Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Nie zepsuj tego!Udało Ci się zdobyć wymarzonego mężczyznę? Gratuluję, jednak musisz mieć się na baczności! Czasami łatwiej go stracić niż zyskać. Istnieje kilka typów zachowań, które mogą w mgnieniu oka zburzyć nawet najlepszy związek. Ich się wystrzegaj!

 

Nie zepsuj tego!

Oto 5 najczęstszych zachowań, które przyprawiają facetów o drgawki. Może być aniołem cierpliwości i wyrozumiałości, ale wobec takich zachowań nie pozostanie obojętny i może szybko skończyć to, nad czym tak długo razem pracowaliście.

Chorobliwa zazdrość

Zapewne zdarzyło Ci się kiedyś zakochać w mężczyźnie tak bardzo, że w każdej chwili, gdy nie było go przy Tobie,  bałaś się o to z kim jest i co się z nim dzieje, a co najgorsze, cały czas go sprawdzałaś. By być szczęśliwym z drugą osobą musimy bardziej skupić się na zaufaniu, niż na zazdrości. Mężczyzn to nie kręci! Postaw na wzajemne zaufanie, a słowo zazdrość wykreśl ze swojego słownika na zawsze. Będziesz w życiu szczęśliwsza, gwarantuję.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Nie zepsuj tego!

 

Kiedy on wie lepiej

Doskonale rozumiemy, że troszczycie się o nas, gdy prowadzimy samochód, ale za wszelką cenę unikajcie wtedy krytykowania nas. Podobnie jest z majsterkowaniem, naprawianiem różnych sprzętów i … z wielkością penisa. Są pewne męskie rzeczy, które po prostu nawet gdy Ci nie pasują lepiej przemilczeć. Bądź cały czas szczera, ale niektóre opinie zachowaj tylko dla siebie, szczególnie te, po których męskie ego może ucierpieć najbardziej. To mocno potrafi osłabić faceta, a chyba nie chcesz aby Twój Książe był słabeuszem?

Potrzebujesz więcej cennych rad dotyczących relacji z mężczyznami? Znajdziesz je na DVD Szkolenie dla Kobiet!

Nie porównuj

Jeśli chcesz, aby mężczyzna się do Ciebie zraził, zacznij go porównywać ze swoimi byłymi i opowiadaj o tym w czym byli lepsi. Aby być szczęśliwym w związku trzeba zapomnieć o przeszłości. To co było, jest nieistotne, liczy się teraźniejszość. Jeśli czasami masz okazje powspominać swojego ex – nie mów o tym przy Twoim obecnym mężczyźnie, lub przed kandydatem na niego. To go na pewno do Ciebie nie zachęci!

Nie zepsuj tego!

Kumple to skarb

Przyjaźń u mężczyzn to relacja zdecydowanie silniejsza niż przyjaźń u kobiet.  Dlatego też  jeden za drugiego jest gotów skoczyć w ogień. Gdy zaczniesz oczerniać swojego Księcia przed jego najlepszym przyjacielem, nie wróży to nic dobrego. Książe na pewno się dowie, a dobry kumpel poradzi, że nie ma co się z Tobą zadawać, skoro obgadujesz go za plecami, zamiast mówić mu coś wprost. Również gdyby nie pasowali Ci znajomi Twojego wybranka, nie staraj się ich rozdzielić. To nie wróży dobrze.

Nie zepsuj tego!

Za szybko do przodu

Znacie się chwilę, a Ty zaczynasz snuć plany o Waszej wspólnej przyszłości. Mówisz o tym, jakby było fajnie jakbyście wzięli ślub, zamieszkali razem, mieli gromadkę dzieci i to już. Gdy będziesz zbyt nachalna, facet nie dość,  że ucieknie, to jeszcze zmieni numer telefonu. Absolutnie nigdy nie dopuszczaj do takich sytuacji. Komplementowanie mężczyzny za wszystko co robi, za to jak cudownie oddycha, wierz mi na słowo; również nie przynosi wymiernych efektów. Sam fakt, że się z Tobą spotyka, że znalazł Cię w tłumie setek tysięcy innych kobiet jest wystarczający byś mogła stwierdzić, że jest Tobą zainteresowany.  Mówienie o miłości, o tym jak bardzo jesteś nim zafascynowana, jaki jest przystojny i jak dobrze, że Ci się trafił, to frazy, których użycie przed zaręczynami może spowodować komunikat: „abonent tymczasowo niedostępny”.

 

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Autor: Dawid Duda

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin