Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Rozegraj to sama!Droga Czytelniczko.. Z pewnością miałaś w swoim życiu sytuację, w której pomyślałaś „tak, zakochałam się od pierwszego wejrzenia” po czym jak gdyby nigdy nic przeszłaś obok wyśnionego mężczyzny całkiem obojętnie. Pocieszę Cię – ja też tak miałam! Ale zaryzykowałam i teraz cóż.. jestem szczęśliwa.

Rozegraj to sama!

Od najmłodszych lat zarówno w domu, szkole jak i każdej innej placówce edukacyjnej uczą nas, że kobieta musi się szanować. Musi być dla mężczyzny enigmą, zgrabnie zapakowanym i ciężkim do otworzenia prezentem. Wpaja się nam byśmy były wstrzemięźliwe i powściągliwe w relacjach damsko-męskich gdyż tylko wtedy wzbudzamy prawdziwe pożądanie. Mogłabym się pod tym wszystkim podpisać obiema rękami, ale wówczas mogłoby się okazać, że wciąż byłabym sama. Ponadto czy kobieta, która jako pierwsza okaże mężczyźnie zainteresowanie przestaje się szanować? Czy biorąc w swoje ręce kwestię „otwarcia” znajomości popełnia faux pas? Nie wydaje mi się.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating


Nasza cywilizacja wkroczyła na nowe tory – rozpoczęła etap równouprawnienia. Latami walczyłyśmy o autonomię w niemalże każdej dziedzinie naszego życia. Dlaczego więc nie możemy wprowadzić równouprawnienia w kwestii miłości? Czy zdajecie sobie sprawę z tego, ilu facetów każdego dnia głowi się nad tym jak do Was podejść ? Co wówczas powiedzieć? I wreszcie ilu z nich w ostateczności rezygnuje, najzwyczajniej w świecie bojąc się odrzucenia? Gwarantuję, że liczba ta przyprawiłaby Was o zawrót głowy. Nie każdy mężczyzna ma w sobie na tyle odwagi by podejść, porozmawiać, okazać zainteresowanie i wreszcie zaprosić Cię na randkę. Czasem należy po prostu „pociągnąć go za język”, a w niedalekiej przyszłości może się okazać, że jest świetnym i intrygującym mówcą.

 

Rozegraj to sama!

 

Powodów, dla których mężczyźni boją się podejść do kobiety jest masa. Krzysztof Król, założyciel największej w Polsce Szkoły Uwodzenia wyróżnia w autorskiej Księdze związków, podrywu i seksu dla mężczyzn cztery główne przesłanki, dla których tak się dzieje. Otóż pierwszą z nich jest wspomniany już strach przed porażką, odrzuceniem. Obok tego wymienia również wpajaną od najmłodszych lat zasadę „nie rozmawiaj z obcymi”, która automatycznie blokuje większość z nas przed zawarciem nowej znajomości, strach przed wyśmianiem oraz strach przed nieznajomością miejsca oraz otoczenia, w którym się znajduje.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating


Kobieta myśli emocjonalnie. Jest porywcza i częściej przychodzi jej podejmować mało logiczne decyzje. Mężczyzna zaś dokonuje analizy, chłodno kalkuluje, oblicza w sposób rozsądny rachunek prawdopodobieństwa pewnych zdarzeń. I to właśnie dlatego boi się podejść do nieznajomej kobiety. Wyobraź sobie, że idziesz ulicą i nagle dostrzegasz interesującego faceta. Mijacie się, a Wasz wzrok się spotyka. Wówczas przez te kilka sekund Ty myślisz „świetny chłopak, chciałabym żeby zabrał mnie na drugi koniec świata”. On natomiast, również przez te kilka sekund, zdąża wymyślić już tysiąc powodów, dla których podejście do Ciebie stanowi przeszkodę. Teraz, wiedząc już o tych mechanizmach odważ się na więcej niż tylko spojrzenie. Uśmiechnij się i rzuć spontaniczne „cześć”! Pomóż mu nawiązać pierwszy kontakt, a być może następnego dnia będziecie siedzieć razem na parkowej ławce śmiejąc się z tamtej sytuacji.

 

Rozegraj to sama!


Jeżeli Twój intuicyjnie wymarzony partner uczy się, studiuje, pracuje w tym samym miejscu co Ty sprawa jest ułatwiona. Zapewne wiesz jak się nazywa albo przynajmniej znasz osoby, które mogą Ci takie informacje podać. Możesz subtelnie, niby bezinteresownie przeprowadzić mały wywiad wśród ludzi, z którymi na co dzień przebywa. Zapytaj o jego zainteresowania, styl życia. Wtedy łatwiej będzie Ci stworzyć fundament tej znajomości. Możesz równie dobrze poszukać go na facebooku, czy innym portalu społecznościowym. To także może okazać się niezłym źródłem informacji. Jeżeli ma nietypowe pasje – jeździ na desce, jest DJ-em, pisze wiersze etc możesz zawsze rozpocząć znajomość od prośby o zaprezentowanie Ci swojej twórczości. Wtedy automatycznie podniesiesz jego ego. Poczuje się interesujący i zapewne z chęcią pokaże Ci swoje umiejętności. Nie ma faceta, który nie lubi się pochwalić. Zwłaszcza, gdy chodzi o jego własną twórczość. Możesz być stuprocentowo przekonana, że doceni Twoją osobę. Zaimponuje mu fakt, że starasz się zgłębiać wiedzę o nim.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect DatingJuż dziś możesz być bardzo szczęśliwa. Pomyśl tylko ile razy Twoja naturalna spontaniczność i emocjonalność uleciała wraz z przyspieszonym biciem serca i motylkami w brzuchu. Pomyśl tylko ile razy Twój pierwszy ruch mógł przyczynić się do rozegrania całej, emocjonującej partii. A teraz, po kilku głębokich wdechach i wydechach, przesuń się o jedno pole i poczekaj spokojnie na jego ruch – przecież musi go wykonać. Szach mat i rozkochałaś go w sobie!

Rozegraj to sama!

Autor: Marta Binkowska

Komentarze   

+3 # Kamil K 2012-05-11 07:52
Nasza cywilizacja wkroczyła na nowe tory – rozpoczęła etap równouprawnieni a. Latami walczyłyśmy o autonomię w niemalże każdej dziedzinie naszego życia.

Kobiety nie znają takiego słowa jak równouprawnieni e. albo one rzadą, albo ty.

Kiedyś rozmawiałem z dziewczyna kolegi. Jak kobieta siedzi w domu z dziećmi to partnerzy powinni dzielić się obowiązkami. Natomiast jak facet siedzi w domy to mężczyzn powinien się zająć domem.

Tak samo jak powiedział kiedyś mój kolega, a potwierdziła mi dziewczyna. Kobieta nie daje, a inwestuje!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin