Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak mysli facet

Witaj. Dziś odkryjesz w jaki sposób myśli Twój facet. Dlaczego on Cię nie zawsze rozumie ? I jakim językiem on mówi ? Mówi jedno a robi drugie. Czy jest na to wyjaśnienie ? Oczywiście, że jest. Zapraszam na odkrycie sposobów myślenia facetów
 

Jak Myśli facet ? cz.1

Jak mysli facet  

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że Twój facet kompletnie nie rozumiał co do niego mówisz? Czy wydawało Ci się, że nadajecie na różnych falach? A może miałaś już wrażenie, że kompletnie nie pasujecie do siebie? Że to związek na odległość? Spokojnie. Zanim podejmiesz tak drastyczne decyzje jak rozstanie, przeczytaj to co mam Ci do przekazania a może da się uratować Wasz związek. Wszystko kryje się w sposobie myślenia.
 
Musisz wiedzieć, że pomimo podobnego wyglądu ( ręce, nogi, głowa ) jest coś czym naprawdę się różnicie. To sposób myślenia.
 
                         

Sposób Myślenia Kobiety

 

Jak mysli facet

 

Jesteś kobietą. Twój mózg różni się od mózgu mężczyzny. Oczywiście skupię się tu na najważniejszych różnicach. Naprawdę można o tym napisać nie jedną książkę.
Mózg kobiety jest mniejszy i lżejszy. Nie znaczy to, że jesteś głupsza. Znaczy to, że jesteś inna – albo raczej to facet jest inny. Nieważne. Różnimy się jeśli chodzi o sposób myślenia. 
 
Kobieta używa bardziej prawej półkuli mózgowej. Jest ona odpowiedzialna za: wyobraźnię, kolory, intuicję, emocje , marzenia.
 
Kobieta odbiera więcej informacji z mowy ciała niż mężczyzna. A dlaczego?
 
Bo natura tak to skonstruowała, że kobieta rodzi potomstwo. I gdy taki mały człowieczek nie potrafi jeszcze mówić, właściwie to kompletnie nie potrafi się porozumiewać – matka musi jakoś odbierać informacje od dzieciątka odnośnie jego np. samopoczucia. Jak to robi? Odczytuje jego mowę ciała. Gdy jest głodne lub coś mu sprawia ból daje znać o tym za pomocą mowy ciała – mimiki twarzy. Dlatego masz o wiele bardziej rozbudowaną część mózgu odpowiadającą za odczytywanie tej mowy.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

A jak myśli Facet ? 

 

Jak mysli facet

 

On myśli za to lewą półkulą. Lewa jest odpowiedzialna przede wszystkim za logiczne myślenie, szczegóły. Oczywiście nie jest tak, że kobieta nie używa lewej półkuli a mężczyzna prawej. Aby jaśniej Ci przedstawić różnice w sposobie myślenia posłużę się porównaniem procentowym:
 
Kobieta       40% lewa   60% prawa
Mężczyzna  60% lewa  40% prawa
 
Jest to tylko poglądowy przykład i nie należy się go trzymać dosłownie. Chodzi bardziej o schemat. Ty jesteś bardziej emocjonalna a mężczyzna logiczny. To prawie jak związek na odległość – tyle, że w tym samym miejscu.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

Dwa sposoby myślenia

 

Jak mysli facet

 

Myślicie inaczej. Dlatego komunikat wychodzący od Ciebie nie jest tym samym, który odbiera Twój facet. To dwie różne informacje. Przykład :
 
- jedna z kobiet, która była u mnie na coachingu podczas rozmowy ze swoim mężem, poinformowała Go, że nie odczuwa miłości z jego strony. Że nie czuje się kochana przez niego. Poprosiła by to zmienił – by jej to okazywał. Przez kilka kolejnych dni nic się nie działo. Żadnych zmian. Zaprosiłem więc oboje do mnie i podczas sesji okazało się to, co przewidywałem już od samego początku. Mąż tej kobiety pokazał jej przez ten czas kilka razy jak bardzo ją kocha. Pytam ją : „czego oczekiwałaś?” 
 
Ona odpowiedziała: „no przytulenia, że mnie pogłaszcze i powie – kocham Cię.”
 
A on dokładnie to zrobił – tylko w języku mężczyzn: umył jej samochód ( by nie musiała się męczyć ), kupił świeże kwiaty na stół i do pokoju, nawet po pracy nie musiała robić zakupów bo już były zrobione. Tylko ona nie rozumiała, że on tak właśnie pokazuje miłość – logicznie. 
 
Dlatego ważne jest by nie myśleć tylko poprzez swoje schematy ale brać pod uwagę to, że on może to samo przekazywać inaczej. W przeciwnym razie to naprawdę będzie związek na odległość.
 
Zapraszam Cię do kontynuacji artykułu w drugiej części.
 
autor : Grzegorz Cieślik
 
 

Komentarze   

+2 # Sylwek. 2013-03-04 12:35
Bardzo dobry Artykuł. Pozdrawiam Panie Grzesiu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+3 # Grzegorz Cieślik 2013-03-13 10:20
Dziękuję bardzo. Pozdrawiam ( i nie jestem Pan )
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin