Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak go rozpalićW poprzednim artykule opisywałem sposoby na „rozpalenie„ mężczyzny, jego wewnętrznej namiętności i pożądania do ciebie. Tutaj jest obiecana kontynuacja

Jak go rozpalić? Część 2

Jak go rozpalić

 

4. Rozmowa


Świadomość rozmowy i dotyku. Kiedy znajdziecie się sam na sam i on zacznie rozmowę, siądź obok niego, nigdy naprzeciwko, ponieważ Ty z nim nie walczysz, ale współpracujesz i dążysz do porozumienia. Pochyl się do przodu i słuchaj aktywnie, koncentrując się na swoim rozmówcy.


Podczas rozmowy nie narzekaj, nie krytykuj, nie użalaj się, skupiaj się na samych pozytywnych aspektach życia, miłych chwilach. W momencie rozmowy on kojarzy Ciebie z odpowiednimi uczuciami i emocjami, więc świadomie omijaj na początkowym etapie znajomości wszystko co negatywne, bo to tylko oddala was od siebie.   

        
Niech on przejmie inicjatywę podczas rozmowy. Słuchaj aktywnie, daj się prowadzić jak w tańcu partnerowi, pozostań nieco tajemnicza i intrygująca. Czasami daj mu komplement odnośnie jego ubioru, charakteru. powiedz coś co poprawi mu humor. Od czasu do czasu możesz zastosować jakąś śmieszną arogancką docinkę i sprawdzić jego reakcje. Mężczyzna wtedy może zacząć z tobą flirtować w ten sam sposób i odbić piłeczkę.


 Zapach to twoja tajna broń wpływa na to jak jesteś postrzegana przez otoczenie, szczególnie przez drugą płeć. Rozpyl perfumy w domu, muśnij zgięcia stawów łokciowych i kolanowych, uszy, dekolt. Twój zapach ma być odzwierciedleniem Twojego charakteru i ma być indywidualnie dopasowany do Ciebie.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 


       5. Nastrój

Jak go rozpalić


Twój dom, nastrój tam panujący, cała otoczka miejsca w którym jesteście we dwoje, w którym wasze dusze połączą sie w tańcu miłości. Dom ma być czysty. Jeżeli to jest u Ciebie, mężczyzna będzie postrzegał Twoją osobę przez pryzmat tego w jakim miejscu mieszkasz i jaki tam panuje porządek.


Zadbaj o nastrojową muzykę - dowiedz się wcześniej czego lubi słuchać Twój mężczyzna i zrób mu niespodziankę - będzie miło zaskoczony. Zaproś faceta do wspólnego przyrządzenia jedzenia, od czasu do czasu zrób jakieś małe głupstwo, szturchnij go, posmaruj mąką, schyl się całkiem przypadkowo wypinając pupę w jego stronę… ogranicza Cię wyobraźnia


 Zrób mu masaż i każ się odwdzięczyć. Przygotuj olejki eteryczne - masaż całego ciała energetyzuje i pobudza, przywraca jasność umysłu oraz stymuluje zakończenia nerwowe. Staniecie się bardziej wrażliwi na bodźce seksualne. Romantyczna kąpiel we dwoje sprzyja emocjonalnym uniesieniom. Każdy dotyk połączy was szybciej niż godzinny gadania.


 Urozmaiceniem może być dodanie jakiegoś pachnącego aromatu i szeptanie czułych słówek do ucha partnera. Kiedy wyjdziecie z wody, niech on wytrze Twoje ciało, a Ty jego ciało .W sypialni zadbaj o lustro. Podczas miłosnych uniesień możecie się przeglądać - to wzmaga napięcie (dodatkowo miły zapach unoszących się perfum w sypialni będzie niezastąpiony).


 Seksowny stanik i majtki będą potężną bronią działającą na jego wyobraźnię. Próbuj różnych stylów i wzorów, nie ograniczaj się. W samym łóżku pieść delikatnie jego ciało, po czym kończ w najprzyjemniejszym momencie dotyk - to go nakręci jeszcze bardziej.


 Delikatnie pieść jego kark oraz brzuch. Jeżeli potrafisz tańczyć, a chcesz urozmaicenia, to wykonaj taki taniec dla niego dotykając go i muskając co jakiś czas, ściągaj z niego ubranie podczas tańca. Zabawcie się w "Panią doktor i jej pacjenta " - każ swojemu facetowi rozebrać się do naga i przebadaj go najdokładniej jak potrafisz…


     6. Niedostępność


Ważną rzeczą  jest  niedostępność. Facetowi ciężko jest znieść odpowiedzialność za kogoś, za to, że jest sensem czyjegoś życia i jego jedynym celem, że jest kobiecie niezbędny do oddychania. Kiedy pokazujesz, że możesz oddychać sama - nagle stajesz się znacznie bardziej atrakcyjnym obiektem.


Tak samo facet chce się z tobą umówić gdy mu uświadomisz, że jesteś zajęta i wszystkie terminy masz już zaplanowane. Natomiast gdy podasz mu jakiś dzień, w którym mogłabyś się z nim spotkać jest duża szansa, że to zrobi. Rzecz niedostępna wydaje się nam bardziej atrakcyjna. Nie musisz być na każde jego skinienie palcem. Czasem podrocz się z nim. Jeśli komuś się wydaje, że ilość produktów, które pragnie posiadać, lub dostęp do nich jest ograniczony, ceni je wyżej niż wtedy, gdy jest ich pod dostatkiem.

Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating

 


      7. Prehistoria   

Jak go rozpalićP


Facet to zdobywca. Ma myśleć, że to on Ciebie uwiódł, a nie na odwrót. Nie psuj mu zabawy. Jeśli mają wszystko podane na tacy, to po jakimś czasie twierdzą, że już się nie muszą starać, bo i tak wszystko dostaną…

Autor: Mateusz Marcinkowski

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin