Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Podstawy podrywu

Co możesz zrobić by stać się atrakcyjną dla mężczyzny ? Na co ON zwraca uwagę ? Co zdecyduje o tym, że akurat TY zwrócisz na siebie jego uwagę ? Wiedz o tym, że masz dużą konkurencję i musisz się trochę przygotować do tego by ON wybrał Ciebie. Jak to zrobić ? Zapraszam na Podstawy Podrywu Dla Kobiet
 

Podstawy Podrywu dla Kobiet cz.1

 

Podstawy podrywu 

 
Więc chcesz wiedzieć jak poderwać faceta? Chcesz rzucić faceta na kolana ? W brew temu co się mówi – kobieta wcale nie ma łatwo w podrywaniu. Dlaczego ? Ponieważ bardzo, ale to bardzo cienka jest granica pomiędzy obrazem na swój temat jaki stworzysz w jego głowie a rzeczywistością. Czym się różni obraz od rzeczywistości ? 
 
Rzeczywistość – chcesz wyglądać ładnie, więc nakładasz makijaż, ubierasz „skąpe” ciuchy by pokazać swoje ciało – to dobry wabik.
 
Obraz – ( w jego głowie ) – kolejna łatwa kobieta, która chce dupą zaciągnąć do łóżka. 
 
Jak widzisz, łatwo przekroczyć tę granicę i nawet możesz nie być tego świadoma.
 

Więc co trzeba zrobić ???

 

Podstawy podrywu

 

 

 
Po pierwsze:
- ustalić jakiego faceta szukasz i do czego jest Ci potrzebny.
 
Jakiego faceta – to bardzo ważne czy Twój „cel” ma np. być oczytany, mieć zainteresowania, uprawiać sport czy może wystarczy Ci gość pijący piwo w dresie pod Żabką, spędzający życie na ławce pod blokiem.
 
Do czego Ci on – czy chcesz faceta na jedną noc, czy może kochanka na dłużej lub partnera z którym stworzysz stały związek.
 
To bardzo ważne pytania. Musisz sobie na nie odpowiedzieć by jasno i klarownie stworzyć schemat działania, który pomoże Ci w poznaniu danej osobowości. To z kolei gwarantuje satysfakcję i korzyści płynące z osiągniętego celu.
 
Jak poderwać faceta ? Przejdźmy do zasad.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

Zasady Podrywu

 

Podstawy podrywu

 

 

Na potrzeby tego artykułu wybierzemy faceta na dłuższy związek, który ma pasje, cele i wartości w życiu. Dlaczego ? Bo żeby poderwać gościa na jedną noc, nie trzeba przygotowywać właściwie żadnego planu. Żeby otrzymać seks, wystarczy że mu go dasz. I dokładnie ta zasada będzie Cię kierowała w poszukiwaniu swojego „ideału”. Jeśli chcesz mężczyznę „ na poziomie” daj mu ten poziom już od pierwszych chwil. Przykład :
 
- jesteś na imprezie i jest tam facet, który Cię interesuje. Ubrany w koszulę, prezentuje się bardzo ładnie. Jeśli Twój ubiór będzie przypominał skąpy strój kąpielowy, to raczej nie zainteresujesz go poważnym związkiem lecz szybkim numerkiem gdzieś w toalecie. Ale i to jest wątpliwe bo jak już wcześniej ustaliliśmy szukasz faceta na „poziomie” z wartościami – a tacy raczej nie zaliczają w kiblu.
 
Co powinnaś zrobić ? Dać mu to czego sama od niego oczekujesz. Ubierz się elegancko i bądź niedostępna seksualnie. Spokojnie – nadrobisz to w swoim czasie. On nie może Cię już na początku zakwalifikować do tzw. „łatwych”.
 
Faceci na „poziomie” unikają takich. 
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, odkryć ich pragnienia i sposób myślenia? Jeśli tak, to skorzystaj z naszych szkoleń uwodzenia dla kobiet!  
Perfect Dating
 

Pierwsze Wrażenie    

 

Podstawy podrywu

                          

 

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie jest decydujące. Od niego zależy czy mężczyzna, który wpadł Ci w oko będzie zainteresowany poznaniem Ciebie. Tak jak Ty, on również „szufladkuje” osoby poznane bo to taki mechanizm w naszej głowie.
 
Wykorzystaj to, bo możesz wiele korzyści z tego dla siebie wyciągnąć. 
 
Nie chodź naga – chodź elegancka  -  i nie chodzi tutaj o markowe ciuchy za 5 tysięcy. Chodzi o to, żebyś przykrywała ciało a pokazywała wnętrze. Nigdy odwrotnie. 
Nie ważne, jakie ubranie masz na sobie. Najważniejsze jest, aby było ono czyste oraz abyś się w nim dobrze czuła. Jeśli nosisz rozmiar L nie noś ubrań o rozmiarze S. Za małe ubrania nie sprawią, że będziesz wyglądać szczuplej czy bardziej atrakcyjnie - wręcz przeciwnie. Więc na pytanie  - jak poderwać faceta – najważniejszą odpowiedzią jest „ wykorzystać tzw. pierwsze wrażenie.”
 
W drugiej części tego artykułu poznasz kolejnych 6 Zasad Podrywu.
Będzie ciekawie.
Zapraszam.
 
autor:  Grzegorz Cieślik
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin