Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Jak myśli facet

W poprzednim artykule zaczęliśmy omawiać różnice w sposobie myślenia kobiety i mężczyzny. To bardzo ważne aby zrozumieć prawdziwy język komunikacji w związku. Zapraszam na kolejną część gdzie poznasz niesamowite schematy myślenia
 

Jak Myśli facet ? cz.2

Jak myśli facet 

Przypomnę Ci tylko opowieść o kobiecie, która poprosiła męża by okazywał jej swoje uczucia. On umył jej samochód ( by nie musiała się męczyć ), kupił świeże kwiaty na stół i do pokoju, nawet po pracy nie musiała robić zakupów bo już były zrobione. Tylko ona nie rozumiała, że on tak właśnie pokazuje miłość – logicznie.
 
Dla niego to właśnie było okazanie miłości. Kobieta myślała cały czas, że mąż jej nie kocha. Powstało z tego wiele nieporozumień. Dopiero na coachingu nauczyłem ich, że dokładnie to czego oczekują od siebie – nawzajem sobie dają. Tylko tego nie widzą. A wszystko przez dwa języki komunikacji. 
 
Jesteś z nim ale tak naprawdę to Was nie ma? Ta kobieta na początku zadała mi pytanie „ jak odzyskać faceta?” Odpowiedź jest prosta: myśl jak dwie osoby.
                         

Sposób Myślenia Mężczyzny

 

Jak myśli facet

 

 

Do mózgu mężczyzny dociera mniejsza liczba sygnałów wysyłanych przez zmysły, dlatego kobiety bardziej odczuwają. Są bardziej skłonne do płaczu lub do ekscytacji. Mężczyźni rzadziej też rozmawiają o uczuciach. U mężczyzn emocje i uczucia są zlokalizowane w prawej półkuli mózgu, a umiejętność ich wyrażania w lewej. Z kolei ilość włókien nerwowych łączących obie półkule jest mniejsza u panów niż u pań. Transfer informacji odbywa się u nich przez mniejszą wiązkę włókien. 
 
Co to oznacza? Że gdy Ty beczysz to on nie rozumie o co tyle zamieszania.I nie miej do niego o to pretensji. Wytłumacz mu zanim zaczniesz lamentować. Na spokojnie, powoli, „logicznie”, bo on tego nie poczuje jak Ty. Wtedy na pytanie jak odzyskać faceta – sama poczujesz, że odzyskujesz Go mówiąc jego językiem.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating

Rozmowa Lekiem na Zło ??? 

 

Jak myśli facet

 

 

Kobiety do emocjonalnej bliskości dążą właśnie poprzez rozmowę i zwierzenia, natomiast mężczyźni poprzez działanie. Przykładem tego jest ta kobieta, której mąż niby nie okazywał miłości.
 
Słabe strony płci żeńskiej są silnymi stronami płci męskiej i zrozumienie tego jest najlepsza drogą do stworzenia dobrego układu partnerskiego. Jest oczywistym faktem, że ten sposób myślenia ( myślenie za dwoje ) powinien też stosować mężczyzna. To ma być wspólna praca na związkiem. Nie powinnaś wtedy zadawać sobie pytania „jak odzyskać faceta” tylko „ jak mamy się odnaleźć.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating

Czy on to robi na złość???

 

Jak myśli facet

 

 

Pamiętaj też o tym, że Twój facet robiąc coś ma pozytywną intencję. Dlatego nie napadaj na niego zanim nie przeanalizujesz tego co się wydarzyło z jego punktu widzenia. Dla Ciebie to może być zwykła czynność z jego strony – a dla niego właśnie pokazanie miłości do Ciebie.
 
On myśli: przecież pokazałem jej, że ją kocham.
Ty myślisz: ciekawe kiedy poczuję jego miłość.
 
A gdybyś wzięła od niego to co on Ci dał i w tym poszukała poczucia miłości?
 
Zapewniam Cię, że znajdziesz to czego szukasz. Bardzo ważnym elementem budowania związku jest obustronna chęć do porozumienia się. Dlatego zachęć w miarę możliwości swojego partnera do tego, by zdobył wiedzę na ten temat.
 
To nie takie straszne – a może uczynić Wasz związek wyjątkowym.
 
Dziękuję Ci za wspólnie spędzony czas.
Pozdrawiam.
 
Autor : Grzegorz Cieślik
 
 
 
 
 

Komentarze   

-3 # hddddd 2013-03-13 15:20
FUJ............ ............... Sperma jest bleeee....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin