Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Zawładnij jego sercemNiezależnie, czy masz już faceta, czy dopiero go szukasz – weź sobie do serca 5 wskazówek, które zaraz przeczytasz. 5 wskazówek, które zmienią na plus życie Twoje i Twojego partnera.

Zawładnij jego sercem

Bądź namiętna

Jeśli chcesz, aby facet dla Ciebie kompletnie oszalał musisz stać się bardzo ognista. Przestań bić się ze swoimi emocjami – zamiast tego rozpocznij w pełni je okazywać. To co przede wszystkim dzieli kobiety i mężczyzn, to okazywanie emocji – daj mu coś, czego nie dostanie od swoich kumpli. Czujesz się szczęśliwa – pokaż mu to! Coś sprawia Ci problem i czujesz się nieswojo? Nie bój się tego okazywać. Mężczyźni mają to do siebie, że bardziej angażują się w relację, gdzie kobieta otwarcie pokazuje swoje podekscytowanie – daj mu ten prezent i okazuj co czujesz, zawsze!

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystajz naszych szkoleń z uwodzenia dla pań!

 
Perfect Dating

 

Spontaniczność

Chcesz go uwieść? Bądź spontaniczna. Czasami nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, jak bardzo mężczyznę może inspirować to do dalszego starania się o Twoje serce. W końcu na swej drodze spotkał kobietę, która nie jest nudna i przewidywalna – wierz mi, że poświęci dla Ciebie każdą swoją wolną chwilę, gdy nie będzie wiedział, czym go zaskoczysz na następnym spotkaniu. Zaczaruj go swoją magią i pozwól mu się rozmarzyć. Niech po skończonej randce już myśli czym go zaskoczysz na następnej.

Zawładnij jego sercem

 

 

Pozwól się zdobywać

Zastanawiałaś się kiedykolwiek nad tym, jak to się dzieje, że niektóre z Twoich koleżanek potrafią zaczarować mężczyznę już na pierwszym spotkaniu, a później jest cały czas tylko lepiej? Cały ich sekret polega na tym, że nigdy nie dają facetowi 100% pewności co do swoich uczuć i intencji. Gdy mężczyzna nie wie, jak bardzo kobiecie na nim zależy, będzie o niej myślał cały czas. Wystarczy chwila zawahania. Zawsze odpisywałaś od razu na jego SMSy? Odpisz mu na drugi dzień. Wymienialiście e-maile dzień w dzień? Zrób parę dni przerwy, powiedz, że jesteś zajęta. On NIE MOŻE mieć pewności, że Tobie na nim bardzo zależy. Gdy facet nie czuje, że zdobywa, tracisz na atrakcyjności. Musisz też uważać by nie przesadzić, bo jeśli zagrasz za ostro, możesz go spłoszyć. Im bardziej pewny siebie facet, tym bardziej musi się zastanawiać jakie masz intencje wobec niego.

Zawładnij jego sercem

Poczucie humoru

Ludzie z którymi często się śmiejemy wydają nam się bardziej atrakcyjni. Na początku wystarczy, że będziesz śmiała się z jego dowcipów, jednak wskazane jest, abyś od czasu do czasu sama powiedziała, zrobiła coś, co sprawi, że będzie się razem śmiać. Efekty zauważalne od razu!


Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystajz naszych szkoleń z uwodzenia dla pań!

 
Perfect Dating

 

Bądź sobą

Bądź zawsze szczera i otwarcie mów o tym, co Ci się nie podoba – to mężczyzna doceni w Tobie bardziej niż jakąkolwiek wyimaginowaną cechę. Stwarzanie pozorów, bycie sztucznym na dłuższą metę po prostu nie popłaca. Jeśli będziesz zbyt spięta, lub będzie Ci za bardzo zależało na zrobieniu na nim dużego wrażenia, stracisz w jego oczach. Twoje podejście do mężczyzn musi się zmienić – zamiast próbować udawać panią idealną, bądź sobą. Mężczyźni wbrew pozorom uwielbiają kobiety naturalne, spontaniczne, pewne swoich racji. Pozwól więc by zakochał się w Twoim prawdziwym „ja”.

Zawładnij jego sercem


Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystajz naszych szkoleń z uwodzenia dla pań!

 
Perfect Dating

 

Autor: Dawid Duda

Komentarze   

0 # Anna 2015-08-17 20:34
Jak uwieść mężczyznę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin