieć jego zachowanie, chociaż nie zawsze jest to możliwe, ponieważ mężczyźni potrafią być nieobliczalni. W przypadku kiedy chcemy iść z chłopakiem do łóżka powinno się zwrócić uwagę na jego zachowanie, ogólnie jaką jest osobą i do czego byłby zdolny w razie wpadki.


Fizyczność a uczucia.


Kiedyś przeczytałam bardzo ciekawa wypowiedz w artykule pewnej pani psycholog, że powinniśmy zwrócić szczególną uwagę w fazie początkowej, żeby nie pomylić miłości z pożądaniem. Ponieważ nie można zbudować szczęśliwego, długotrwałego związku tylko i wyłącznie na cielesności. Fascynacja fizycznością drugiej osoby, jak nie ma miłości może być tylko krótkim epizodem naszego życia. Jednak gdy w grę wchodzi do tego miłość to zupełnie inna sprawa. Dlatego może czasami opłaca się wstrzymać, a wtedy jak lepiej się poznacie, seks nabierze większego znaczenia.

seksnapierwszejrandce

Należy jeszcze poruszyć jeden aspekt, jeśli naprawdę mężczyzna myśli poważnie o kobiecie, nie będzie naciskał na nią, ani pośpieszał, nie będzie na siłę zaciągał jej do łóżka. Mężczyzna, który czuje coś więcej do kobiety niż tylko pożądanie, sam będzie wolał wstrzymać się z seksem. Wtedy związek nabiera większego uroku, kiedy wszystko dzieje się powoli i można się skupić na każdym etapie i dokładnie go zapamiętać.

Jaki jest optymalny czas?

Jeśli liczysz na coś poważnego zapomnij o seksie na trzech pierwszych randkach. Najlepiej byś powstrzymała się przynajmniej do czwartej randki. Seks na pierwszej randce może wszystko przekreślić, druga i trzecia randka powinna dać wam odpowiedź na pytanie, czy dalej kontynuować znajomość.

Gdy decydujesz się na seks z facetem pamiętaj, żeby kierować się pewnymi ściśle określonymi zasadami:
- jeśli facet w ogóle ci się nie podoba i nie pociąga nie idź z nim do łóżka,
- pamiętaj o antykoncepcji,
- nie łam swoich zasad, jeśli miałabyś się kochać z kimś wbrew sobie, lepiej się wstrzymaj.

Bez pośpiechu…


Zdarzają się kobiety które, potrzebują więcej czasu na podjecie decyzji o pójściu  do łóżka. Rozważają zalety i wady partnera, chcą się wstrzymać z seksem, ponieważ uważają, że jak dłużej poczekają facetowi będzie bardziej zależało i będzie miał poważniejsze podejście i jeśli mu naprawdę zależy poczeka, a jeśli nie jego strata. Jednak są również  minusy takie postępowania, mężczyzna to samiec, więc nie każdy wytrzyma długo bez seksu i może się zniechęcić i zrezygnować.

seksnapierwszejrandce

Nie radzisz sobie w kontaktach z mężczyznami? My pomożemy Ci stać się prawdziwą kobietą, o jakiej marzą mężczyźni, zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating. 

Perfect Dating

 


„O mały włos...”


Czasami przez pewne zrządzenia losu, można wydłużyć okres bez seksu. Z pewnością miałaś czasami sytuacje zwaną „o mało co” czyli mało brakowało, a zrobiłabyś to, ale przydarzyła się jakaś nietypowa sytuacja np. nie ogoliłaś nóg, albo miejsca intymnego, co cię zniechęciło, żeby ominąć wpadkę. Na pewno nie jedna z was miała przynajmniej kilka takich sytuacji np. rodzice wcześniej wrócili, albo jak byłaś pod wpływem alkoholu  byłaś chętna uprawiać seks, ale chłopak stwierdził, że nie chce tego robić, bo chce żebyś była tego świadoma.

seksnapierwszejrandce

Różne podejścia do seksu...


Zdania odnośnie decyzji kiedy pójść do łóżka są bardzo zróżnicowane. Osobiście uważam, że zbyt wczesne pójście do łóżka nie pozwala zbudować porządnych fundamentów dla związku. Jeśli chce się zbudować coś solidnego, najpierw trzeba faceta poznać. Jednak nie należy czekać za długo, żeby się nie zniechęcił. Dużo też zależy od naszego podejścia. Niektóre kobiety potrzebują uczucia, więzi emocjonalnej z mężczyzną, natomiast inne patrzą jedynie na stronę fizyczną. Jedni przywiązują do seksu dużą wagę inni traktują go, jako normalność. Jednak jeśli zdecydujesz się na seks, zastanów się na spokojnie nad konsekwencjami. Jeżeli jesteś pewna, że spotkałaś tego jedynego wstrzymaj się przynajmniej kilka spotkań, żebyś nie musiała żałować.

Nie radzisz sobie w kontaktach z mężczyznami? My pomożemy Ci stać się prawdziwą kobietą, o jakiej marzą mężczyźni, zapisz się na jedno z wyjątkowych szkoleń z zakresu relacji damsko-męskich Perfect Dating. 

Perfect Dating

 

 

 

Komentarze   

-3 # Anita 2011-08-04 14:03
Kto lubi sex i jaki pisać jutro jestem o godzinie 15:00:*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Adrian 2014-07-14 05:50
Cytuję Anita:
Kto lubi sex i jaki pisać jutro jestem o godzinie 15:00:*


Anita jesli lubisz podaj swoj kontakt skype fb , gg.

Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+8 # Maciekzstad 2012-06-06 12:16
W każdym miejscu na świecie dziewczyna która łatwo daje jest łatwa. Pozbądźcie się kompleksu Polski - kraju gorszego. Każdy mężczyzna woli kobietę z mniejszym doświadczeniem, od wieków, nie usprawiedliwiaj cie swojej chuci wymyśloną "filozofią"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-6 # Aneta 2014-09-18 13:28
Ale średniowieczem powiało... Aż strach!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Loretia 2016-04-01 21:03
Jeśli kobieta się szanuje to czy to średniowiecze czy era komputerowa - jest to mile widziane i nie ma to nic wspólnego z zacofaniem moja droga :) każdy facet będzie wolał na stałe kobietę z klasą od puszczalskiej co nie znaczy że ta pierwsza chodzi w pasie cnoty :) Pewna powściągliwość jest milej widziana niż rozbuchanie bo mężczyzna zawsze ceni sobie bardziej to w czego zdobycie wkłada więcej wysiłku niż coś co mu samo włazi do łóżka . Oddawanie się facetom dla sportu świadczy o płyciźnie emocjonalnej i tu należy tylko współczuć....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+17 # niska 2013-01-01 14:29
kto idzie za 1 razem do lozka ten nie szanuje swojego ciala
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # M. 2013-01-27 22:39
Każdy facet, na stałą partnerkę będzie chciał dziewczynę porządną, by mieć pewność co do swojego potomstwa. A dziewczyna, która się oddaje po pierwszej randce taka nie jest, zatem nie będzie atrakcyjna jako potencjalna żona i matka jego dzieci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # niezgadzamsie 2013-03-03 10:13
do porównania 2 przypadki
1) laska w wieku 22 lat mała za sobąjużco najmniej 4 "poważne związki", jak to okresliła. wchodzi w piąty "poważny związek"
2) laska w wieku 26 lat, miała za sobą jeden raz z prawiczkiem(rok wczesniej, miala 25 lat wtedy), wchodzi w układ z innym facetem. czyli ten z układu jest jej drugim. która według was jest porządniejsza? ta pierwsza "szanujaca sie" co dupy nadstawiła co najmniej 4em a ma dopiero 22, czy ta druga, co dług o tego nie robiła z nikim, czekała na tego poważengo, jedynego, jednak lata leciały, nikogo na horyzoncie i stwierdziła ze pieprzy to wszystko, bo siegnie 30tki i nawet nie bedzie wiedziala co to seks
odpowiedzcie mi? tacy kurwa mądrzy jesteśice do oceniania. no słucham
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Ola 2014-02-03 17:39
Ja czekałam do 26 roku życia i opłaciło się. Znalazłam wspaniałego faceta, który na prawdę potrafi kochać, szanuje dobre wartości w życiu, jest rozsądny, pracowity, dba o rodziców i w ogóle jest super. W sierpniu bierzemy ślub :)
Czy warto było czekać? WARTO!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+34 # Malgosia 2013-05-18 19:28
Do M:
skoro każdy facet na stałą partnerkę będzie chciał dziewczynę porządną-to po co pcha się do łózka z łatwą?-czyżby nagle świat przesłoniła mu jakże niemile widziana przez niego samego łatwość?(bo ja np.nie chciała bym prostaka i łatwego szmatławca,któr y wskakuje do łóżka z każda,która się nadstawia).Tak wię obydwoje sa wówczas siebie warci;
A serio:nie oceniam innych kobiet,które zwie się"łatwymi".Mo że kieruje nimi nadprzeciętny temperament?a może robią to samo co mężczyżni-tylko mężczyzna powie o sobie"jestem samiec alfa"a o takiej dziewczynie mówi się"łatwa".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Ola 2014-02-03 17:41
Są siebie warci. Ja nie chciałabym na takiego "łatwego szmatławca" trafić, myślę o takich tak samo jak o tego typu kobietach. Równouprawnieni e :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+22 # Leonia 2014-09-15 22:10
A czemu nikt nie pomyśli o powodach, dla których te "łatwe" tak łatwo idą do łóżka? Nie wszystko da się wytłumaczyć "puszczalstwem" (i co to w ogóle znaczy???), ponadprzeciętny m temperamentem lub brakiem zasad moralnych. Najczęściej robią to bo nie znają innego sposobu na zaznanie bliskości, poczucia bezpieczeństwa, bycia dla kogoś ważną, choć przez chwilę. Czasem jest to lęk przed bliskością i w hodzeniem w głebszą relację. Czasem jest to krzyk rozpaczy. I za każdym razem okazuje się, że w zamuan zostaje tylko żal do siebie samej i rozczarowanie. Łatwo jest oceniać i powtarzać mocherowe dyrdymały zasłyszane z ambony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Ps 2015-01-05 13:31
"A czemu nikt nie pomyśli o powodach, dla których te "łatwe" tak łatwo idą do łóżka?" - ponieważ nikogo to nie obchodzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin