Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Pomysł na prezent dla faceta część 1Ten artykuł to początek naszej nowej serii poradników: „pomysł na prezent”. Wiemy, że wiele i wielu z Was ma problem ze znalezieniem odpowiedniego podarunku dla swojej drugiej połowy, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się Wam pomóc. Sukcesywnie będziemy umieszczali pomysły na prezenty do mężczyzn, jak i dla kobiet.

 

Pomysł na prezent dla faceta część 1

Lista, którą za chwilę przeczytacie jest zbiorem pomysłów i ciekawych opcji na sprawienie niespodzianki swojej drugiej połowie. Niezależnie od okazji, prezenty te powinny gwarantować zadowolenie nawet tym najwybredniejszym. Oczywiście, nie każdy prezent pasuje do każdego człowieka, dlatego na liście znajdzie się kilka pozycji, spośród których na pewno znajdziecie coś dla siebie (a raczej dla kogoś bliskiego). Zapraszam do korzystania z naszych pomysłów.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

1.    Elektroniczna ramka ze zdjęciami

Każdy facet jest jak dziecko – lubi zabawki. A najlepszą zabawką dla faceta jest taka, która ma ekranik. Wszystko z ekranem gwarantuje sukces. Dlatego na początek polecamy elektroniczną ramkę na zdjęcia. Nie dość, że jest to naprawdę fajny gadżet, który nie tylko pozwala przechowywać i oglądać zdjęcia, to potrafi nawet odtwarzać filmy czy surfować po sieci (lepsze modele). Co więcej ich cena ciągle spada i już za ok. 100 złotych można sprawić komuś bliskiemu niezły prezent. Jeśli prezent ten miałby trafić w ręce ukochanego, fajnym pomysłem będzie wgranie wszystkich zdjęć bliskich Waszemu sercu. Taki podarunek na pewno zrobi na nim wrażenie!

 

Pomysł na prezent dla faceta część 1

 

 

2.    Bon na zastrzyk adrenaliny

Dla faceta także cenny będzie prezent, który zapamięta na całe życie. Właśnie takim prezentem może być bon na coś wyzwalającego duże ilości adrenaliny. Multum firm oferuje takie bony, w różnym przedziale cenowym. Można wybierać spośród skoków spadochronowych, na bungee, dzikiej jazdy terenowej, podróży poduszkowcem, czy ujeżdżaniem byka. Ofert jest bardzo wiele i każda z nich oferuje niezapomniany czas. Jeśli sama nie potrafisz wybrać co go najbardziej kręci, kup bon wartościowy, który można wymienić na dowolnie wybraną usługę. Co więcej część takich bonów można wykorzystać na dwie osoby, więc radością z prezentu będziecie mogli się podzielić!

Pomysł na prezent dla faceta część 1

3.    3 życzenia do spełnienia

Na koniec zostawiliśmy propozycję prezentu, na który nie wydasz nawet grosza. Co najwyżej może on wymagać od Ciebie trochę wysiłku, ale pewnie nie za wiele. Musisz zabawić się w dżina i zaproponować swemu mężczyźnie spełnienie jego 3 życzeń. Oczywiście, w granicach rozsądku. Jeśli boisz się co wymyśli, składając taką propozycję sama możesz naprowadzić go na odpowiadające Ci tory np. – kochanie, spełnię Twoje 3 życzenia. Mogę na przykład wymasować Ci plecy, podać piwo i włączyć Twój ulubiony serial. Chciałbyś tak???  - To jednak nie powinno mieć miejsca jeżeli darzysz go szacunkiem i ufasz, ze nie wymyśli niczego niedopuszczalnego. Najlepiej będzie jeśli dasz mu wolną rękę i pozwolisz w pełni cieszyć się tym wyjątkowym prezentem!  

Pomysł na prezent dla faceta część 1
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin