Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Co nas różni?Mężczyźni i kobiety różnią się pod względami i to nie ulega dyskusji. Najbardziej widoczne są różnice wizualne, ale to nie one są najważniejsze. Jak wygląda nasze podejście do świata, co nas różni? Co jest dla nas najważniejsze? Zapraszamy do lektury!
 

Sztuka uwodzenia - Różnice pomiędzy kobietami i mężczyznami. 

 

 

Co nas rozni

 

Ruben Gur z University of Pennsylvania przeprowadził badania aktywności mózgów pań i panów. Okazało się, że kiedy mężczyzna odpoczywa, przynajmniej 70% jego aktywności elektrycznej jest wyłączone. Następnie przebadano kobiecy mózg. 
 
Okazało się, że w czasie odpoczynku tylko 10% aktywności elektrycznej jest wyłączone. A zatem panie praktycznie nieustannie otrzymują i analizują informacje otrzymywane ze świata zewnętrznego.
 
Kobieta zna przyjaciół swojego dziecka, jego nadzieje, lęki, sny, miłości i wie, jakie ma ono problemy. Mężczyzna zazwyczaj może być pewien tylko liczby domowników.
 

1.Emocje

 
Emocje u panów powstają w prawej półkuli mózgu, co znaczy, że niekiedy funkcjonują niezależnie od innych czynności. Podczas kłótni facet może operować logicznymi argumentami (lewa półkula), a potem przeskoczyć do swoich umiejętności przestrzennych (przód prawej półkuli) bez angażowania uczuć. 
 
To tak jakby emocje stanowiły tylko mały wycinek męskiej psychiki i nie były przez panów uznawane za istotne, dlatego funkcjonowały niezależnie od innych czynności i procesów myślowych. Czy mając to wiedzę Twoja sztuka uwodzenia osiągnie wyższy poziom?
 
Dla pań uczucia mają o wiele większe znaczenie, ponieważ procesy związane z nimi zachodzą w obu półkulach ich mózgów. Kobieta może być przepełniona emocjami w czasie rozmowy, podczas gdy mężczyzna, z którym się komunikuje, opiera się wyłącznie na logice. Dzięki temu uważa, że cały czas panuje nad przebiegiem dyskusji. 
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

2.Przetwarzanie informacji

 

Co nas rozni
 
Mózg faceta jest pod względem konstrukcji bardzo rozczłonkowany, dzięki czemu potrafi rozdzielać i zbierać informacje. Po ciężkim i pełnym wyzwań dniu męski umysł może w bardzo szybki sposób pozbyć się wszystkich niechcianych informacji. Żeński mózg nie funkcjonuje w ten sposób — problemy cały czas krążą w głowie.
 
Dla pań jedynym sposobem pozbycia się kłopotów jest opowiedzenie o nich innym. Tak więc jeśli kobieta robi się gadatliwa pod koniec dnia, chce „oczyścić się z problemów”, a nie otrzymać rozwiązanie. Mężczyźni bardzo się boją, że kiedy już partnerka zacznie płakać, bardzo długo nie będzie mogła przestać.
 
Odcięcie się od świata zewnętrznego przez faceta jest przerażające dla kobiety, ponieważ ona zachowuje się tak jedynie wtedy, gdy została skrzywdzona, okłamana albo napadnięta. Zakłada więc, że musiało się stać coś strasznego, skoro partner przejawia takie reakcje. Uznaje, że musiała go skrzywdzić i on już jej nie kocha. 
 
Stara się zachęcić go do rozmowy, ale on odrzuca to zaproszenie, przekonany, że partnerka nie wierzy, iż sam jest w stanie rozwiązywać swoje problemy.
 

3.Problemy a sztuka uwodzenia

 
Kiedy kobieta została skrzywdzona i zamyka się w sobie, mężczyzna myśli, że ona po prostu potrzebuje przestrzeni. Wychodzi więc na piwo z kolegami albo zamyka się w garażu i zaczyna majstrować przy swoim samochodzie.
 
Zestresowani mężczyźni piją alkohol albo najeżdżają inne kraje. Zestresowane kobiety jedzą czekoladę i najeżdżają centra handlowe. Pod wpływem presji panie gadają o czymkolwiek, a panowie działają, nie myśląc o tym, co robią. Właśnie dlatego ponad 90% więźniów to mężczyźni, a ponad 90% osób korzystających z usług terapeutów — kobiety.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

4.Zakupy i ubiór

Co nas rozni
 
Facet staje się poirytowany, kiedy musi czekać przed przymierzalnią w sklepie, podczas gdy partnerka przymierza kolejne kreacje, domaga się jego opinii na temat każdej z nich, a na koniec żadnej nie kupuje. 
 
Kobiety uwielbiają przebierać się w setki ubrań - to element ich sztuki uwodzenia, ponieważ szerokie spektrum emocji i uczuć towarzyszących każdemu strojowi sprawia im prawdziwą przyjemność. Zresztą panie uwielbiają podkreślać swój nastrój poprzez komponowanie odpowiedniego zestawu ubrań.
 
Strój mężczyzny odzwierciedla jego logiczne podejście do życia — jest przewidywalny, konserwatywny i prosty. Dlatego bardzo łatwo rozpoznać faceta, któremu w kwestii kupowania ubrań doradza kobieta. Mężczyzna, który dobrze się ubiera, zazwyczaj ma partnerkę, która mu w tym pomaga, albo jest gejem.
 
(Artykuł napisany w oparciu o fragmenty książki „Księga związków, podrywu i seksu dla Kobiet”)
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin