Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Podrywanie mężczyzn

W pierwszej części tego artykułu dowiedziałaś się o tym, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Było również o tym, że mężczyźni klasyfikują kobiety na dwie główne kategorie : łatwy seks i związek – a to zależy od tego ile Twojego ciała ON zobaczy przy pierwszym kontakcie. Teraz czas na 6 zasad podrywu.
 

Podstawy Podrywu dla Kobiet cz.2

Podrywanie faceta 

 
Podryw faceta to nie manipulacja jak sądzi większość kobiet. To element komunikacji. Takiej normalnej. Takiej gdy idziesz na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy i nie wspominasz ( ukrywasz ) przed pracodawcą swoje wady – by lepiej się sprzedać. Dokładnie to samo robisz gdy poznajesz faceta. Chcesz pokazać się z jak najlepszej strony i jest to dobre pod warunkiem, że nie okłamujesz. Po prostu trochę inaczej się zachowujesz. Jak? Proszę bardzo :
 

6 Zasad Podrywu

 

Podrywanie faceta

 

Kiedy idziesz ulicą lub jesteś na imprezie i widzisz mężczyznę który wpada Ci w oko, wiedz o tym, że jeśli Ty mu wpadłaś w oko to nastąpi tutaj bardzo ważny element podrywania, tzn :
 
1)Kontakt wzrokowy.
 
Najczęściej kobieta wtedy ucieka wzrokiem. Jest to dla faceta już jakaś informacja – a może jest nieśmiała ( a on właśnie tego chce uniknąć ), a może ma coś do ukrycia itd. Odwracaj wzrok tylko i wyłącznie od mężczyzn, którzy Cię nie interesują i nie masz zamiaru ich poznawać. Jest to ważne dlatego, że jeśli ten docelowy facet Cię obserwuje to po takim zachowaniu Twoim ( że nie utrzymujesz kontaktu i nie uśmiechasz się do każdego gościa ), Twój „cel” pewnie nie sklasyfikuje Cię jako „laska która podbija do każdego i szuka na siłę” a o to Ci przecież chodzi.
 
Podryw faceta to głównie kontakt wzrokowy. Gdy już spojrzysz na niego i on na Ciebie – nie uciekaj wzrokiem. Przytrzymaj wzrok do 2-3 sekund. W ten sposób pokażesz mu, że jesteś zainteresowana „wstępnie” jego osobą. Teraz albo on podejdzie do Ciebie i zacznie się interakcja albo po tych 3 sekundach powoli, nie gwałtownie - odwróć wzrok podchodząc np. do baru.
 
Wtedy dasz mu możliwość podejścia, bo przecież on nie podchodzi do Ciebie tylko po napój i wtedy jest szansa że zagada. No dobra, wiemy wszyscy, że on podejdzie do Ciebie a napój jest tylko pretekstem. To tylko jeden sposób na wykorzystanie kontaktu wzrokowego i socjalne umożliwienie facetowi zachowania które działa na Twoją korzyść. Ale wracając do tych 2-3 sekund utrzymania wzroku – dodajesz do tego coś jeszcze :
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating
 
 

Wszystko za jeden Uśmiech

Podrywanie faceta
 
Kiedy spojrzysz na niego, te 3 sekundy wykorzystaj na obserwację mężczyzny. Jeśli ( a w większości przypadków tak się zdarza ) on wykaże zainteresowanie Twoją osobą – uśmiechnie się lekko do Ciebie. Po to są te 3 sekundy – by sprawdzić i nie wyjść na natarczywą gdyby się okazało, że kompletnie jesteś mu obojętna. Gdy on się uśmiecha zrób to również.
 
2)Uśmiech.
 
Uśmiechnij się do niego i to właśnie jest informacja typu „zapraszam”. Jeżeli naprawdę jest zainteresowany Tobą ( przynajmniej wstępnie ) to podejdzie. Jeśli nie – ten manewr z kontaktem wzrokowym i uśmiechem powtórz ( oczywiście nie od razu ) jeszcze tylko raz. W przeciwnym razie wyjdziesz na osobę szukającą przygód a nie ciekawej osoby. Oczywiście jest możliwość podejścia do niego i rozpoczęcia rozmowy – ale to już jest „wyższa szkoła” i na początek nie radzę tego robić.
 
Chciałabyś zwiększyć swoją wiedzę na temat mężczyzn, poruszać się swobodnie po relacjach damsko-męskich? Stać się uwodzicielką? Jeśli tak, to KLIKNIJ PONIŻEJ UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE. POMOŻEMY CI!
Perfect Dating

Wzrok i Uśmiech

Podrywanie faceta
 
Podryw faceta to prosta sprawa ale składająca się z wielu elementów. Opanowanie tych elementów a przynajmniej ich znajomość, pomaga w tworzeniu relacji i upraszcza sprawę. Wzrok i uśmiech to jakby podarowanie drugiej osobie klucza do drzwi. „Chcesz – daję Ci przyzwolenie, wejdź.” – ale nigdy nie wciągaj przez te drzwi na siłę. On musi chcieć przez nie przejść. Wzrok, uśmiech i sposób ubioru o którym pisałem w pierwszej części tego artykułu to zaproszenie do Twojego świata.
 
Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam na kolejne z 6 zasad podrywu do kolejnej części artykułu.
 
 
autor:  Grzegorz Cieślik
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin