Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak zdobyć mężczyznęDlaczego często na początku znajomości, na pierwszej randce, przy pierwszym spotkaniu tak bardzo się denerwujesz? Pocą ci się ręce, nerwowo bawisz się przedmiotami, niekiedy gadasz głupoty, których potem żałujesz. Serce bije ci szybciej, oddech przyspiesza, organizm pracuje na wyższych obrotach… Dlaczego?  Zapraszamy do lektury!
 

Jak zdobyć mężczyznę?

 

Jak zdobyć mężczyznę?

 
Odbierasz te reakcje jako strach. Zaczynasz z nim walczyć, a im bardziej się na nim skupiasz, tym większą staje się przeszkodą w normalnym, spokojnym zachowaniu. Cały trik polega na tym, że to, co odczuwasz, to nie strach, lecz podekscytowanie. 
 
Organizm człowieka w obu tych sytuacjach wysyła podobne sygnały. Dlatego też większość ludzi próbuje walczyć ze strachem (który strachem nie jest), a w efekcie potęguje to uczucie. Gdy jesteś podekscytowana, musisz działać na zwiększonych obrotach, jednak czasem nie potrafisz odróżnić tego uczucia od lęku.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

1.To nie strach

 
Zacznij traktować emocje związane z poznaniem obcego faceta nie jako strach, tremę, tylko jako adrenalinę, podniecenie dodające ci energii. Poczuj się ekscytację — być może właśnie poznajesz wspaniałego mężczyznę. Niewykluczone, że ten facet za dziesięć lat będzie twoim mężem. Może to jego widziałaś w marzeniach? Jeśli połączysz te wszystkie emocje, twoje zachowanie będzie tak pełne energii, zafascynowania i spójności, że prawie każdy facet będzie chciał cię poznać. 
 
Wykorzystaj te wspaniałe emocje, które dała ci natura, aby chronić swoje życie. Naucz się traktować te uczucia jako coś normalnego. Pamiętaj — każda próba okiełznania nerwów spowoduje spotęgowanie strachu. Pogodzenie się z tym uczuciem sprawi, że natychmiast poczujesz się zrelaksowana. Potraktuj swoje emocje jako coś, co jest dla ciebie stworzone. 
 
Jeśli boisz się podejść, to znaczy, że lęk ma cię umocnić, dodać ci adrenaliny, siły, abyś lepiej sobie poradziła. Ciesz się nim, a sam zniknie.
 

2.Jak sprawić żeby to on zaczął?

 

Jak zdobyć mężczyznę?

 

 
Jak zatem zwabić do siebie potencjalną zdobycz? Tak, tak — skoro wiesz, że większość facetów boi się do ciebie podejść, to czasem trzeba ich ośmielić. Co możesz zrobić?
 
Po pierwsze — zastosuj to, co jest twoją największą bronią — uśmiech. Na ulicach widuje się tak mało zadowolonych z życia ludzi. A przecież uśmiech to najpiękniejszy wyraz twarzy, sprawiający, że każdy wokoło czuje się lepiej.
 
 Wykorzystaj to zatem. Po prostu uśmiechnij się do faceta. Nie wierzysz, że to działa? W takim razie wybierz się na zatłoczoną ulicę lub do galerii handlowej i spróbuj uśmiechać się do każdej mijanej osoby. Zobaczysz, jak szokujące będą reakcje. Większość ludzi uśmiechnie się do ciebie.
 
Po drugie — zastosuj kontakt wzrokowy. Dodaj do uśmiechu głębokie spojrzenie w oczy. Gwarantuję, że żaden mężczyzna nie minie cię obojętnie.
 
Po trzecie — głupie pytania. Kiedy już uśmiechniesz się do faceta, patrząc mu głęboko w oczy, zapytaj o cokolwiek:
 
•Cześć, szukam najbliższej poczty. Mógłbyś mi pomóc?
•Cześć, gdzie znajdę najbliższą aptekę?
•Cześć, właśnie przyjechałam do tego miasta i szukam jakiegoś fajnego miejsca, gdzie można wieczorem wyskoczyć na drinka. Możesz coś polecić?
•Cześć, zgubiłam się. Gdzie znajdę najbliższy postój taksówek?
•Cześć, pomógłbyś mi? Nigdzie nie mogę znaleźć włoskich win (w supermarkecie).
•Tu zawsze jest taka kolejka?
•Jadłeś kiedyś te chrupki (w sklepie)?
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

3.On chce być rycerzem

 

Jak zdobyć mężczyznę?

 
Tacy już jesteśmy, że lubimy być do czegoś przydatni. To dla nas okazja do wykazania się wiedzą — nawet jeśli jest to tylko znajomość położenia najbliższej poczty. Weź życie w swoje ręce i sama zacznij rozmowę. Neutralny temat sprawi, że facet będzie miał okazję kontynuować dialog.
 
Możesz też zawsze użyć pewnych wabików – wyjść z psem na spacer i przypadkowo owinąć smycz wokół nogi przechodzącego przystojniaka. Albo wziąć aparat fotograficzny i pstryknąć facetowi zdjęcie — z pewnością będzie to wstęp do ciekawej rozmowy.
 
Zadbaj o swój wygląd — głęboki dekolt, szpilki i seksowne ubranie jeszcze żadnego z nas nie pozostawiły obojętnym. Faceci są wzrokowcami — musisz więc mieć na nich wabik.
 
Po czwarte — dotyk. Gdy zadasz jakieś pytanie, po prostu delikatnie dotknij ramienia faceta. Jesteśmy jak chłopcy, którzy potrzebują czułości. Kiedy kobieta choćby muśnie dłonią ramię mężczyzny, powstaje zalążek przyjemnego uczucia, który sprawia, że facet zaczyna się czerwienić.
 
Niech coś ci upadnie – tak, tak. Sama możesz upuścić jakiś przedmiot, aby facet miał okazję ci go podać…
 
(Artykuł ten został napisany w oparciu o fragmenty książki „Księga związków, podrywu i seksu dla Kobiet)
 

Komentarze   

0 # Agnieszka 2013-04-23 02:26
Witam !! jaki ma wpływ związek bezzobowiązań czy wogule coś takiego istnieje bo raczej to nie ma opcji żeby któraś ze stron nie poczuła czegoś tym bardziej jak obojgu jest dobrze zarówno jak w erekcjiach tak i w orgazmach nie ma blokad ! bardziej szukałam na tej stronie jak się w takim związku zachowac być bez uczuć nie nachalna czego mogła bym się po nim spodziewać gdyż sa pierwsze oznaki zazdrość
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin