Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Psychika mężczyznyCzy zastanawiałaś się kiedyś jak wygląda psychika mężczyzny? Czy różni się bardzo od kobiecej? Co z tego wynika? Dlaczego bardzo często kobiety nie są w stanie zrozumieć zachowania mężczyzn, a mężczyźni zachowania kobiet? Zapraszamy do lektury!

 

Jak wygląda psychika mężczyzny?

 

Psychika mężczyzny

 
Mężczyźni od zawsze definiowali się poprzez własną pracę i osiągnięcia, podczas gdy kobiety opierały swoją samoocenę na podstawie jakości relacji z innymi ludźmi. Facet jest zdobywcą pożywienia i maszyną do rozwiązywania problemów, ponieważ dzięki temu mógł przetrwać.
 
Dlaczego w łazience mężczyzny podłoga dookoła muszli zawsze się klei? Jak wiesz, załatwiamy na stojąco. Czasem jednak nasz sprzęt (zwłaszcza po udanym seksie) odmawia posłuszeństwa i dziwnym trafem zaczynamy sikać na ścianę, podłogę lub sufit. Musisz wiedzieć, że nie jesteśmy dumni z tego faktu i często jest on dla nas równie irytujący, jak dla kobiet.
 
Dlaczego mamy brudną pościel? Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni mają gorszy węch niż panie, a nasza skóra nie jest tak wrażliwa jak wasza. Z tego powodu nie zawsze dostrzegamy, że w łóżku zaczyna się już rozwijać nowe społeczeństwo eksperymentalnych gatunków…
 

1.Jesteśmy słabsi?

 
Psychika faceta jest dużo słabsza niż kobiety — popełniamy pięć razy więcej samobójstw, 90% więźniów to mężczyźni, 90% pozwów o rozwód składają panie, częściej popadamy w nałogi… Tak naprawdę pod powłoką testosteronu zawsze kryje się chłopiec, który potrzebuje cię, by móc funkcjonować.
 
Ponieważ jesteśmy popularnie zwani „wzrokowcami”, działają na nas obrazy. Te, które widzieliśmy lub które sobie wyobrażamy — to one pozostają w pamięci i decydują o tym, czy chcemy być z daną kobietą, czy nie. Dotyczy to obrazów dotyczących zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Dla nas liczy się nie to, jaka rzeczywistość jest naprawdę, lecz jak ją postrzegamy przez pryzmat naszych wyobrażeń.
 
Dąsamy się krótko. Nasza psychika nie wytrzymuje długiego obrażania się, dlatego dość szybko pragniemy zgody. Również dużo szybciej zapominamy o przykrych chwilach — umysł faceta po prostu nie radzi sobie z dłuższym przeżywaniem negatywnych emocji.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 
 

2.Chcemy być potrzebni!

 

Psychika mężczyzny

 

Chcemy być potrzebni kobietom. Dlatego lubimy doradzać, pomagać, rozwiązywać problemy. Jeśli panie nas potrzebują, czujemy się szczęśliwsi. Im bardziej stajecie się niezależne, samodzielne, tym bardziej pozbawiacie nas poczucia męskości. Warto prosić faceta o przysługę (nie żądać jej) oraz okazywać mu wdzięczność, gdy zrobi coś dla kobiety. Gdy mówisz mężczyźnie: „Ty zawsze mi pomagasz, znasz się na tylu rzeczach, jesteś wspaniały”, podbudowujesz jego ego, a dzięki temu sprawiasz, że lepiej czuje się w twoim towarzystwie.
 
Mamy silną potrzebę akceptacji. Jeśli będziesz wciąż krytykować faceta, miłość może zejść na dalszy plan, a on przestanie odczuwać potrzebę przebywania z tobą. Istotna jest także akceptacja mężczyzny przez twoją rodzinę, znajomych, przyjaciółki. Pamiętam, gdy pod koniec jednego z moich związków dziewczyna powiedziała, że jej rodzice mnie nie lubią. Pewnie o tym nie wiedziała, ale wówczas przestałem poważnie myśleć nad tamtą relacją. Wiedziałem przecież, że rodzina tej kobiety mnie nie akceptuje. Poczułem się odrzucony i automatycznie zacząłem negatywnie postrzegać tę znajomość. Niestety, tak już mamy. Jeśli zatem twoi rodzice nie lubią faceta, z którym się spotykasz, nie musisz mu o tym mówić. Szczerość — owszem, ale pewne sprawy lepiej przemilczeć. Przecież ty też nie chcesz, żeby facet codziennie powtarzał ci, że masz cellulit, a na twoim nosie pojawił się kolejny pryszcz.
 
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

3.Płacz nas przeraża

 

Psychika mężczyzny
 
 
Mężczyzna jest szalenie wyczulony na kobiecy płacz. Taki widok budzi w nim instynkt opiekuńczy. Gdy facet ujrzy płaczącą kobietę, od razu wypadają mu wszystkie asy z rąk, przynajmniej dopóki jest on głową rodziny. Jeśli zaczniesz przejmować męską rolę w związku, nie licz na to, że twoje łzy będą wywoływać jakiś efekt. Pamiętaj jednak, żeby nie łączyć płaczu bezpośrednio z kłótnią. Mogłoby to spowodować, że mężczyzna zacząłby kojarzyć łzy z odrzuceniem. To z kolei wywoła agresję. Ostatecznie facet, zamiast okazać ci czułość, gdy płaczesz, zacznie się irytować.
 
Nie pamiętamy dat — rocznic, urodzin, imienin itp. Po prostu tak mamy. Wielu mężczyzn ma też problem z zapamiętywaniem imion. Dla nas te rzeczy nie niosą po prostu żadnej wartości praktycznej, więc umysł często ma problem z notowaniem takich detali. Zrozum to zatem i zamiast się oburzać, podaruj swojemu facetowi fajny kalendarz. Niech wpisze do niego wszystkie ważne daty, o jakich powinien pamiętać. Może to też być po prostu karteczka, którą będzie mógł wsadzić do portfela. Facet doceni fakt, że go rozumiesz. Będzie też pamiętał o wszystkich ważnych dla was terminach.
 
(Artykuł napisany w oparciu o fragmenty książki „Księga związków, podrywu i seksu dla Kobiet”)
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin