Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Przejrzyj jego planyCzy zdarzyło Ci się kiedykolwiek spotkać faceta, który już na pierwszy rzut oka spełniał Twoje wszystkie wymagania? Zadbany, wyprostowany, z uśmiechem od ucha do ucha, taki Twój ideał z bardzo pozytywną energią, spacerując nagle zauważył Cię pośród tłumu, podszedł do Ciebie, porozmawialiście chwilę, wziął od Ciebie numer, a Ty jakby pod wpływem jego czaru, jego dominacji i prowadzenia czułaś się przez chwilę tak cudownie, że nie zważałaś uwagi na wszystko co się dzieje dookoła? Przypominasz sobie taką sytuację? Świat na moment zatrzymał się dla Ciebie. Wróciłaś do domu i leżąc wygodnie na łóżku zaczęłaś wspominać to spotkanie ze snów w otaczającej Cię rzeczywistości. Czułaś to wzrastające podekscytowanie, aż do późnego wieczoru. Zastanawiałaś się tylko kiedy on w końcu do Ciebie zadzwoni.

Przejrzyj jego plany

Jednak w pewnym tajemniczym momencie, przerzucając pilotem kanały, trafiasz na program mówiący o mistrzach podrywu, którzy uczą chłopaków w szkołach uwodzenia. Myślisz sobie o swoim facecie ze snów i zastanawiasz się w jaki sposób sprawdzić, czy jest Tobą rzeczywiście zainteresowany, czy może chce tylko podnieść sobie ego kolejną zdobyczą.

W tym momencie stwierdzasz stanowczo, że na pewno nie chcesz być niczyją marionetką i że chcesz poznać bezwzględne oznaki zainteresowania faceta Tobą, byś nie skończyła jako czyjaś tarcza treningowa. Musisz uświadomić sobie kilka rzeczy.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Świat relacji interpersonalnych jest bardzo ogromną skarbnicą wiedzy. Po wielu latach obserwacji i tysiącach lat egzystencji rodzaju ludzkiego można stwierdzić, iż zazwyczaj w procesie dobierania się w pary, to samiec wybiera samice. Samiec jest osobnikiem aktywnym, a samica pasywnym. Przekłada to się na to, że facet na imprezie wybiera do których dziewczyn podejdzie, a kobiety wybierają z którymi mężczyznami zechcą nawiązać dalszą znajomość. To pierwsze co musimy sobie uświadomić. Drugą także istotną sprawą jest sam fakt okazywania zainteresowania.

 

Przejrzyj jego plany


To, że mężczyzna przychodzi z Tobą porozmawiać jest ewidentną oznaką tego, że mu się spodobałaś. Być może wrażenie zrobiły na nim Twoje śliczne, duże oczy, może Twoje wspaniałe ciało wyglądające zabójczo w tej sukience go do Ciebie sprowadziło, ale to nie ważne. Istotne dla Ciebie w tym momencie jest to, że facet okazał się skłonny by do Ciebie podejść i zamienić z Tobą kilka słów – to najważniejsza oznaka zainteresowania – wydałaś mu się interesująca. Spraw by się przekonał, że masz do zaoferowania znacznie więcej. Wzięcie numeru telefonu, umówienie się na spotkanie, SMS na dobranoc, zmysłowy taniec, zdrobniałe nazywanie, droczenie się to również sygnały, które mówią Ci o tym, że samiec jest zainteresowany samicą.

 

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Jednak Ty mimo wszystko zaczynasz zastanawiać się, czy to wszystko to prawdziwe zainteresowanie. Po głowie wciąż krąży Ci myśl o tym, że Twój wymarzony facet tak naprawdę może tylko chce przy Tobie przetestować swoje umiejętności lub podnieść sobie ego. Jest możliwość by sprawdzić, czy to prawdziwe zainteresowanie.

Przejrzyj jego plany

Kobiety, znacznie bardziej niż mężczyźni mają wyostrzone zmysły odpowiadające za czytanie mowy ciała. Pozycja, gest, ton głosu – wszystkie te szyfry kobiety rozkodowują znacznie szybciej i sprawniej niż mężczyźni, a co najważniejsze, bardziej efektywnie. W bardzo prosty sposób możesz sprawdzić intencje swojego potencjalnego kolejnego kandydata na męża. Wystarczy, że w pewnym momencie spojrzysz mu bardzo głęboko w oczy. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wiele można wyczytać z jego spojrzenia. Gdy ktoś ma wobec nas nieszczere intencje jego spojrzenie mówi nam o tym pierwsze. Zobaczysz wtedy nagle, że ucieka od tego, że boi się konfrontacji i że masz tak naprawdę do czynienia z amatorem podrywu. Każdy doświadczony uwodziciel wie o tym, że kobietę można opuścić dopiero wtedy jak będzie szczęśliwsza niż zanim ją poznał. To swoistego rodzaju budowanie marki i misja, by zmienić stereotypy postrzegania mężczyzn.

O fałszywym zainteresowaniu możesz także dowiedzieć się słuchając go uważnie. Gdy zacznie mówić sprzeczne rzeczy, kłamać, wymyślać historie, możesz mieć do czynienia z oszustem, który mami Cię wyreżyserowaną przez niego samego wizją siebie. Takie osoby powinnaś omijać z daleka, bo skoro ktoś od samego początku nie jest z Tobą szczery, to co dopiero będzie później?

Przejrzyj jego plany


Każdego dnia mamy okazję spotkać kogoś wyjątkowego w naszym życiu, czy to na ulicy, czy w pracy, czy w galerii czy przy wyjściu ze znajomymi do klubu. To my wybieramy, kogo tak naprawdę zaprosimy do naszego kręgu bliższych nam osób. Wybierajmy ostrożnie. Warto spędzić z nowo poznaną osobą trochę więcej czasu, by przekonać się co do jej intencji. Pierwsze wrażenie, mimo tego, iż najważniejsze, czasami może okazać się mylne. Prawdziwe zainteresowanie również zawsze będzie potrafiło się wybronić i zapewne wyczujesz, że mężczyzna oczekuje od Ciebie czegoś więcej niż tylko zabawy Tobą i Twoimi emocjami. Będąc sceptycznie nastawiona do nowych znajomości możesz także wyrządzić krzywdę samej sobie tracąc okazję na poznanie kogoś wyjątkowego, kto zabierze Cię tam, gdzie zawsze chciałaś się znaleźć.  

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Autor: Dawid Duda

Komentarze   

+3 # 123 2012-04-10 09:33
No tak, prawdziwy uwodziciel sprawia, że kobieta jest szczęśliwa i wtedy ją opuszcza, żeby nie było jej za dobrze. Trochę banalny artykuł, w którym NLPowskie frazy są aż nazbyt widoczne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Dawidd 2012-04-10 14:11
Prawdziwy uwodziciel, więcej - prawdziwy facet, wie, że kiedyś w prawie każdym związku nadchodzi koniec i robi wszystko tak, aby kobieta jak najmniej ucierpiała na tej stracie. Sprawia, że ona i tak cieszy się z możliwości, że miała okazję go poznać i spędzić z nim cudowne chwile, bo obrócił jej życie o 180 stopni i sprawił, że teraz sama będzie w stanie zawalczyć o swoje szczęście.

Co do banału każdy ma swoją definicję tego słowa. Dla jednego coś może być banalne, dla drugiego odkrywcze.

A co NLPowskich fraz - czasami tekst bogaty stylistycznie jest przez maniaka odczytywany jako frazy NLP. Gdy chcemy zwiększyć przekaz i pozwolić czytelnikowi sobie coś wyobrazić to zastosowanie niektórych środków stylistycznych jest niezbędne. Miałem zamiar wspomnieć jak to wszystko zaczęło się od heksametru w starożytnej Grecji, jednak zabrakło miejsca w rubryce na komentarz.

Pozdrawiam serdecznie,

Dawid Duda
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin