Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Model związku

Witaj. Tym razem pokaże Ci, jak daleko można się zapędzić kierując się chęcią stworzenia idealnego związku. Chcesz mu dać wszystko, chcesz z nim być i czuć cały czas, że jesteście jednością. Oczywiście jest to możliwe. Głównie na filmach. Jak więc wygląda model związku? Zapraszam do krótkiego artykułu na ten temat. 
 

Model Związku

Model związku 

 
Każda kobieta marzy o idealnym związku – i tu już informuję, że ideał nie istnieje. Albo będziesz się łudzić, że jest i marnować czas na jego szukanie albo zrozumiesz jak budować dobry, szczęśliwy związek i po prostu będziesz w nim żyć. Sztuka uwodzenia ma coś co nazywa się modelem związku. Jest to wskazówka do tworzenia związku, który będzie się wyróżniał od tego co jest przyjęte za „związek” w dzisiejszych czasach. Co to jest ten model związku ?
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 

Struktura

 

Model związku

 

W związku jesteś Ty i On. Pomijamy na chwilę osoby trzecie. Bo również może być związek pomiędzy kilkoma osobami. My przyjmijmy, że są to dwie osoby. Każda z tych osób ma swoje życie. Ty masz np. pracę, sport, koleżanki, rodzinę ( ojciec, matka, rodzeństwo ), pasję – zbieranie znaczków. On również ma swoje życie np. praca, siłownia, koledzy, rodzina, szkoła. 
 
Gdy się spotykacie jesteście osobnymi organizmami. W trakcie procesu poznawania zbliżacie się do siebie i w chwili zetknięcia się jako organizmy – zaczyna tworzyć się związek. Postępuje on, aż do chwili gdy stajecie się jednością. Jednym organizmem, który oddycha, myśli i działa – jako jednostka. I tu zatrzymajmy się na chwilę. 
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 

Kto Kontroluje Związek ?

 

Model związku

 

Właśnie. Jak myślisz – stając się jednością - nadal tam są dwa organizmy. Który będzie przewodził ? Sztuka uwodzenia pokazuje, że:
 
przewodzi osoba, której mniej zależy.
 
Wtedy ta osoba, która jest bardziej zaangażowana – stara się utrzymać ten organizm ze wszystkich sił. Staje się niewolnikiem. A co w przypadku gdy ten związek się nagle rozpadnie??? Oczywiste : osoba, której mniej zależy jakoś sobie poradzi, ale ta druga osoba nie da rady. Będą depresje, załamania, lęki itp. Dlatego, że cały swój świat oddała drugiej osobie. I te światy stały się jednym. W chwili rozpadu – jedna osoba zabiera ten świat drugiej – druga pozostaje bez niczego. 
 
Jak tego uniknąć? Bardzo prosto. Obowiązują tu pewne reguły. Pamiętasz początek?
 
Jesteś Ty i On. Ty masz np. pracę, sport, koleżanki, rodzinę, pasję – zbieranie znaczków. On również ma swoje życie np. praca, siłownia, koledzy, rodzina, szkoła. W trakcie procesu poznawania zbliżacie się do siebie i w chwili zetknięcia się jako organizmy – zaczyna tworzyć się związek
 
I tu następuje koniec. W tej chwili nie możesz doprowadzić do tego, by stać się jednym organizmem! Jest za to coś innego. Stwórzcie wspólnie:
 

Trzeci Organizm

 

Model związku

 

 

Co to znaczy? To proste:
 
Ty masz sport. On też. – to coś co was łączy. 
Ty masz rodzinę. On też. – znów coś wspólnego.
 
Ty masz koleżanki, pasję, pracę.
On ma kolegów, szkołę, pracę.
 
To co was łączy to właśnie ten trzeci organizm – Wasz związek.
 
Pozwólcie sobie na posiadanie własnego życia. Stwórzcie świat do którego będziecie się zabierać wzajemnie. Oczywiście to tylko przykład i w rzeczywistości możecie mieć więcej wspólnych dziedzin. Chodzi mi tylko o schemat działania. 
 
Każde z Was ma swoje ramy i swoje przekonania i nie da się z nich ulepić jednego organizmu. W takim wypadku zawsze jedna ze stron musi rezygnować z części siebie. Staje się niewolnikiem. Nie pozwól na to. Jesteś wyjątkowa i masz obowiązek istnieć jako jednostka. Pokaż siebie. Bo jesteś tego warta. Sztuka uwodzenia to sztuka istnienia. Życzę byś istniała i świeciła jak gwiazda. 
 
autor: Grzegorz Cieślik
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin