Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

A jednak to kobiety!Psychologowie z brytyjskiego Uniwersytetu Aberdeen przeprowadzili w roku 2008 eksperyment, który miał wykazać stopień oraz zależności kobiecej zazdrości w stosunku do.. innych kobiet!

 

A JEDNAK TO KOBIETY!

 
Tak tak... Kobieca zazdrość nie ogranicza się wyłącznie do ciągłego monitorowania własnego faceta. Można śmiało stwierdzić, że ma swoje źródło w postrzeganiu drugiej kobiety. Z tego też względu brytyjscy naukowcy postanowili przeprowadzić badanie, w którym brały udział kobiety przed i po menopauzie. Podczas eksperymentu przedstawiono respondentkom zdjęcia przedstawicieli obu płci i poproszono je o ocenę ich atrakcyjności. Dobór zdjęć również nie pozostawiono przypadkowi – naukowcy celowo użyli fotografii osób wyjątkowo atrakcyjnych, przy czym niektóre z nich dodatkowo podrasowali photoshopem. Jakie były rezultaty doświadczenia? Otóż dość zaskakujące.

A jednak to kobiety! 
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating

W kwestii oceny mężczyzn obie grupy kobiet wykazały się podobnymi upodobaniami – zdecydowana większość za miarę męskości uznała typowe, ostre rysy twarzy i bujne, gęste owłosienie. Inaczej sprawa się miała, gdy przyszło im ocenić kobiety. Tu rozbieżność poglądów w obu grupach okazała się kolosalna. Zdawać by się mogło, że kobiety młode, płodne, w sile wieku są bardziej pewne siebie gdyż mają sobą więcej do zaoferowania mężczyźnie. Jednakże eksperyment wykazał, iż kobiety przed menopauzą zdecydowanie częściej zwracają uwagę na atrakcyjność innych kobiet, są o nie bardziej zazdrosne i odczuwają z ich strony zagrożenie. W przeprowadzonym badaniu ta właśnie grupa kobiet dokonując oceny atrakcyjności modelek przedstawionych na fotografiach podała jako swój typ kobiety zdecydowanie mniej atrakcyjne niż te, które wybrała grupa kobiet po menopauzie.


Z obserwacji brytyjskich naukowców można więc śmiało wysunąć pewne konkluzje. Kobiety młode częściej dyskredytują urodę atrakcyjniejszych koleżanek -  przypuszczalnie po to, by poczuć się lepiej we własnej skórze. W każdej ładnej kobiecie widzą zagrożenie, czym też zapewne można tłumaczyć fakt, że zwykle otaczają się gronem kobiet przeciętnych, a nawet wybitnie nieatrakcyjnych. Najczęściej też dostają szału gdy ich własny facet przedstawia im swoją atrakcyjną koleżankę czy przyjaciółkę. Wówczas nie zważywszy na fakt, że może to być naprawdę świetna dziewczyna, przyklejają jej automatycznie etykietkę RYWALKA.

A jednak to kobiety!

Co ciekawe, wg badań przeprowadzonych przez dr Phyllis Chesler Polki to najbardziej zaborcze i agresywne kobiety na świecie. I nie sposób w to nie uwierzyć. O ile można zrozumieć konflikty między przyjaciółkami o tyle ciężko patrzeć wyrozumiale na zwaśnione siostry, czy nawet wiecznie skłócone matki z córkami. W większość przypadków na pogorszenie bądź zerwanie relacji wpływ ma właśnie zazdrość. Przyjmuje ona bardzo różne formy i może dotyczyć najbardziej kuriozalnych rzeczy.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating

 

Wg dr Phyllis Chesler kobiety dzisiejszych czasów zdecydowanie preferują być lojalne wobec płci przeciwnej niż własnej. Rzadko możemy już mówić o jakiejś kobiecej solidarności – chyba, że wśród zagorzałych feministek, którym odchodzi przynajmniej kwestia kłótni o faceta.

A jednak to kobiety!

A ja Wam mówię, że skoro już jesteśmy takie lojalne wobec mężczyzn, to i skorzystajmy na niektórych schematach ich postępowania. Zamiast knuć, intrygować, mącić i wiecznie planować wendettę na bezpodstawnych wrogach, po prostu rozmawiajmy, krzyczmy, ale nie twórzmy kolejnych barier. Panią, które odnajdują pasję w podkradaniu partnerów koleżankom również polecam odnieść się do męskiego schematu – honorowego kodeksu.  

Autor: Marta Binkowska

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin