Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Jak go rozpalićStare arabskie przysłowie mówi, że kobieta zatrzymuje mężczyznę przy sobie charakterem, ale przyciąga go do siebie urodą. Jesteś samicą ,przedstawicielką gatunku ludzkiego  i funkcjonujesz w olbrzymiej grupie zwierząt, zwanej społeczeństwem. To społeczeństwo kieruje się określonymi zasadami ,regułami, wartościami.

Jak go rozpalić? Część 1 

 

 

Jak go rozpalić

 

 


Po części te zasady i reguły wynikają z zamierzchłych czasów, kiedy to nasi przodkowie walczyli na "maczugi", po części są efektem kultury w której żyjemy, akcji marketingowych, mass mediów, czyli programowania społecznego. Zdając sobie sprawę z reguł rządzących zachowaniem i znając "przełączniki " atrakcyjności, Ty jako przedstawicielka płci pięknej, będziesz mogła rozpalić każdego mężczyznę.


Reguły gry są dostępne dla każdej, ale tylko garstka kobiet stara się je zrozumieć i wykorzystać. Większość kobiet żyje w przekonaniu że chemia, iskry, magnetyczne przyciąganie, jest wypadkową i przypadkiem. Natomiast to nie jest prawda - w pewnym stopniu mamy olbrzymi wpływ na to jak jesteśmy postrzegani przez innych i mamy wpływ na to jakie emocje u nich wywołujemy.


1. Różne bodźce


Pierwszą ważną rzeczą na jaką musisz zwrócić uwagę droga kobieto, żono, nastolatko... jest to, że na Ciebie i mężczyznę działają zupełnie odmienne bodźce. Mężczyźni są wzrokowcami - atrakcyjny wygląd, sposób prezentowania twoich walorów, ubiór - działa jak magnez, jest przełącznikiem atrakcyjności, zapoczątkowuje magnetyczne przyciąganie.


Pokazanie swojego ciała przyciągnie spojrzenia mężczyzn w twoją stronę. Latem nosisz sukienki, krótkie spódniczki, przewiewne koszulki, zimą natomiast opięte dżinsy, bluzki z dekoltem, sweterki - jesteś jak nieodkryta tajemnica, która czeka na zgłębienie. Mężczyzna będzie wabiony przez twoje zadziorne ubranie. Szpilki są bardzo kobiece i pociągające dla mężczyzn, ponieważ Twoja sylwetka ulega zmianie, prostują się plecy, pupa jest wypięta, piersi są wypychane do przodu, nogi sprawiają wrażenie dłuższych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o randkowaniu, by zdobyć wymarzonego chłopaka? Skorzystaj z naszych szkoleń!
Perfect Dating

 


2. To jak chodzisz

 

Jak go rozpalić


Te wszystkie rzeczy wpływają na sposób w jaki jesteś postrzegana przez faceta. Ważną rzeczą o której zapomina wiele kobiet jest sposób chodzenia. Dużo kobiet chodzi niedbale - bagatelizują wprost znaczenie tego zachowania.


 Twój chód i sposób poruszania biodrami oraz talią ma być przepełniony zmysłowością, ma być upojny dla mężczyzny, kiedy poruszasz się przed nim ma odpływać. Halle Berry w filmie "Catwoman "(„Kobieta Kot”) robi to wzorowo, dlatego polecam Ci obejrzenie tego filmu. Modeluj tego typu styl poruszania się najlepiej przed lustrem w domowym zaciszu, żeby potem móc rozpalać zmysły swojego mężczyzny za każdym razem kiedy będziesz koło niego przechodzić.


3. Gesty

 

Jak go rozpalić


Drugą ważną rzeczą są gesty – to jak się zachowujesz przy swoim facecie. Czasami świadomie, a czasami nie. Wzrok odgrywa tutaj zasadniczą rolę - patrzenie sobie prosto w oczy wywołuje napięcie, pojawiają się emocje. Droga kobieto patrz mężczyznom prosto w oczy, wzrok ma być zmysłowy.


Spójrz na niego spod przymkniętych powiek. Kiedy wasze spojrzenia się spotkają, on poczuje stosowne emocje, które napędzą jego ciało i dodadzą odwagi. Jeśli on spuszcza wzrok albo ucieka z oczami w prawo lub w lewo, to znaczy że jednak nie jest dla Ciebie.


Włosy są Twoim kolejnym ekwipunkiem, w który obdarzyła Cię natura. Przeczesując je palcami dajesz znać, że czujesz się nieco samotna i chcesz nawiązać bliższy kontakt. Zbieraj włosy obiema rękami w rodzaj węzła - to da do zrozumienia potencjalnemu kandydatowi, że jest tą osobą, która może spełnić Twoje marzenia.


 Istotną rolę odgrywa sposób siedzenia. Usiądź tak, by twoja pozycja kojarzyła mu się z erotycznym napięciem ciała podczas aktu miłosnego - załóż nogę na nogę, ze stopą oplatającą łydkę. Odsłaniaj swoje nadgarstki, one uważane są za erogenną strefę ciała. Baw się palcami, przesuwaj je po jakimś cylindrycznym kształcie, kieliszku, szklance, takie zachowanie wywołuje wrzenie u mężczyzn.


Postaraj się, aby twoje kolana były skierowane w jego stronę – to jasny znak, że jesteś nim zainteresowana. Usta i paznokcie maluj czerwoną szminką, od czasu do czasu nawilżaj usta językiem - będą dzięki temu lśniły i przyciągały wzrok mężczyzny. Zagryzaj wargę ,to jest znak dla mężczyzny o Twojej gotowości seksualnej.  

Chcesz dowiedzieć się więcej o randkowaniu, by zdobyć wymarzonego chłopaka? Skorzystaj z naszych szkoleń!
Perfect Dating

 

Dalszy ciąg już wkrótce…

Autor: Mateusz Marcinkowski
 

Komentarze   

+2 # Paulina 2012-08-10 16:58
Cały powyższy zestaw może też świadczyć o zwykłej nerwowości jak w moim przypadku.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin