Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Nie rób tego!Kobieta jest z Wenus, mężczyzna z Marsa – wiadomo nie od dziś. Zasadniczo różnimy się pod wieloma względami nie tylko fizycznymi, ale i światopoglądowymi, behawioralnymi. Stąd też niejednokrotnie dochodzi do tzw. „wojny płci”.

Nie rób tego!

Mężczyzna rzadko kiedy chce się kłócić w nieskończoność, wypominać, podnosić głos. Kobieta natomiast przeważnie idzie w zaparte, drąży temat, nie daje za wygraną. Stąd też powstała pewna teza : nie kłóć się z kobietą, bo i tak nie wygrasz. Jednak każdy, nawet najbardziej cierpliwy mężczyzna ma swoją granicę cierpliwości dla wiecznych narzekań i pretensji swojej drugiej połówki. Droga Czytelniczko, z tego artykułu dowiesz się, które z Twoich zachowań z pewnością NIE spodobają się Twojemu partnerowi i które z nich mogą niestety doprowadzić do zakończenia związku!

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

OBWINIANIE PARTNERA

Nagminne obrażanie się, atakowanie i bezpodstawne oskarżanie NIGDY nie doprowadza do pozytywnego zakończenia konfliktu. Podstawą jakiejkolwiek relacji jest rozmowa – konstruktywna wymiana uwag, spostrzeżeń, dojście do wspólnego konsensusu. Kobieta, która wciąż się żali, narzeka, krzykiem wylewa swoje frustracje jest po prostu nieatrakcyjna. Jeżeli w każdym słowie, zachowaniu swojego partnera będziesz dopatrywać się negatywnego wydźwięku to niestety wykończysz się. To prawda.. Mężczyźni potrafią nieraz powiedzieć, zrobić coś głupiego – niejednokrotnie nieświadomie. Oni, w przeciwieństwie do nas kobiet, nie analizują tak wnikliwie wszystkiego co robią. Teraz, kiedy już o tym wiesz, spójrz na niego przychylniej. Nie wybuchaj gniewem, krzykiem. Nie pozwól by najbliższa Ci osoba czuła się przy Tobie skrępowana, kontrolowana i napastowana. Pozwól mu być sobą!

Nie rób tego!

MILCZENIE

Tą metodę „rozwiązywania konfliktu”, namawiania partnera do współdziałania stosuje wiele kobiet. Kiedy uznają, że ich facet w jakiś sposób je zranił, uraził, rozczarował mszczą się nie odzywając. Droga czytelniczko – milczenie, wydymanie warg, trzaskanie drzwiami może stanowić dobre rozwiązanie, ale na bardzo krótką metę. Po pewnym czasie nie tylko przyzwyczaisz partnera do takiego zachowania, ale również możesz sprawić, iż uzna on Cię za zagubioną, słabą psychicznie dziewczynkę. Dosłownie – dziewczynkę. Dojrzała kobieta nie postępuje w ten sposób! Nie oczekuj, że takie torturowanie faceta sprawi, iż padnie Ci do stóp. Z czasem znudzi mu się błaganie o łaskę i zamiast latać za Tobą pójdzie na piwo z kumplami albo do kina z koleżanką. Pomijam już fakt, że milczenie nie jest żadną komunikacją i nie ma na nie miejsca gdy chcemy dojść do porozumienia.

Nie rób tego!

UŻYWKI SPOSOBEM NA FRUSTRACJĘ

Nie ma leku na miłość, zranioną duszę. Gdy najbliższa nam osoba robi coś, co nie jest zgodne z naszymi poglądami i stanowiskiem to dogłębnie nas to dotyka. Wtedy też zdarza się, że uciekamy w używki celem „zapomnienia o tym, co złe”. Jesteśmy pełne złości, frustracji, rozgoryczenia i sięgamy po alkohol, narkotyki by zabić ból. Należy jednak pamiętać o konsekwencjach swoich czynów. Pomijając fakt, że możesz w bardzo krótkim czasie popaść w uzależnienie, tracisz również nad sobą kontrolę – zarówno psychicznie jak i fizycznie. Zdecydowanie łatwiej wpadają wtedy do głowy głupie, nieprzemyślane decyzje, które podjęte pod wpływem chwili mogą zmienić całe Twoje życie. Warto więc zawsze zastanowić się nad tym, czy warto się dla kogokolwiek niszczyć. Uświadom sobie, że ból kłótni, rozstania w końcu mija i żyjemy dalej. Kiedy w grę wchodzi alkohol, narkotyki to życie może się znacznie skrócić, a na pewno ograniczyć nasze dotychczasowe możliwości.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

POZAZWIĄZKOWA PRZYGODA

Ta forma radzenia sobie z kryzysem w związku jest bardzo często wykorzystywana tak przez mężczyzn jak i kobiety. Facet na ogół szuka sobie kochanki by zapomnieć, oderwać się od problemów, poczuć się na nowo docenionym i atrakcyjnym. Kobieta zaś zwykle szuka kochanka by poczuć szczęście, miłość, zainteresowanie, którego zaniechał jej własny  partner. Zwykle towarzyszy temu zaangażowanie emocjonalne. Niezależnie jednak od powodów, którymi kierują się obie płci, zdrada NIGDY nie jest dobrym rozwiązaniem dla najbardziej kulejącego związku. Zdecydowanie lepiej się rozstać! Związek, nasz partner, winien uosabiać spokój, stałość, lojalność, zaufanie. Jeżeli nie zachowujemy się zgodnie z tymi zasadami to niestety skazujemy się na porażkę.

Nie rób tego!


Aby dawać szczęście i być szczęśliwą Droga Czytelniczko, musisz zacząć zmianę w związku od siebie! Pomyśl tylko ile razy dla zasady kłóciliście się o nic. Ile razy czepiałaś się o detale, które w gruncie rzeczy nie mają dla Ciebie znaczenia. Czas z tym skończyć! Pamiętaj, że Twój mężczyzna jest w stanie znieść bardzo wiele, ale jeżeli przesadzisz, to z pewnością znajdzie się kobieta, która doceni go takim, jakim jest! Proponuję byś od dziś przemogła się ze swoją dumą. Powiedz mu kilka komplementów, bądź uśmiechnięta, szczera, życzliwa, przychylna – to Twoja miłość, nie wróg. Dobrze jest czasem wyłączyć myślenie i po prostu wspólnie się bawić!

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin