Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Co nie jest atrakcyjne dla mężczyzn?Lubisz czuć się atrakcyjna i lubisz wiedzieć, że podobasz się mężczyznom – to nic dziwnego, ale czy zastanawiałaś się kiedyś jakie rzeczy są naprawdę nieatrakcyjne dla mężczyzn? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury!
 
Jak poderwać chłopaka - co nie jest atrakcyjne dla mężczyzn?
 
 
Co nie jest atrakcyjne dla mężczyzn
 
Oczywistym jest, że mężczyźni są wzrokowcami i to najpierw Twój wygląd przyciąga ich uwagę, a dopiero później zaczynają zwracać uwagę na Twoją osobowość i to co sobą reprezentujesz. Jeśli więc zastanawiasz się jak poderwać chłopaka, to pamiętaj o tym.
 
Nie będziemy w tym artykule skupiać się na aspektach wizualnych Twojej osoby, ale postaramy Ci przybliżyć kobiece zachowania, które zdecydowanie nie są atrakcyjne dla większości mężczyzn.
 

1. To, że jesteś męska

 

Co nie jest atrakcyjne dla mężczyzn
 
Przejawiasz agresję lub wręcz przeciwnie – ignorujesz faceta, nie odzywasz się (co również jest przejawem agresji), chcesz o wszystkim decydować i okazujesz wszystkie inne rzeczy powiązane z testosteronem. Gdy zaczynasz zachowywać się jak mężczyzna i traktować swojego partnera z góry, nie zdziw się, jeśli cię zostawi.
 
Członkowie stada nigdy nie atakują przywódcy. Cieszy się on autorytetem i ma możliwość podejmowania decyzji dotyczących grupy — w tym przypadku waszej rodziny lub związku. Z rolą mężczyzny jako przywódcy stada (a w tym wypadku małego stadka rodzinnego) wiąże się nie tylko możliwość dokonywania wyboru, ale i odpowiedzialność. Zadaniem faceta jest opiekowanie się tobą. Powinien zawsze stanąć po twojej stronie, gdy dzieje ci się krzywda.
 
Kobieta, która podkopuje pozycję faceta, przeważnie chce, by „jej było na wierzchu”. Czasem nieświadomie niszczy autorytet mężczyzny, jednak nie zamierza przejąć odpowiedzialności. Liczy na to, że gdy ktoś napadnie ją w ciemnej uliczce, facet dalej będzie jej bronił całym swoim ciałem. Problem polega na tym, że gdy ktoś próbuje podważyć pozycję mężczyzny w stadzie, ten na początku będzie walczył, zareaguje agresywnie, ale potem po prostu opuści stado — zostawi kobietę i poszuka sobie innej.
 
Nigdzie nie ma miejsca dla dwóch przywódców — nie istnieją związki idealnie partnerskie, w których kobieta i mężczyzna mają po 50% decyzyjności. Pozycja jednego z nich jest zawsze silniejsza. W konfliktach ktoś ustępuje. Jeśli już chcesz być przewodniczką stada, licz się z tym, że będziesz musiała do końca życia opiekować się mężczyzną… A niańczenie fajtłapowatego faceta chyba nie jest Twoim marzeniem, prawda?
 
Znam sporo kobiet, które mają bardzo silną osobowość. W rozmowach przeważnie chwalą się, jak potrafią sobie podporządkować mężczyznę. Odkąd jednak je znam, są samotne. Nie mogą znaleźć sobie partnera, bo z jednej strony oczekują od facetów, że będą otaczali je opieką i traktowali jak księżniczki, a z drugiej chcą dominować w związku… Żaden zdrowy mężczyzna nie będzie chciał tkwić w takiej relacji.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

2. Tworzenie negatywnych skojarzeń z twoją osobą

 

Co nie jest atrakcyjne dla mężczyzn

 

Kobiety, oczekując pocieszenia, często zaczynają mówić o swoich wadach, kompleksach itp. Niestety, chwilowa przyjemność prowadzi do trwałej przykrości. Jeśli powtarzasz, że jesteś za gruba, bo oczekujesz, że facet zaprzeczy, podświadomie pakujesz do niego obraz pulchnej kobiety. 
 
W końcu sam zaczyna postrzegać cię jako nieatrakcyjną kobietę i zaczyna oglądać się za innymi — a tego chyba nie chcesz, prawda? Podobnie jest z wypowiadaniem zdań: „Ty już mnie nie kochasz”, „Nie podobam ci się” itp. Pamiętaj, że podświadomość cały czas rejestruje takie sygnały i zapisuje w głowie. Jeśli wystarczającą liczbę razy zakodujesz je w umyśle faceta, uzna je za rzeczywistość, a wtedy wiesz, co się stanie… Nastąpi koniec związku.
 

3. Krytykowanie

 

Co nie jest atrakcyjne dla mężczyzn
 
 
Wracamy do męskiego ego. Krytyka potrafi skutecznie osłabić uczucia mężczyzny względem ciebie i zniszczyć jego pewność siebie. Wyśmiewanie faceta czy wskazywanie jego wad w obecności innych osób jest jeszcze gorsze. Zamiast narzekać: „Znów zrobiłeś to i tamto źle”, powiedz: „Wiesz, byłoby mi bardzo miło, gdybyś częściej robił…”. Staraj się zawsze mówić o tym, czego chcesz, a nie o tym, co ci się nie podoba. Jak poderwać chłopaka? Zdecydowanie go nie krytykować.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 
Artykuł napisany w oparciu o fragmenty „Księgi związków, podrywu i seksu dla kobiet”.
 

Komentarze   

+1 # Anonim 2013-01-24 13:14
Jestem facetem i się nie zgadzam z punktem 2. Moja dziewczyna tak robi, mówi o swoim wyglądzie, źle widzi siebie, ale mnie to nie zniechęca do niej, może nawet przybliża. Wolę to, niż żeby ukrywała swoje myśli.

A co do dominowania nad facetem - ja akurat nie, ale niektórzy to chyba lubią, gdy kobieta nimi rządzi :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin