Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Psychologia mężczyzn

Stare przysłowie głosi, że mężczyźni pochodzą z Marsa, a kobiety z Wenus. Ma to nam uświadomić jak bardzo jesteśmy różni od siebie i to nie tylko w kwestiach najbardziej widocznych czyli tych opartych o naszą fizyczność. Czy to prawda? Jak wygląda psychologia mężczyzn?
 

Jak zdobyć faceta - Psychologia mężczyzn

 

Psychologia mężczyzn 

 
To prawda – nasza psychika znacząco się różni. Wynika to przede wszystkim z faktu, że tak naprawdę nasze role społeczne dziesięć tysięcy były bardzo odmienne – mężczyzna miał polować, zdobywać pożywienia dla rodziny i generalnie dbać o jej przetrwanie, podczas gdy rolą kobiety było tak naprawdę opiekowanie się ogniskiem domowym i pilnowanie jego „rozwoju emocjonalnego”.
 
Stąd bardzo wiele rozbieżności w naszym podejściu do otaczającej nas rzeczywistości, a nawet sposobu w jaki tak naprawdę ją odbieramy. Nie wymienię w poniższym artykule wszystkich, bo brakłoby mi na to miejsca, ale skupię się na tych kilku najciekawszych. Jeśli masz ochotę na więcej, to z pewnością nie będziesz miała najmniejszych problemów aby znaleźć interesujące Cię informacje.
 

1.Ty mi jakoś inaczej pachniesz

 

 

Psychologia mężczyzn

 

 

Dlaczego dookoła muszli w mieszkaniu mężczyzny zawsze podłoga się klei? Jak wiesz, sikamy na stojąco. Czasem jednak nasz sprzęt (zwłaszcza po udanym seksie) odmawia posłuszeństwa i dziwnym trafem zaczynamy sikać na ścianę, podłogę lub sufit. Musisz wiedzieć, że nie jesteśmy dumni z tego faktu i często denerwuje on nas tak samo, jak Ciebie.
 
Dlaczego mamy brudną pościel? Generalnie mężczyźni mają gorsze powonienie niż kobiety, a nasza skóra nie jest tak wrażliwa jak Twoja. Z tego powodu nie zawsze dostrzegamy, że w łóżku zaczyna już się rozwijać nowe społeczeństwo, eksperymentalnych gatunków... 
 
Ponieważ jesteśmy popularnie zwani „wzrokowcami” działają na nas obrazy. Obrazy, które widzieliśmy lub które sobie wyobrażamy – to one mocno pozostają w pamięci i decydują o tym, czy chcemy być z daną kobietą, czy nie. Dotyczy to zarówno obrazów na temat mężczyzny, jak i obrazów na temat Ciebie. Liczy się dla nas – nie to, jaka rzeczywistość jest naprawdę, ale jaki obraz mamy jej w głowie. 
 

Zainteresowała cię ta tematyka? Chciałabyś zgłębić wiedzę na ten temat? Zapisz się na nasze niesamowite szkolenie uwodzenia!

Perfect Dating
 

2.Co z tą psychiką?

Psychologia mężczyzn
 
Psychika mężczyzny jest dużo słabsza, niż Twoja: popełniamy pięć razy więcej samobójstw, 90% więźniów to mężczyźni, 90% pozwów o rozwód składają kobiety, popadamy częściej w nałogi... Tak naprawdę pod powłoką testosteronu kryje się zawsze mały chłopiec, który potrzebuje Cię, aby funkcjonować.
 
Obrażamy się na krótko. Nasza psychika nie wytrzymuje długiego dąsania się i dużo szybciej niż Wy – chcemy wspólnej zgody. Również dużo szybciej zapominamy przykre chwile – nasz umysł po prostu nie radzi sobie z dłuższym przeżywaniem negatywnych momentów.
 
Chcemy być dla Ciebie potrzebni. Dlatego lubimy doradzać, lubimy komuś pomagać, rozwiązywać problemy. To, że nas potrzebujesz sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi. Im bardziej stajesz się niezależna, samodzielna – tym bardziej pozbawiasz nas poczucia męskości. Możesz to okazywać poprzez prośby (nie żądania) werbalne, oraz wdzięczność, gdy coś dla Ciebie zrobimy. Mówiąc facetowi: „Ty zawsze mi pomagasz, znasz się na tylu rzeczach, jesteś wspaniały” – podbudowujesz jego ego, a dzięki temu sprawiasz, że lepiej czuje się w Twoim towarzystwie. 
 
Mamy silną potrzebę akceptacji – ciągła krytyka potrafi odsunąć miłość na dalszy bok i sprawić, że facet przestanie odczuwać potrzebę przebywania z Tobą. To samo dotyczy akceptacji przez Twoją rodzinę, znajomych, przyjaciółki. Pamiętam, gdy kiedyś pod koniec jednego z moich związków, moja dziewczyna powiedziała, że jej rodzice mnie nie lubią. Prawdopodobnie nie spodziewała się tego, ale przestałem wtedy zupełnie myśleć poważnie nad tym związkiem – wiedziałem przecież, że jej rodzina mnie nie akceptuje, więc czułem się odrzucony i automatycznie zacząłem tą znajomość postrzegać negatywnie. Niestety tak już mamy – jeśli zatem Twoi rodzice nie lubią Twojego partnera – nie musisz mu o tym mówić. Szczerość – owszem, ale pewnych rzeczy się nie mów. Tak samo nie chcesz, żeby facet codziennie powtarzał Ci, że masz cellulit i wyszedł Ci nowy pryszcz na nosie. 
 
Chcesz zrozumieć męską psychikę? Już dzisiaj zapisz się na nasze Szkolenie Weekendowe dla Kobiet! 
 

3.Tylko nie płacz proszę!

Psychologia mężczyzn
 
Jesteśmy szalenie wyczuleni na Twój płacz. Budzi on w nas instynkt opiekuna i od razu wypadają nam wszystkie asy z rąk, przynajmniej do czasu, gdy mężczyzna jest głową rodziny. Gdy zaczynasz przejmować jego rolę w związku – nie licz na to, że płacz będzie miał jakiś efekt. Pamiętaj jednak, żeby nie łączyć płaczu bezpośrednio z kłótnią. Możesz wtedy zakorzenić w męskim umyśle, że zacznie on kojarzyć Twój płacz z odrzuceniem, a to może spowodować połączenie Twojego płaczu z agresją. Zamiast okazać Ci czułość, gdy płaczesz, zacznie się irytować.
 
Nie pamiętamy dat – rocznic, urodzin, imienin itp. Po prostu tak mamy. Wielu mężczyzn ma też problem z zapamiętywaniem imion. Dla nas te rzeczy nie niosą po prostu żadnej wartości praktycznej, więc nasz umysł często ma problem z pamiętaniem takich detali. Zrozum to zatem – zamiast się oburzać – spraw na prezent Twojemu facetowi fajny kalendarz, w którym będą wpisane wszystkie ważne daty, o których ma pamiętać. Może to też być po prostu karteczka, którą będzie mógł wsadzić sobie w portfel. Zobaczysz, że facet doceni to, że go rozumiesz i będzie pamiętał zawsze o Waszych ważnych terminach.

Zainteresowała cię ta tematyka? Chciałabyś zgłębić wiedzę na ten temat? Zapisz się na nasze niesamowite szkolenie uwodzenia!

Perfect Dating
 

Dołącz do naszej społeczności:

Najbliższe szkolenie za darmo na żywo: www.perfectdating.pl/webinar

 
 

Komentarze   

-4 # mikołaj 2013-03-09 11:00
Wielkie kłamstwo faceci są bardziej asertywni mają niższy poziom neurotyczności chętniej dominują i są mniej ugodowi badania zostały przeprowadzone przez Harry Rais i Bobby Carothers A ty nawet nie wiem kto co gdzie i kiedy.Kolejną prawdą jest to iż mężczyżni popełniają więcej samobójstw
jest to spowodowane stereotypami takimi jak np:muszą odpowiadać za wszystk sprawy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-10 # mikołaj 2013-03-09 11:07
HA HA HA HA mam jeszcze coś do napisania raczej na wsparcie psychiczne kobiet nie możemy liczyć ale są wyjatki kobiety nie wiedzą o tym ale są egoistyczne liczą na pomoc w trakcie załamania od facetów a gdy mężczyzna potrzebuje pomocy to nie otrzymujemy jej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Marcelina 2014-08-06 16:32
Panie Mikołaju, chciałabym napisać, iż nie wszystkie kobiety sa egoistyczne! :zzz Na miłość boską, każdy ma inny charakter, a śmiem zauważyć, że wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka. Znasz wszystkich mężczyzn, żeby stwierdzić, iż kiedy potrzebują pomocy, to nie otrzymują jej właśnie od kobiety? W ogóle się z Tobą nie zgadzam. Tyle w tym temacie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-11 # mikołaj 2013-03-09 11:10
A CO DO DAT FACECI NIE PAMIĘTAJĄ BO SĄ ZAJĘCI WAŻNIEJSZYMI RZECZAMI NIZ URODZINY PO DRUGIE MYSLIMY W SPOSÓB LOGICZNY I MAMY PAMIEC LEPSZA DO INFORMACJI ISTOTNYCH.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-11 # mikołaj 2013-03-09 11:12
Kobiety częściej popadają w depresje i podejmóją proby samobójcze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Osa 2013-09-23 18:19
Mój facet ma w d... kiedy płaczę ale zawsze pamięta o datach/rocznica ch i obdarowuje mnie prezentami. I jak to wytłumaczycie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Oliwia 2014-08-19 12:54
Nie ma sposobu na to, by zdobyć drugą połówkę. Każdy z nas jest inny. Każdy ma inny materiał genetyczny, a co za tym idzie- inny charakter. Drogie Panie- czy naprawdę uważacie, że udawaniem nieporadnej panienki z papieru wzbudzicie w każdym facecie poczucie męskości? Drodzy Panowie- serio wierzycie w zabójczą moc "gonienia króliczka"? Nie każda osoba jest szablonowym przykładem mężczyzny czy kobiety. Więc nie odgrywajcie komedii kłótniami o to, czy faceci pamiętają daty, czy wzruszają się łzami... To nic nie da. Miłość albo jest albo jej nie ma. A jeśli jest- to nic nie jest w stanie się z nią zrównać. Choćbyście 200 razy rozpamiętywali, czy bolało po upadku z nieba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Martynka 2015-02-04 23:39
A ja... to sie z tym zgadzam . :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # as 2016-10-03 11:40
Onet
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin